Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko przez te słodziaki, jak wiadomo węgle proste łatwo odkładają się w facie.

 

Bym nawet wbił do Spartakusa (nie wiem kto tu rozdaje medale), ale stracę plakietkę handlarza ;(

 

Co do cieni na barkach, znalazłem jakieś pseudonapinkowe foto z szatni sprzed jakichś dwóch lat - wykadrowałem tylko tyle, ile potrzeba dla porównania: http://images64.fotosik.pl/851/2ab4538b5b6a88b2.jpg. Tu chyba trochę lepiej światło padało na ręce, ale coś mi się kojarzy też, że wtedy się bardziej przykładałem do ćwiczeń i miałem mniej %bf.

 

A w zeszłym roku zalały mnie słodycze jedzone dość często i była tragedia:/

 

propsy, tak chce wyglądac ;]

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Mnie by zje.bali gdybym wrzucił takie zdjęcie (chodzi o oświetlenie). Ale fakt faktem widac że robisz coś z łapkami, pewnie to światło ale fajnie ci sie podkreślają barki. Tak dalej młody padawanie

 

Od Spartacusow wymaga się więcej ;-) Ale to fakt, przydałoby się ująć też nogi

Red też myślałem, że masz problemy z wagą, często piszesz o jedzeniu, jakiś dietach. Jednak jest inaczej i dobrze wygladasz

Odnośnik do komentarza

Ja robię cały zakres ruchu ale wiadomo nie prostuję łokci .Jedyne co nie robię pełne to młotki zawsze wrzucam je na pierwsze ćwiczenie i robię je od samego dołu do jakoś trochę powyżej 90 stopni ruchu.Tak mi wchodzą one najlepiej ale jest to są to tylko 3 serie na cały trening więc nie ma opcji by to mi skróciło bicepsy.

Odnośnik do komentarza

 

te bicepsy zawsze miałem kształtne ale krótkie 

 

ja mam bardzo długie ale płaskie, triceps też płaski

 

 

siłownia 5 razy w tygodniu tylko przy dobrej misce i regeneracji. 6 razy tylko dla genetycznych kozaków, najlepiej mezo z naturalną nadprodukcją mięśni i wzorową regeneracją, chyba, że 2 dni z tego to jakieś fitnesy. mówie o sytuacji bez zabronionych substancji, ale nawet wtedy warto pozwolić tym mięśniom rosnąć, układ nerwowy też potrzebuje sie zresetować. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Jeśli nie miał bym pracy w weekendy to bym i 7 razy chodził.Sprawia mi to przyjemność i lubię porozbijać sobie treningi na partie a nie je łączyć.Też nie rozumiem dlaczego osoba trzymająca średnio żarcie nie może chodzić 5 razy bo nie urośnie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie 4 razy w tygodniu to za często,3 optymalnie,plus sauna na regeneracje,ale ja mam 33 lata,wolno się już regeneruje.

+ do tego dochodzi praca.

Gdy sobie studiowalem to moglem chodzic o 7x w tyg, teraz pracujac 8-16 i wypelniajac mniej lub bardziej powierzone mi obowiazki nie mam czasu na tyle zabawy ;/

3x w tyg jest idealnie + w weekend jakis basen,rolki, rower itp

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że 3-4 razy w tygodniu da to samo.Ja mam o tyle dobrze że na siłownie mam 5 minut drogi więc zawsze wolę sobie podejść zrobić dodatkowo jakąś partię i porobić aeroby. Po za tym jestem młody więc moje ciało jest w stanie latać na trochę wyższych obrotach :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...