Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam LG 32LC2RR i obraz nie jest zły, aczkolwiek lekko 'wyblaknięty' w porównaniu z Samsungami. Widziałem GoWa na standzie w Electro na właśnie jedynym z tych Samsungów, a po niedługim czasie zobaczyłem Gearsy u siebie. Za nic nie mogłem ustawić tak żywych kolorów jakie widziałem na tym Samsungu.

Odnośnik do komentarza
Ja mam LG 32LC2RR i obraz nie jest zły, aczkolwiek lekko 'wyblaknięty' w porównaniu z Samsungami. Widziałem GoWa na standzie w Electro na właśnie jedynym z tych Samsungów, a po niedługim czasie zobaczyłem Gearsy u siebie. Za nic nie mogłem ustawić tak żywych kolorów jakie widziałem na tym Samsungu.

 

Wejdź w opcjach gry w zakładkę audio/video i ustaw kolorystykę na vibrant. kolory są wtedy bardzo nasycone

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zauwazylem ze w Halo 3 nie mozna ogladac filmikow z single player w zakladce theatre, ani nagran z gry. Wychodzi wiec na to ze jak na pudelku napisane jest "optimized for hard drive" to rozne duperele bez hdd nie beda dzialac, a jak bedzie napisane "hard drive required" czy cos w tym stylu to gra nie pojdzie bez dysku.

Odnośnik do komentarza

Pytanko dość lamerskie. Moja konsolka była w serwisie microsoftu, po odesłaniu sprzętu, zamontowaniu dysku, za każdym razem po odpaleniu konsoli muszę wgrywać swój profil (bardzo mnie to wku..ia) - "Znaleziono jeden profil", tak jakby sprzęt gubił moje konto, co jest nie tak? Wcześniej tak nie miałem, po każdorazowym odpaleniu konsoli profil automatycznie sie pojawiał. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
na bundle pack - forza 2 i VP tez pisze cos o dysku

W Forzie 2 bodajże powtórek nie będzie bez dysku.

Z innych gier to np. Obliviona GOTY nie ma sensu kupować, bo dodatki nie pójdą.

Przecież w Oblivionie GOTY dodatki są juz na płycie wiec jakim cudem nie pójdą? :(

Takim, że najpierw trzeba je zainstalować. Miałem grę, wiem co pisało w instrukcji, co pisało na pudełku i co zrobiłem, więc koniec dyskusji na temat O. GOTY.

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pytanie. U kumpla jak jest w dashboardzie i ma aktywną zakładkę XBOX LIVE to po boku są reklamy itp. a u mnie nic nie ma tylko napis XBOX LIVE - .....

O co chodzi jakby ? Mam GOLD'a na 3 miechy dziś wklepanego.

Pewnie masz konto dziecka....

 

Mam wszystkie uprawnienia itp. nie wiem o co chodzi.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Posiadam oryginalne kable component od microsoftu oraz VGA rowniez microsoftu do x 360,oba maja niby wyjscia na kabel optyczny,ale ani na jednym,ani na drugim optyk nie chce wejsc,tzn wchodzi,ale nie "pstryka" i kabelek bezwladnie wylatuje.O co moze chodzic?myslalem ze poprostu kabel moze uskodzony,ale to sie dzieje przy obu,zarowno component jak i vga.Optyk pasuje do amplitunera i innych urzadzen,tylko z tym jest problem.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pytanie. U kumpla jak jest w dashboardzie i ma aktywną zakładkę XBOX LIVE to po boku są reklamy itp. a u mnie nic nie ma tylko napis XBOX LIVE - .....

O co chodzi jakby ? Mam GOLD'a na 3 miechy dziś wklepanego.

Pewnie masz konto dziecka....

 

Mam wszystkie uprawnienia itp. nie wiem o co chodzi.

pzdr

poradziłem sobie. w windows live ID zmieniłem mail, na którym mam jakby podane więcej lat i śmiga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...