Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ale serio Wam imponuje taki wygląd ? Przecież taki człowiek, mimo, że silny, to ruchowo i motorycznie jest kaleką, nie potrafi biegać.

 

Dla mnie ideałem jest sylwetka, która dobrze wygląda, daje siłę i do tego dobrą motorykę, skoczność i szybkość. Coś jak niektórzy zawodnicy NBA, czytaj Lebron James, Serge Ibaka, Russell Westbrooke.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak mówiłem, koleś tak naprawdę wszystko wyczynia w miejscu. Jak znajdziesz jakiś filmik ze sprintującym, albo skaczącym człowiekiem o takiej budowie to wtedy zmienię zdanie :)

po (pipi) miałby biegac albo skakac skoro to nie jego działka, osiągnal sukces w kulturystyce i na tym sie skupia, co by to dalo jakby na scenie zacząl robic pajacyki?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak mówiłem, koleś tak naprawdę wszystko wyczynia w miejscu. Jak znajdziesz jakiś filmik ze sprintującym, albo skaczącym człowiekiem o takiej budowie to wtedy zmienię zdanie :)

A może być kolarz? :D

cm-15562-050204a35efce7.jpegrobert-forsteman-Quads.jpg

 

Nie żeby mi się podobała sylwetka tego Błażeja ale nie rozumiem tego niepotrzebnego hejtu :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak mówiłem, koleś tak naprawdę wszystko wyczynia w miejscu. Jak znajdziesz jakiś filmik ze sprintującym, albo skaczącym człowiekiem o takiej budowie to wtedy zmienię zdanie :)

po (pipi) miałby biegac albo skakac skoro to nie jego działka, osiągnal sukces w kulturystyce i na tym sie skupia, co by to dalo jakby na scenie zacząl robic pajacyki?

 

 

(pipi), mówiłem o takiej budowie ciała. Powiedziałem, że dla mnie jest choojowa i powiedziałem dlaczego. Nie chodziło mi o konkretny przykład. Wiadomym jest, że jak ktoś ćwiczy, żeby się prezentować na zawodach to nie potrzebuje sprawności biegowej. Wyobraź sobie, że wziąłem to pod uwagę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak mówiłem, koleś tak naprawdę wszystko wyczynia w miejscu. Jak znajdziesz jakiś filmik ze sprintującym, albo skaczącym człowiekiem o takiej budowie to wtedy zmienię zdanie :)

http://www.youtube.com/watch?v=Wz_zy6UTpyQ

Kulturyści warzący po 120kg czystej masy robią salta.

 

1:32

 

1:38

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Już pisałem, że należę do niskich osób - 170. Moim celem jest co najmniej 75kg. W wolnym czasie przejdę się na prześwietlenie ręki. Minął miesiąc od wypadku, a mimo to przy wyciskaniu francuskim w łokciu czuję ból. Przy pompkach na poręczach z bólu odpuściłem, a to jedno z moich ulubionych ćwiczeń. Nie jest to ten sam ból co na przykład 2 tygodnie temu, ale do pełnego komfortu dużo brakuje.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Przy 170 i 75 kg będziesz wyglądał jak ciężarówka, wiesz o tym? Że już nie wspomnę o wbiegnięciu po schodach i 10 sekundowym zawale który będziesz przeżywał (zakładając że jedynym sportem który uprawiasz jest chodzenie na siłownie).

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Przy 170 i 75 kg będziesz wyglądał jak ciężarówka, wiesz o tym? Że już nie wspomnę o wbiegnięciu po schodach i 10 sekundowym zawale który będziesz przeżywał (zakładając że jedynym sportem który uprawiasz jest chodzenie na siłownie).

Przytyję to zobaczę. Jeżeli dla mnie będzie nie wystarczająco to będę masować dalej. Co do zawału - możliwe, ale to inna bajka. Póki co jest 35.5 w łapie, chcę dotrzeć do 40.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...