Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,wiem trochę głupie pytanie będzie:

Jeśli wogóle na oczy nie widziałem , nie słyszałem ani nie obcowałem z MGS1 to moge śmiało sięgać po "czwórkę"? Wiem ,że wiele na temat powiązań nie wiadomo ,ale może wy wiecie więcej niż ja.MGS2 i MGS3 mam w prawie małym palcu oprócz większych szczególików.

Odnośnik do komentarza
Okazja ku temu odpowiednia, wszak wkrotce ma wyjsc kolekcja Essential. A czemu nie 20th Anniversary Edition?;)

 

Essential Collection wyjdzie ale tylko w USA (bo to pomysł US KONAMI), a o rocznicowej edycji możemy raczej zapomnieć...

Nie jest nawet pewne czy wszyscy składający pre-odery w Europie dostana razem z MGS4 MGSaga 2.0 DVD a w nim trailery MGS4, bio postaci BB, Liquid, Solid i Solidus, wstęp do MGS4, wszystko o 20-leciu serii...

 

Pewnie wiekszość widziała już te arty

 

"Rozpadający sie" Snake

pc12801024xs7.jpg

 

banner Konami

mg4specbannershs8.jpg

Odnośnik do komentarza
Wiem ,wiem trochę głupie pytanie będzie:

Jeśli wogóle na oczy nie widziałem , nie słyszałem ani nie obcowałem z MGS1 to moge śmiało sięgać po "czwórkę"? Wiem ,że wiele na temat powiązań nie wiadomo ,ale może wy wiecie więcej niż ja.MGS2 i MGS3 mam w prawie małym palcu oprócz większych szczególików.

Musisz nadrobic zaleglosci, nie ma innej opcji. Wszak dzis MGS1 moze odpychac wygladem, jednak jest to pozycja, ktora osobiscie zaliczam do najlepszych gier na swiecie! Jesli nie masz ochoty patrzec na grafe sprzed dekady, zawsze mozesz siegnac po port MGS'a na GCN. Ta wersja jest jednak nazbyt przekombinowana i cholernie efekciarska - mi osobiscie srednio to pasuje.

 

Przed rozpoczeciem zabawy z MGS4 z pewnoscia zalicze wszystkie odslony serii raz jeszcze. Ot tak, zeby podbic klimat i bardziej wczuc sie w postac Snake'a ;)

Odnośnik do komentarza
Wiem ,wiem trochę głupie pytanie będzie:

Jeśli wogóle na oczy nie widziałem , nie słyszałem ani nie obcowałem z MGS1 to moge śmiało sięgać po "czwórkę"? Wiem ,że wiele na temat powiązań nie wiadomo ,ale może wy wiecie więcej niż ja.MGS2 i MGS3 mam w prawie małym palcu oprócz większych szczególików.

Musisz nadrobic zaleglosci, nie ma innej opcji. Wszak dzis MGS1 moze odpychac wygladem, jednak jest to pozycja, ktora osobiscie zaliczam do najlepszych gier na swiecie! Jesli nie masz ochoty patrzec na grafe sprzed dekady, zawsze mozesz siegnac po port MGS'a na GCN. Ta wersja jest jednak nazbyt przekombinowana i cholernie efekciarska - mi osobiscie srednio to pasuje.

 

Przed rozpoczeciem zabawy z MGS4 z pewnoscia zalicze wszystkie odslony serii raz jeszcze. Ot tak, zeby podbic klimat i bardziej wczuc sie w postac Snake'a :P

 

Ja wlasnie nadrabiam zaleglosci i gram w MGS 2.Moge tylko powiedziec ze jak ktos nie gral w jedynke to musi nadrobic te zaleglosc.MGS 2 jest Znacznie slabszy jak MGSowi jedynce dalem 10 mimo ze gralem jakies 2 lata temu czyli grafa juz uchodzila za przestarzala to MGS2 to dla mnie max 8..

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio przeszedlem MGS 1,2 i 3 w ramahc odswiezenia serii i moge smialo stwierdzic ze MGS2 jak i MGS1 sa dla mnie rownie swietnie, MGS3 niestety troche odstaje. Jesli ktos rowniez chce sobie przypomniec serie badz tez dopiero sie z nia zapoznac to polecam przechodzic gry w takiej kolejnosci jak sie ukazywaly.

Odnośnik do komentarza

Co do main theme to jak wszystko na to wskazuje nie usłyszymy go w MGS4. Po sprawie z "rzekomym plagiatem" główny motyw muzyczny wycięto z soundtracku MPO, w trailerach Portable Ops mogliśmy usłyszeć MGS main theme, a w soundtracku motyw usunięto i zmieniono nazwe tracka na Show time. W rocznicowym soundtracku na 20-lecie serii tez brakuje MGS main theme.

Choć kto wie, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Ten tekst, ze niby Blu-Ray jest za maly mnie rozbawil. :(

Jesli nawet mialby pojemnosc 100 GB to i tak pewnie Kojima powiedzialby, ze to za malo.....

Blu-Ray to 25 GB normalnie i 50 GB w Dual Layer - bez przesady, ze nawet 25 GB to za malo dla MGS4, albo podkrecaja Hype - "MGS4 to taki Mega Hiper, Killer, ze nawet nie miesci sie na Blu-Ray", albo po prostu faktycznie robia gre tak, ze zajmuje bardzo duzo czyli wszystko jest rozpakowane na calej plycie.

Swoja droga ciekawe, ze filmiki w grze sa robione na silniku gry, a co gdyby byly to oddzielne animacje. Pewnie musieliby wydac gre na trzech plytach Blu-Ray. :P

Zeby nie bylo - sam czekam z niecierpliwoscia na MGS4, ktory z pewnoscia bedzie rewelacyjna gra.

Nie podobaly te cale opoznienia, ale ciesze sie, ze gra pojawi sie wkoncu 12 czerwca i chcialbym, ja kupic wlasnie w dniu premiery. :D

Teraz pomyslcie tylko o plotkach na temat pojawienia sie MGS4 na X360 - na DVD9 ? Hehehe..... :P

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Kurde zawsze byłem fanem SONY i nadal jestem ale cena zmusza mnie do kupna X360 - coraz bliżej już mi do tego kroku, a na pocz. byłem pewny że wybiorę PS3. Teraz się tak waham baardzo, gdyż nie odżałuję chyba takiej straty jak MGS4 - no ludzie czemu tego nie będzie na Xa!! ;9 Ja nie jestem jakimś dzieciakiem, fanboyem że zaraz jak to było od początku na tą konsolę, to na tą ma zostać - niech będzie i na kompa! Ja chcę w nią zagrać i szlag mnie trafia że dla gry muszę kupować inną (droższą) konsolę. To jest trochę niesprawiedliwe, MGS to czołówka najlepszych gier na świecie, łącznie jak dla mnie na równi z serią GTA - tylko ta gra mnie ratuje na Xa, bo żeby jej też nie planowali na tą konsolę to nawet bym o Xsie nie pomyślał! Liczy się tylko GTA i MGS!! Ever! :catfight:

 

Ps. No i jeszcze Silent Hill ratuje Xboxa w moich oczach..

Edytowane przez mariopim
Odnośnik do komentarza
Kurde zawsze byłem fanem SONY i nadal jestem ale cena zmusza mnie do kupna X360 - coraz bliżej już mi do tego kroku, a na pocz. byłem pewny że wybiorę PS3. Teraz się tak waham baardzo, gdyż nie odżałuję chyba takiej straty jak MGS4 - no ludzie czemu tego nie będzie na Xa!! ;9 Ja nie jestem jakimś dzieciakiem, fanboyem że zaraz jak to było od początku na tą konsolę, to na tą ma zostać - niech będzie i na kompa! Ja chcę w nią zagrać i szlag mnie trafia że dla gry muszę kupować inną (droższą) konsolę. To jest trochę niesprawiedliwe, MGS to czołówka najlepszych gier na świecie, łącznie jak dla mnie na równi z serią GTA - tylko ta gra mnie ratuje na Xa, bo żeby jej też nie planowali na tą konsolę to nawet bym o Xsie nie pomyślał! Liczy się tylko GTA i MGS!! Ever! :catfight:

 

Ps. No i jeszcze Silent Hill ratuje Xboxa w moich oczach..

Szkoda, ze nie mowiles o niesprawiedliwosci ciorajac w MGS3, o ktorym posiadacze konkurencyjnych platform mogli pomarzyc:).

Odnośnik do komentarza

To jest tylko i wyłącznie kwestia ceny - jeśli ktoś chciał Snake Eater to mógł sobie kupić ps2 a nie xa - nie wiem czy plejak był droższy czy x-box. To również jest niesprawiedliwe ale ja mówię o grze w dniu premiery - kiedyś bankowo w nią zagram, ale denerwuje mnie to że jedna gra jest na jedną konsolę a na drugą już takiej samej nie ma - ja bym x-boxowi nie żałował MGSa - nawet jak bym miał kupę kasy i nie liczył się z opiniami, jest mi to obojętne i nie mam zamiaru się kłócić, która konsola jest lepsza i które gry powinny być na którą platformę, no ale takich trollów nie brakuje i zawsze tak będzie ... no cóż.. Nic nie poradzimy..

Odnośnik do komentarza
Kurde zawsze byłem fanem SONY i nadal jestem ale cena zmusza mnie do kupna X360 - coraz bliżej już mi do tego kroku, a na pocz. byłem pewny że wybiorę PS3. Teraz się tak waham baardzo, gdyż nie odżałuję chyba takiej straty jak MGS4 - no ludzie czemu tego nie będzie na Xa!! ;9 Ja nie jestem jakimś dzieciakiem, fanboyem że zaraz jak to było od początku na tą konsolę, to na tą ma zostać - niech będzie i na kompa! Ja chcę w nią zagrać i szlag mnie trafia że dla gry muszę kupować inną (droższą) konsolę. To jest trochę niesprawiedliwe, MGS to czołówka najlepszych gier na świecie, łącznie jak dla mnie na równi z serią GTA - tylko ta gra mnie ratuje na Xa, bo żeby jej też nie planowali na tą konsolę to nawet bym o Xsie nie pomyślał! Liczy się tylko GTA i MGS!! Ever! :catfight:

 

Ps. No i jeszcze Silent Hill ratuje Xboxa w moich oczach..

 

A kogo to interesuje??Chcesz sie zalic to masz odpowiedni temat w dziale opinie komentarze tu jest temat o grze na PS3 czyli MGS 4.Niektorzy to juz robia smietnik w kazdym temacie nigdzie nie mozna poczytac normalnych dyskusji wszedzie tylko narzekania o byle jajco..Aha i co jest niby niesprawiedliwego w tym ze Sony smaruje gruby hajs dla Konami zeby MGS byl ich exclusivem.To tak samo posiadacze PS3 powinni miec pretensje ze np taki Bioshock nie wychodzi na Plejaka??..

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co za gadanie. Buuu, to niesprawiedliwe, powinni dawać konsole i gry za darmo, by każdy mógł sie nagrać, ja też chce zagrać w MGS4, nie mam PS3, powinni mi go dać... To niesprawiedliwe!

 

Life is brutal. Sorry, no bonus, musisz wybrać. Ciesz się, że masz co wybierać. Niektórzy nie mają wyboru X360 czy PS3... i grają na PS2.

Odnośnik do komentarza

Pozatym PS3 nie jest juz duzo drozsze od x360 no i awaryjnosc ma mniejsza.Zauwazylem jeszcze ze wiekszosc gier jakie wyszla na x360 wychodzi tez na PC...

Ja tam tez nie mam PS3 i w najblizszym czasie jej nie kupie z wiadomych wzgledow.

 

Co do raiden'a z mgs4.Na stronie Zanzibar czytalem ze po jakichs wydarzeniach zostal po nim tylko kregoslup z glowa i dlatego plul w helikopterze jakims bialym plynem...wydalo mi sie to debilne troche.Gdzies juz bylo tak napisane czy tylko ktos w zanzibarze sobie to wymyslil????

Odnośnik do komentarza

Nikt sobie nie wymyślił. Info o Raidenie pochodzi od samego Yoji Shinkawy który wyjawił to w jednym z raportów. Nadto owa biała krew po raz pierwszy pojawiła się w innej grze Kojimy Policenauts. Podobnie też egzoszkielet tej postaci (jak i innych) jest zrobiony przez firmę Tokugawa Heavy Industries która także w wyżej wymienionej grze występuje.

Edytowane przez Haladin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...