Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując jeszcze do gadania o stereotypach, laskach itd :

 

oczywiście, że, uogólniając, panny lubią dobrze zbudowanych mężczyzn. Z drugiej strony, jak często mijacie na ulicy parę typu "dobra dupa i jakiś przeciętniak", że tak to ujmę ? Bo ja często. Ludzie zbudowani ponadprzeciętnie to nadal mały procent społeczeństwa, swoją drogą.

Zresztą, oddzielimy obiekt zajawki czysto fizycznej od czegoś większego.

Poza tym, kur.wa, panna dzisiaj do "czucia się bezpiecznie" nie musi mieć za partnera koksa, tylko osobę zaradną, bogatą, u władzy itd. Oczywiście w psychice zawsze jakiś mechanizm się będzie uruchamiał w kontakcie z wyćwiczonym samcem, ale to tylko jeden z elementów całości. Że już nie wspomnę o kwestii psychiki, bajery itd.

 

Zgadzam się w sumie z Mikesem, co do tego porównania dwóch sylwetek, chociaż przeskoczył trochę w skrajność z tym koksem.

 

Po drugie, racja, że większa masa : większe szanse w starciu, ale z drugiej strony, nie róbmy z tego dogmatu. Można dobrze walczyć, a na pierwszy rzut oka nie robić żadnego wrażenia. Oczywiście najbardziej wozi się zawsze taki najmocniej doyebany, no ale to już kwestia tego, co kto ma w głowie.

Mikes zdecydowanie przesadził z tymi dwiema fotami, bo taki koks jakiego pokazał rzeczywiście budzi niechęć wśród większości kobiet , ale taki którego pokazał Kazub już myśle że nie i większość lasek chętnie poleciała by z takim do wyra.

 

A co do tego że liczy sie coś więcej dla lasek niż dobrze zbudowana sylwetka to znasz takie powiedzenie jak przyciągnąć wyglądem zatrzymać charakterem? Najważniejsze jest laske rozkochac w sobie i faktycznie możesz być wtedy przeciętniakiem i miec fajną laske ale myśle że atrakcyjny facet ma zdecydowanie łatwiej jeśli chodzi o początkowe fazy "bajery". Nawet jesli chodzi o pewność siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie potrzebnie szukamy drugiego dna w rzeczach prostych,na kobiety,zresztą na mężczyzn działa na początku,przy pierwszym spotkaniu to samo,dobry wygląd.Decyduje kilka pierwszych sekund,czy komuś przypadniemy i tak laski szybko oceniają:jak wygląda,czy jest zadbany,jak się odzywa dopiero później mogą wchodzić elementy przypasowania charakteru.Na początku nie znamy człowieka,więc na jakiej podstawie mielibyśmy ocenić czy jest wartościowy?Czy tylko dlatego że nie ćwiczy jest wzorem cnoty?Bo każdy paker to idiota :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie zastanawia czemu dużo fajnych dziewczyn przeważnie jest z piłkarzami.Więc ciało wiele nie daję bo 90% tych piłkarzy to suchary z wyrzeźbionym brzuchem.Jestem młody mam 18 lat więc może jest tak w gronie tych młodszych dziewuch no ale coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie zastanawia czemu dużo fajnych dziewczyn przeważnie jest z piłkarzami.Więc ciało wiele nie daję bo 90% tych piłkarzy to suchary z wyrzeźbionym brzuchem.Jestem młody mam 18 lat więc może jest tak w gronie tych młodszych dziewuch no ale coś w tym musi być.

co w tym dziwnego?

 

 

kasa + sława

Odnośnik do komentarza

Hehe patrze na te wasze wpisy z perspektywy kilku lat wiekszej i zabawne to jest. Cwiczcie dla siebie a nie dla kogos. Wyglad wazny na 5 sekund a pozniej liczy sie masa innych rzeczy. Najciekawsze sa wpisy osob, ktore nigdy nic dla siebie nie zrobily albo wystarczalo im samozaparcia tylko na 2-3 miesiace.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe komentarze,wczoraj przeczytałem na MSN ciekawą odpowiedź faceta w temacie o pakerach.Typiara napisała że to brzydkie i się babką nie podoba,a on jej odpisał "czemu zakładasz ze ćwiczymy by wam się podobać?Robimy to dla siebie,by lepiej się czuć,więc móc,a nie by laski klaskały". Jest w tym sporo prawdy,pomijając plażowiczów :P

Odnośnik do komentarza

Tylko że chodzi mi nawet o takich co grają po klubach młodzieżowych i nic nie zarabiają.Miałem znajomego piłkarza , który chodził na te samą siłownię i po roku sobie odpuścił mówiąc mi że oczekiwał że będzie lepiej wyglądał.

Odnośnik do komentarza

Jak ktos mysli, ze normalnym dziewczynym podoba sie cos takiego:

 

1372614513.jpg

 

to niech sie puknie w glowe. Dla nich cos takiego to to samo co dla nas:

women_bodybuilder_trainwreck_21_1_.jpg

 

Moim zdaniem sylwetki wspomnianych pilkarzy sa dla nich o wiele bardziej atrakcyjne niz kulturystow (nawet amatorow nie-koksow):

o_real_madrid_cristiano_ronaldo-1959395.jpg

 

Wszystkie >> normalne << dziewczyny mi zawsze mowily, ze duza masa miesniowa jest dla nich obrzydliwa, a chudy Arnold z terminatora 2 to dla nich mutant. Moja dziewczyna chcialaby zebym schudl 10 kg, a gdzie mi do tego koksa z 1 zdjecia.

Dlatego masowanie "zeby podobac sie dziewczynom" to dla mnie skonczony idiotyzm.

Przypomnijcie sobie jak mysleliscie o kulturystach zanim sami zaczeliscie cwiczyc - na 99% mieliscie zdanie, ze to skoksowani debile i nigdy nie chcielibyscie tak wygladac /co ciekawe w narodowych testach IQ kulturyscu to grupa z najnizszym wynikiem - to chyba daje do myslenia/, a Rocky z III czesci to byl Wasz ideal sylwetki. Teraz pomyslcie co one sobie mysla o "pudzianach".

Litwin slusznie zauwazyl, ze kobiety rowniez na samym poczatku przyciaga najczesciej wyglad (eureka!), tylko, ze blednie niektorzy z Was zakladaja, ze ronnie coleman "dobrze wyglada", bo dla 99,9% ludzi nie rozni sie niczym od goryla w zoo.

Polecam obejrzec sobie reality show "jersey shore" (jest na vod onet) i na wlasne oczy zobaczyc jakim dziewczynom podobaja sie koksy.

Odnośnik do komentarza
Wszystkie >> normalne << dziewczyny mi zawsze mowily, ze duza masa miesniowa jest dla nich obrzydliwa, a chudy Arnold z terminatora 2 to dla nich mutant.

Czy aby na pewno wszystkie ? Z mojego doświadczenia wynika, że ogółem dziewczyny wolą wysportowanych facetów, a to czy bliżej mu będzie do tego piłkarza czy kulturysty to już sprawa indywidualna. No i z tym, że Ronnie Coleman to przerośnięta małpa, trudno się nie zgodzić :whistling:

 

No dobra, to wrzucam to zdjęcie na telefon i robię wywiad wśród dziewczyn, zobaczymy jak pan x wypadnie :blum1: (skala wieku - od 15 do 105) . Wyniki za tydzień.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Canabis : no ok, pierwsze wrażenie, ale "leszcze", o których wspominałem w moim poście, jakoś to pierwsze wrażenie też kiedyś musieli zrobić. Inna bajka, że tak na dobrą sprawę to sytuacji, kiedy przy poznaniu kogoś brylujesz swoją muskulaturą nie ma aż tak dużo (baseny, jeziora itd).

 

O dziwo, zgodze sie z yaczesem. Z tymi piłkarzam to jest to, co mówiłem : nie musi być zayebiście zbudowany (ale już "ładny" owszem), ma inne zalety, i nawet podświadomie kobitki się na to łapią.

 

Litwin, o tego Ci chodzi ?

 

MV5BMjE5MDA4OTY0N15BMl5BanBnXkFtZTcwODI3OTEzMQ@@._V1._SX448_SY336_.jpg

 

Jak tak to Michael Jai White.

Odnośnik do komentarza

Ale szerokość barków widać przez ciuchy,tak samo jak klate wypukłą i to im daje jasny sygnał.

 

Edit:Udało mi się znaleźć fotki sprzed 3 lat,gdy się zredukowałem do 72 kg.Od tamtego czasu aż tak nisko z wagą nie schodzę,bo nie dość ze jestem niski,to jeszcze mnie nie widać na szerokość :P

 

53c324883e79f42dm.jpg

 

 

d6486a175272b0e0m.jpg

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...