Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Metal Gear Solid 4 będzie fajne. Wkurza tylko stary Solid Snake i że nagle nauczył się CQC.

 

Żartujesz raven raven prawda ? Przecież wiek Snake to główny trzon fabuły MGS4, na tym opiera sie gra. "Stary Snake zmęczony walką z Patriotami, z którymi walczy bo wie że chcą wskrzesić Big Boss'a".

Odnośnik do komentarza

Tak sobie przeglądałem galerie MGS4 i jeden screen zwrócił moją uwagę

 

Na zdjeciu w którym Vamp wyrzuca w powietrze płaszcz widać jak stoi za nim Gekko, a jak widzieliśmy w trailerze E3 07 Raiden rozpoczynał walke z Vampem i dwoma Gekko, które dość szybko zniszczył, oba zniszczone mechy leżały na obu końcach uliczki, czyżby wiec Raiden oberwał od kolejnego (trzeciego ?) Gekko. W trailerze TGS 07 Kojima cwanie pokierował kamera i przed walką też widzimy dwójkę Gekko...

 

http://img162.imageshack.us/img162/580/16lt6.jpg

troche niewyraznie widać ale Raiden jest już ze Snake'iem w helikopterze

I tak na myśl mi przyszło, że Snake trzyma w katedrze:

- jednego z ochroniarzy Evy

- bądz Raidena

Odnośnik do komentarza

Rozmawialiśmy z Fickiem ostatnio na temat MGS4 na gg i doszliśmy do pewnych wniosków- czysto teoretycznie oczywiście.

 

mgs49vl.jpg mamy pierwszy oficjalny concept art z mgsa4 który wg większości okazał się tylko projektem koncepcyjnym, który kojima wypuścił w 2005 roku bo ludzie domagali się informacji na temat Mgsa nowej generacji. Po kilku miesiącach ujrzeliśmy pierwsze screeny z gry właściwej, gdzie stary Snake na bliskim wschodzie biega i rozwala swoim cqc kilku przeciwników. Po jakimś czasie pokazano kilkoro postaci znanych z cześci poprzednich (Vamp, Meryl, Ocelot itp.) które oczywiście również gościły na pierwszym concepcie. Ostatnie trailery pokazują nam już Naomi razem z dzieckiem Olgi - nie wiem w wieku 8-9 lat.

 

Jak do tej pory praktycznie wszystkie postaci, z wyjątkiem Big Bosso podobnego pana pojawiły sie na trailerach i innych materiałach. Wiemy równiez że Kojima szykuje nam najbardziej odjechane intro gry w historii serii.

 

Teraz uwaga bo puszczam się wodze fantazji- Początek mgs4 zaczyna się rok, góra dwa po wydarzeniach z Mgs2. Mamy Snake'a który wygląda jak na powyższym concepcie, juz nie młody ale jeszcze nie dziad, którego non stop widzimy. Mamy dziecko Olgi, które jest jeszcze niemowlakiem. Będzie to taki swoisty prolog jak w Sons of Liberty- tylko bardziej odjechany (tutaj nie będę wymyślał).

 

Po czym mam nagły całkowity zwrot akcji- powiedzmy 8 lat później Old Snake wychodzi z pancernego Jeepa gdzieś na bliskim wschodzie, pokazują nam jego starą zdezelowaną twarz i napisy.. Metal Gear Solid 4: Guns Of the Patriots...

 

Co o tym sądziecie? Myślę że jest to dośc prawdopodobne. Mało tego.. wkeciłem sobie że tak to będzie:D I nie chce innej wersji:D

Odnośnik do komentarza
Teraz uwaga bo puszczam się wodze fantazji- Początek mgs4 zaczyna się rok, góra dwa po wydarzeniach z Mgs2. Mamy Snake'a który wygląda jak na powyższym concepcie, juz nie młody ale jeszcze nie dziad, którego non stop widzimy. Mamy dziecko Olgi, które jest jeszcze niemowlakiem. Będzie to taki swoisty prolog jak w Sons of Liberty- tylko bardziej odjechany (tutaj nie będę wymyślał).

 

Po czym mam nagły całkowity zwrot akcji- powiedzmy 8 lat później Old Snake wychodzi z pancernego Jeepa gdzieś na bliskim wschodzie, pokazują nam jego starą zdezelowaną twarz i napisy.. Metal Gear Solid 4: Guns Of the Patriots...

 

Co o tym sądziecie? Myślę że jest to dośc prawdopodobne. Mało tego.. wkeciłem sobie że tak to będzie:D I nie chce innej wersji:D

Oczywiście jest taka możliwość że MGS4 rozpocznie sie zaraz po MGS2, choćby po to aby wyjaśnić pare nieścisłości, tez tak sobie kiedyś myślałem ze może bedziemy mieli taki prolog-wstęp, jestem tego prawie pewny że i tym razem bedziemy mieli podział na 2 cześci gry i pod koniec pierwszej cześci gry czeka nas jakieś wielkie wydarzenie

Ja sobie wymyślilem teorie "nieśmiertelności" Vampa. Kojima robi nas wszystkich w konia z ta nieśmiertelnościa Vampa. "You too immortal" ? Nikt nie jest nieśmiertelny, wszyscy umierają. Zastanawialiście sie nazwą jednostki Dead Cell - martwa komórka. Kojima rzucił nam wskazówki, nie wiadomo dlaczego tak nazwano organizacje, Vamp nosi w MGS4 na szyi 5 nieśmiertelników swoich przyjaciól z jednostki (Fotune, Fatman, Old Boy, Chinaman i jeden własny dog tag) Być może Vamp ma w sobie ich geny/komórki i odziedziczył ich zdolności (Kojima zrobił coś podobnego z Beauty and the Beast)

Fortune- szczęście

Chinaman- woda

Old Boy- wiek

Fatmian- jakaś z jego cech charakteru przywództwo/ w końcu chciał wysadzić cale Big Shell w powietrze,

I wierze ze Vamp może "zginąć" kilka razy: powienien być martwy po strzale miedzy oczy prze Raidena, po porażce w drugiej walce z Raidenem, po zabiciu Emmy. "Wykorzystał" już swoje trzy życia. W MGS4 w walce z Raidenem powinien zginąć po raz czwarty. Zostało mu jego ostatnie życie (piąte). Ale to tylko moja teoria :wink:

Odnośnik do komentarza

Haladin, ty do mnie?

 

No więc po pierwsze, spie.rdalaj z tym tonem. Co ma kur.wa znaczyc to znowu?

To forum i mogę sobie kur.wa gdybać ile mi się podoba. Tak, to czyste spekulacje. Coś nie tak?

 

Ja (pipi)e, w takim MGS2 miałeś z 200 stron o samym Shadow Moses.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem szkoda czasu na rozwazanie jakie moze byc odnosnie fabuly MGS 4 bo i tak jak juz wyjdzie to okaze sie calkiem inne niz ktokolwiek myslal :)

A te filmiki w stylu raden Vs. vamp to chyba tylko taki szpan Hideo aby zaintersowac innych gra.W trailerze MGS 2 Snake spotykal olge ninje na tankowcu w sali z monitorami a wiadomo ze w grze juz czegos takiego nie bylo.To tylko zabawa filmikami.Niektore cos mowia a niektore tylko dla szpanu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

skan z Famitsu, czyżby 12 czerwca ?

 

2lkryvpro6ma2.jpg

 

Edit: Skan to jak wszystko na to wskazuje fake, widać nawet po tym jak data jest "wstawiona" (photoshop ?) na artwork, nie jest równa z napisami, artwork pewnie jest i nowy z MGS4, ale ktoś chciał narobić dużo szumu, info pojawiło sie po raz pierwszy na GT, a teraz koleś sie z tego wycofał... skanu nie ma chyba nawet w Famitsu

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza
Sprawa nt.Ocelota.

Wiemy że w MGS4 ma ok 71 lat , a ponieważ przejoł geny Liquida jego kondycja fizyczna jest taka jak 43 letniego Liquida. Snake jest zchorowany , a więc ciężko mu będzie pokonać braciszka walką wręcz. Jeżeli żle coś napisałem to mnie poprawcie.

Właśnie cieżko powiedzieć, może raczej Ocelot przejmując geny z ręki Liquida przejał tylko jego umysł, a ciało i jego kondycja fizyczna jest Revolver Ocelota. Ciężko to roztrzygnąć bo najważniejsze jest pytanie dlaczego Liquid przejmuje kontrole umysłem nad Ocelotem ?

Możliwe powody:

- The Sorrow/Ocelot teoria medium

- nanomaszyny Liquida/ sztuczne życie

- Ocelot oszalał/ wykreowanie w sobie podwójnej osobowości

- wszystko to bajka wciśnięta nam przez Ocelota

- Ursula/Elisa Liquid/Ocelot choć wątpie zeby MPO miało tu jakieś znaczenie

 

Jedna z nich to prawda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...