Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Preordera na jakiej stronie się zamawia, żeby dostać gratisy?

Poczekaj az bedzie ten preoder dostępny. Ja wyslalem maila do Ultimy kiedy beda mieli MGS4, preoder bedzie jak tylko beda znali cene, razem z bonusem tj. Metal Gear Saga 2.0 DVD, bo Payton sam powiedzial ze w Europie równiez dadza ten dodatek.

Odnośnik do komentarza
12/6/08... no lepszego prezentu urodzinowego to mi nikt nie zrobil :)

Mam nadzieję że do polski wrzucą w dniu premiery z 10000 sztuk......................niechce się o nią zabijać tak jak o inne gry (DMC4 w Warszawie niemogłem znaleść w dniu premiery, pod koniec dnia kumpel powiedzial mi że ma ) .

Aha a co do dnia premiery .................nie lepiej aby gra wyszła 6 grudniu (baza użytkowników PS3 mogła by sięgać 17 mln , szał zakupów świątecznych, apogeum HYPU pod koniec roku dobrze by jej zrobił , tak jak ''jedynce'' i ''dwójce'' ).

Kto wie , może MGS4 sprzedałby się w ilości większej niż jeden milion w ciągu doby :)

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
12/6/08... no lepszego prezentu urodzinowego to mi nikt nie zrobil :)

Mam nadzieję że do polski wrzucą w dniu premiery z 10000 sztuk......................niechce się o nią zabijać tak jak o inne gry (DMC4 w Warszawie niemogłem znaleść w dniu premiery, pod koniec dnia kumpel powiedzial mi że ma ) .

Aha a co do dnia premiery .................nie lepiej aby gra wyszła 6 grudniu (baza użytkowników PS3 mogła by sięgać 17 mln , szał zakupów świątecznych, apogeum HYPU pod koniec roku dobrze by jej zrobił , tak jak ''jedynce'' i ''dwójce'' ).

Kto wie , może MGS4 sprzedałby się w ilości większej niż jeden milion w ciągu doby :)

 

Uwierz mi ,że i tak dostanie swojego egzemplarzu lub starter packa(konsola + MGS4) w dniu premiery na całym świecie będzie utrudnione.Na tą grę jest taki hype jak na żadną inną.

Sam na bank składam preordera(kusi druga płytka i beta MGSO) i pewnie zrobi tak dużo osób.A premiera w czerwcu jest IMO bardzo mądra-kwiecień i maj będzie miesiącami GTA4 ,a na czerwiec i wakacje nie szykuje się ani jedna wielka premiera i MGS4 nie będzie mieć w tym czasie konkurencji.Koniec roku byłby pod tym względem trudniejszy-na ps3 premiery będą miały min Killzone 2 i Resistance 2,na x360 będzie nowy GoW.Pomimo ,że pod koniec 2008 liczba posiadaczy PS3 byłaby większa istniałaby możliwość gorszej sprzedaży niż w czerwcu

Odnośnik do komentarza
12/6/08... no lepszego prezentu urodzinowego to mi nikt nie zrobil :)

Mam nadzieję że do polski wrzucą w dniu premiery z 10000 sztuk......................niechce się o nią zabijać tak jak o inne gry (DMC4 w Warszawie niemogłem znaleść w dniu premiery, pod koniec dnia kumpel powiedzial mi że ma ) .

Aha a co do dnia premiery .................nie lepiej aby gra wyszła 6 grudniu (baza użytkowników PS3 mogła by sięgać 17 mln , szał zakupów świątecznych, apogeum HYPU pod koniec roku dobrze by jej zrobił , tak jak ''jedynce'' i ''dwójce'' ).

Kto wie , może MGS4 sprzedałby się w ilości większej niż jeden milion w ciągu doby :)

 

Uwierz mi ,że i tak dostanie swojego egzemplarzu lub starter packa(konsola + MGS4) w dniu premiery na całym świecie będzie utrudnione.Na tą grę jest taki hype jak na żadną inną.

Sam na bank składam preordera(kusi druga płytka i beta MGSO) i pewnie zrobi tak dużo osób.A premiera w czerwcu jest IMO bardzo mądra-kwiecień i maj będzie miesiącami GTA4 ,a na czerwiec i wakacje nie szykuje się ani jedna wielka premiera i MGS4 nie będzie mieć w tym czasie konkurencji.Koniec roku byłby pod tym względem trudniejszy-na ps3 premiery będą miały min Killzone 2 i Resistance 2,na x360 będzie nowy GoW.Pomimo ,że pod koniec 2008 liczba posiadaczy PS3 byłaby większa istniałaby możliwość gorszej sprzedaży niż w czerwcu

Nawet nie chodzi o to. Po co trzymac "pod dywanem" pol roku gre ktora jest juz gotowa? Ze moznaby ja podszlifowac? Wydaje mi sie, ze juz wystarczjaco dlugo ja szlifuja, wszak premiera miala byc wlasnie pod koniec 2007. Dawac, nie gadac:). Zaden Gracz nie bedzie mial interesu w pozniejszej premierze gry. No, chyba ze taki, ktory PS3 wlasnie zamierza kupic na swieta:).

Odnośnik do komentarza

Bluray to za mało ;)

 

 

http://www.gameonly.pl/newsy/13787

 

Albo to żart ,albo Konami całkowicie nie zna się na programowaniu na konsole next-gen albo 12 czerwca dostaniemy 8 cud świata.50GB dla MGS4 i do tego przypominam ,że Hideo narzekał,że nie zmieścił tam wszystkiego :P.I woda na młyn dla tematu mgs4 na x360 bo z prostego rachunku wychodzi,że konwersja powinna zajmować 10 dvd lub 5 dwuwarstowych :/

Odnośnik do komentarza

MOJE (ciekawe) PRZEMYŚLENIA NT. BOSSÓW W MGS 4.

Dzisiaj nasunęła mi się ciekawa myśl. Mianowicie, wiemy że lokacji w grze jest 5 -Bliski Wschód , Ameryka Połódniowa , Europa Środkowa i dwie jeszcze nie podane (możliwe że Hideo ma jeszcze jakąś jako asa w rękawie). Członkiń Beauty and the Beast Unit są 4 kobiety. Niewydaje mi się aby każda była w innej lokacji (innym państwie) , sądze że wszystkie spotkamy na terenie Bliskiego wschodu . I teraz nasuwa mi się kolejne przypuszczenie........Jakich Bossów spotkamy w innych lokacjach ? Pomijając samego Vampa i Liquid Ocelota to trochę za mało jak na pozostałe lokacje ,więc uważam że Bossów może być na całą grę tyle co w samej tylko ''jedynce'' i ''trójce''. Gra musi byś naprawdę długa , aby ich ilość nie budziła przesady .

Na koniec jeszcze wrócę do BatBU. Sądze że będą kimś z kim nie warto zadzierać. Pamiętacie Nemesisa RE 3 ? Niezawsze trzeba było z nim walczyć , aby popchnąć fabułę dalej. W MGS4 może być podobnie, wyobrażcie sobie taką sytuację..........Idziemy , idziemy.........a tu przelatuje nam nad głową Raging Raven (niezauważył nas) idziemy dalej i widzimy jak Laughing Octopus masakruje jedną z PMC............ostrzeliwując je możemy ściągnąć na siebie zagładę , a jeżeli potyczka nam się uda to ''Bestyjki '' obolałe po ołowiu ujdą od nas na setki metrów.

Wiem trochę głupio brzmi to co napisałem , ale w jakimś % może tak się stać.

Ciekawe jak Kojima chce zmienić fabułę , jeżeli uratujemy te kobiety? :/

Odnośnik do komentarza

ja do kolesia nie mam pytań nic mu nie pasuje ;/ na psx' ie miał wonty ze niezmiesci wszystkiego na jednym cd dał na 2 i juz zaczynał gadac ze dvd za małe ;/ był to rok 1998 jakos tak, na ps2 przy mgs2 subsistance miał tez wonty ze ps2 ma za mało mocy teraz dupe truje ze bd za małe ;/ dam mu rade, niech usmiechnie sie wesoło i pitolnie się w czoło moze przemysli to zaraz z nerwów dam skany róznych gazetek w tym xtrima z dowodami na Jego wieczne problemy

 

 

 

5371fbc1d6e68096m.jpg

a492a6d10a1c6781m.jpg

narazie tylko 2

Edytowane przez habinka
Odnośnik do komentarza

Lepiej sam się pitolnij. Ten facet ma masę pomysłów, a one zwyczajnie nie mieszczą się na tych płytach. Myślisz, że gra w rozdzielczości 720p/1080p bez kompresji z dźwiękiem DD5.1 60 klatek na sekundę mało zajmuje? Dodatkowo patrząc na jakość techniczną poprzednich MGS'ów i ich rozbudowanie to nic dziwnego, że ma problemy z upchaniem tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
ja do kolesia nie mam pytań nic mu nie pasuje ;/ na psx' ie miał wonty ze niezmiesci wszystkiego na jednym cd dał na 2 i juz zaczynał gadac ze dvd za małe ;/ był to rok 1998 jakos tak, na ps2 przy mgs2 subsistance miał tez wonty ze ps2 ma za mało mocy teraz dupe truje ze bd za małe ;/ dam mu rade, niech usmiechnie sie wesoło i pitolnie się w czoło moze przemysli to zaraz z nerwów dam skany róznych gazetek w tym xtrima z dowodami na Jego wieczne problemy

 

 

 

5371fbc1d6e68096m.jpg

a492a6d10a1c6781m.jpg

narazie tylko 2

Meryl z tego artworka wygląda za(pipi)iście. :/

Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnośnie ceny gry. Czy została cena gry już ustalona? Z tego co wiem dwuwarstwowa płyta Blu Ray 50 GB jest znacznie droższa od jednowarstwowej. Dlatego może się okazać że gra kosztuje nie 59$ tak jak zakładano lecz 69$. MGS4 jest najcięższą grą jaką do tej pory zrobiono , nie wydaje wam się że może być drogo (w przeliczeniu na ''polskie'' 260-280 zł)

PS. Jak się wam podobały moje gdybania o Bossach?

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza

Nie strasz bo chce wziąć preorder :/

 

Swoją drogą od 14 kwietnia ruszają beta testy MGS Online,którą będzie można pobrać z ps store

Warunek to złożenie preorderu(pewnie dostaniemy jakiś kod aktywujący download).Orientuje się ktoś czy jakiś polski sklep będzie miał w swojej ofercie preordera z tym bonusem?Perspektywa gry 2 miesiące przed premierą w MGSO jest szalenie rajcująca :P

Odnośnik do komentarza
ja do kolesia nie mam pytań nic mu nie pasuje ;/ na psx' ie miał wonty ze niezmiesci wszystkiego na jednym cd dał na 2 i juz zaczynał gadac ze dvd za małe ;/ był to rok 1998 jakos tak, na ps2 przy mgs2 subsistance miał tez wonty ze ps2 ma za mało mocy teraz dupe truje ze bd za małe ;/ dam mu rade, niech usmiechnie sie wesoło i pitolnie się w czoło moze przemysli to zaraz z nerwów dam skany róznych gazetek w tym xtrima z dowodami na Jego wieczne problemy

 

 

Tia tia tia, wszystko jest za slabe, ma za malo miejsca ale gra wyglada jak ulepszony MGS3.

 

Ale on ma pomyslóóóóow! Jakos o wiele bogatszy i lepiej wygladajacy Mass Effect zmiescil sie bezporblemowo na DVD9.

 

 

PS. A pomysly kojimy to zazwyczaj cos w desen srającego zolnierza, czy lejacego zolnierza, czy zdjecia brzydkich skosnookich na szafkach. WIęc?

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
ja do kolesia nie mam pytań nic mu nie pasuje ;/ na psx' ie miał wonty ze niezmiesci wszystkiego na jednym cd dał na 2 i juz zaczynał gadac ze dvd za małe ;/ był to rok 1998 jakos tak, na ps2 przy mgs2 subsistance miał tez wonty ze ps2 ma za mało mocy teraz dupe truje ze bd za małe ;/ dam mu rade, niech usmiechnie sie wesoło i pitolnie się w czoło moze przemysli to zaraz z nerwów dam skany róznych gazetek w tym xtrima z dowodami na Jego wieczne problemy

 

 

Tia tia tia, wszystko jest za slabe, ma za malo miejsca ale gra wyglada jak ulepszony MGS3.

 

Ale on ma pomyslóóóóow! Jakos o wiele bogatszy i lepiej wygladajacy Mass Effect zmiescil sie bezporblemowo na DVD9.

 

 

PS. A pomysly kojimy to zazwyczaj cos w desen srającego zolnierza, czy lejacego zolnierza, czy zdjecia brzydkich skosnookich na szafkach. WIęc?

O czym ty mówisz??? Lepiej wyglądający mass effect??? Dobre , szczególnie jak ilość klatek spada do 10-15 na sekunde. :/

Odnośnik do komentarza
Tak dobre, szczegolnie jesli wypowiada sie osoba, ktora w to nie grala.

 

 

 

(pipi), (pipi)ne mu zaraz

Weż , zakładasz się o skrzynke wina że nie grałem?

Grałem , nie wiem o co w fabule chodzi , nie poniżam tej gry tylko stwierdzam fakty (grałem z 5 minut u kumpla , on sam na nią psioczył i wystawił jej 8+, dodam że to ekspert i na jego słowach jeszcze nigdy się nie zawiodłem).

Odnośnik do komentarza
Fakty są takie że to co do tej pory pokazał Hideo zasługuje na miano gry dobrej i nic ponadto, nie mówiąc już że całość to tylko lekko zmienione założenia rozgrywki znanej z poprzednich części.

Z resztą co to znaczy olbrzymia gra? Do GTA tego nawet nie da się porównywać, nie mówiąc już o czwórce (w zasadzie już San Andreas dostarczono to czego nie uraczymy w MGS 4).

30 godzin rozgrywki to dużo, trochę więcej niż trójka ale to nie zasługuje na miano jakiejś nie wiadomo jakiej produkcji której nie da się zmieścić na 50 giga. To już prędzej wynika z nieskompresowanego dźwięku i filmów , a jak wiemy sam scenariusz będzie prawie 2,5 razy większy od MGS 2. Z resztą problemy z kompresją to nic nowego dla Japończyków, najwyraźniej na to samo cierpi Lost Odyssey wydane na kilku płytach na X0 co warto przyrównać gdyż wspomnianą grę da się skończyć w blisko 40 godzin co po przeliczeniu wychodzi nam 10 na płytę. Tak by wyglądał MGS 4 gdyby Hideo zabrał się za konwersję na X'a, ale nie on chcę jakość.A wracając do GTA IV to tam będzie ponad 100 godzin rozgrywki (standard po SA) plus gigantyczny żyjący własnym życiem świat i jakoś twórcy nie mieli problemów z zmieszczeniem tego na jednej płycie nawet X360 więc ktoś tu ma problemy z programowaniem.

 

Szacun.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Fakty są takie że to co do tej pory pokazał Hideo zasługuje na miano gry dobrej i nic ponadto, nie mówiąc już że całość to tylko lekko zmienione założenia rozgrywki znanej z poprzednich części.

Z resztą co to znaczy olbrzymia gra? Do GTA tego nawet nie da się porównywać, nie mówiąc już o czwórce (w zasadzie już San Andreas dostarczono to czego nie uraczymy w MGS 4).

30 godzin rozgrywki to dużo, trochę więcej niż trójka ale to nie zasługuje na miano jakiejś nie wiadomo jakiej produkcji której nie da się zmieścić na 50 giga. To już prędzej wynika z nieskompresowanego dźwięku i filmów , a jak wiemy sam scenariusz będzie prawie 2,5 razy większy od MGS 2. Z resztą problemy z kompresją to nic nowego dla Japończyków, najwyraźniej na to samo cierpi Lost Odyssey wydane na kilku płytach na X0 co warto przyrównać gdyż wspomnianą grę da się skończyć w blisko 40 godzin co po przeliczeniu wychodzi nam 10 na płytę. Tak by wyglądał MGS 4 gdyby Hideo zabrał się za konwersję na X'a, ale nie on chcę jakość.A wracając do GTA IV to tam będzie ponad 100 godzin rozgrywki (standard po SA) plus gigantyczny żyjący własnym życiem świat i jakoś twórcy nie mieli problemów z zmieszczeniem tego na jednej płycie nawet X360 więc ktoś tu ma problemy z programowaniem.

 

 

Zgodzę się z Tobą ale w 80%.Trochę niefortunnie porównałeś MGS4 do Lost Oddysey.LO zajmuje tyle miejsca tylko z jednego powodu-ma mnóstwo filmików w rozdzielczościach HD(a ile zajmuje taki film można łatwo sprawdzić np. ile zajmują filmy na blurayu).MGSy miały zawsze lwią część scenek w grze generowaną w czasie rzeczywistym na enginie gry i nic nie wskazuje na to by w MGS4 było inaczej.Sam jestem ciekaw co zajmuje aż TYLE miejsca w tym nowym MGS.Tym bardziej,że największe gry tej generacji bez trudu mieściły się jak na razie na DVD9.No cóż ja wierze w geniusz Hideo,nigdy mnie nie zawiódł i idę o zakład ,że ostatnia część przygód Snake przejdzie do historii.Rewolucji się nie spodziewam ale godnego i najlepszego zakończenia serii

Odnośnik do komentarza

Dobra skończcie juz z tym (pipi)eniem o pojemnościach plyt. Mnie to malo obchodzi na ilu plytach bedzie MGS4 i czy uzyja skompresowanych tekstur czy nie. Kojima gada tak specjalnie. Jak byście byli taka osoba w tej branży jak on to też byście tak gadali <_<.

 

Co do BATBu to liquid przeczytaj sobie to z broszury TGS07, jest w niej wiecej o bossach niz podano nam w trailerze GC07

 

"The Beauty and the Beast. Przebijający nóż. Strach. Strach to czynnik który napędza wojnę. W przeszłości wojny były prowadzone tylko dla odstraszania. Obecnie jest to nieefektywne. Dlatego powstał system, który kontroluje uczucia-stany ludzi, by kontrolować pole walki. W tym wypadku, jedyną rzeczą która pozostała to bronić się, ponieważ kwiaty i tak nigdy nie miały szansy na zakwitnięcie. Człowiek może liczyć jedynie na siebie, ponieważ otaczający świat wyciąga wszystkie istniejące części ludzkiego bytu i przenosi je w świat cyfrowy by go kontrolować. Nie istniejąca część, nie może być zdigitalizowana i nie może być kontrolowana. Oznacza to, że w świecie który chce wszystko przenieść do świata cyfrowego jedynym sposobem na przeciwstawienie się jest niebyt, nie wierząc że jest jeszcze coś do czego warto wracać. Beaty gdy nadejdzie czas, w którym szalony czar pryśnie Bestie wrócą do swoich pierwotnych form. Kwiaty zakwitną, ludzie zdobędą uczuciową wolność by kochać, radować się, by płakać.

 

Kobiety żołnierze z oddziału “The Beauty and the Beast”, powstały w tym świecie przypadkiem. To bezbronne istoty przemienione w bestie, ponieważ były w miejscu nad którym przelatywała wiedźma machająca różdżką. Gdy były tworzone, były przykryte kwiatami, ale wkrótce ktoś je ukradł. Innymi słowy, stało się z nimi to co stało się z Raidenem, Naomi, Otaconem i innymi. Mają miejsce do którego mogą wrócić, miejsce w którym uwolnią się od tego przeklętego świata. Miejsce które nazywają „Sons of Liberty”.

 

daje do myślenia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...