Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, no niestety beka, ale na SFD to normalka.

 

Oczywiście, że XM nie ma racji, 75 kg przy takim wzroście (i niskim BF oczywiście) to jest ładna, troszkę podpompowana sylwetka. Ba, w tak odmiennym sporcie, jak jakieś MMA, taki stosunek wzrostu do wagi to wręcz normalka. Delikatny klocek to się zaczyna przy takim wzroście pewnie przy 85-90 kg mięśni, a i tak co kto lubi, wcale nie staje się taka osoba z automatu ociężała i powolna, o czym zresztą w innym temacie już była mowa.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak dlugie cykle miales i jakie dawki - zdradzily cie zakola. :P

 

Powiem krotko, jakby krecili ekranizacje kajko i kokosza to moglbys zagrac lamignata. Dobra forma, propsy leca. Na banicji chlopak nie marnowal czasu, widze krew, pot, lzy i piers z kuraka.

 

muau.jpg

 

Dostanę born to fit?

Ile du.p zarywasz w sezonie wakacje na basenach? Szacunek.

Odnośnik do komentarza

Wujek, no właśnie tylko garstka osób potwierdzi to, że była u mnie dieta i suple. Co prawda ilość specyfików przez 2 lata była znacząca w diecie ale nic mocniejszego poza kreatyną, nie brałem. Pewnie sobie jaja robisz, bo nie postrzegam siebie jak dużego. Nie powiem, miałem kasę więc ładowałem w żarcie i suple. Dziennie kura, jaja, tuńczyk, ryż, makaron, twaróg i jakieś poboczne (pipi)ety. Jednak soku nie tknąłem. Szkoda mi własnych, dobrze pielęgnowanych jaj ;)

 

 

Zakola rodzinne. 

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Nie no jaja sobie robie, zazdroszcze lapy - kocur na schwal jestes. Tez sobie obiecuje, ze kiedys bede wygladal jak kolega od fotki w gaciach ale co na wiosne i lato przytyram diete, aeroby i sztange to na zime zla dieta mnie pasie i na wiosne wracam do punktu wyjscia. W tym roku bedzie inaczej - zmotywowales mnie. :)

Odnośnik do komentarza

Morda zalana w czasie 90kg, obecnie spadło do 86.

 

Barki to pięta achillesowa, wybity jeden i drugi plus spory problem ze stawem w prawym. Robię tyle ile mogę. Predyspozycje do dużych łap, więc je naginam, to samo z kitami. Nie patrzę na całokształt w sensie, proporcje - bo takie rzeczy to są ważne jak się jest pro kulturystą. Mnie wystarczy, jak osiągnę sylwetkę Adkinsa. 

Odnośnik do komentarza

uśmiejesz się, ale mam nawet licencję instruktora. rozmawiałem zarówno z zawodnikami, jak i pospolitymi koksiarzami, ale z tym określeniem się chyba nie spotkałem jeszcze. przynajmniej nie pamiętam.

 

próbuje to wygoglować i nic. z mułem czy kapturem nie ma problemu.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...