Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

miałem 41 wtedy, waga chyba 85. twierdzisz, że wyglądasz lepiej od tamtego zdjęcia i nawet je porównałeś ze swoim.......ale nie chce ci sie szukać ? to jak porównałeś ? serio miałem tam dla ciebie 35 ? to tak jak wroner był cherlakiem, a litwin zalaną świnią ? obódź sie alicjo. 

 

zdjęcia nie dam. chciałem, żebyś zweryfikował te twierdzenia, że wyglądasz lepiej na podobnej wadze i wtedy możemy dalej rozmawiać. no bo dla mnie to jakiś absurd, nie mogłem przecież wyglądać gorzej od ........ tego. obrzydliwe insynuacje, w życiu nie byłem w tak chuyowej formie

 

może daruj sobie wszelkie ci.py, błaznów, tchórzy i inne, bo miotać epitetami w necie potrafi każdy frajer. za niedługo będzięsz miał okazje byc pyskaty, silny i odważny, a mityczny kazub wymięknie, co nie

Odnośnik do komentarza

 

 

Zacznij od tego by w każdym posiłku było co najmniej ze 30 gram białka,jak jesz soję,to podjedz też coś zwierzęcego białka,bo soja jest nie pełnowartościowa.Jedz brokuły,one mają I3C-idynole 3 corbitol,to jest naturalny antyestrogen więc zniweluje fito estrogeny z soi.Nie jedz białego ryżu,tylko brązowy,razowy makaron a najlepiej kaszę jaglaną.

reszta to sery w każdej postaci, najczęściej topione.

Sery topione to nie sery a syf i dziadostwo.

Ktoś musiał to napisać.

Odnośnik do komentarza

Woooow i jeszcze mi napisze w jakiej ch.ujowej formie ja to nie jestem, no to dawaj osmiesz kanabiska i wrzuc swoje foto dziku. Hahahahah kazub. ja mam 178 on 186 i mamy sie porównywac przy tej samej wadze buahahaha. Ja mam sie obudzić? triceps, biceps, barki wszystko miałes chu.jowsze alicjo. Szczerze jedynie moze klate miałes lepszą ciut. A zalany byłes nie mniej. Jestes pipa, tak jak wronerro mówił on nie jedzie na zlot a chciałby zobaczyć czołowych spartakusów. Dużo muczysz mało mleka dajesz. Nie kazdy bedzie na zlocie. Jak ty sie pekasz dac foto to co mówic twarza twarz na zlocie. Weź rosomaku, jedyne na co sie nadajesz to na kompost i do bicia oggozo. Tyle z mojej strony, nawet inżynierek który ma mnie w zeszycie śmierci napisał ze mógłbys dac fote zamiast pier.dolić. GDAK GDAK

 

A moze dygasz bo połowa co wrzuciła foty to kawał schabów która nie wizerowała sie na forumowego Hulka i twoj mit zgasnie co kazi? Jedne słow  ŻAL.PL/Kazi

 

married-with-children-akimbo.JPG


No i znowu sie zaczyna, cygan bokser . Będe zabijał itp. Am szejket am szejket tak sie boje

Odnośnik do komentarza

ale co mam sie teraz podniecac twoim bicepsem 3 dni? :D

wrzuciłeś obiecane foty, prawidłowo i tyle

 

Nie o to chodzi, u mnie nie ma sie czym podniecac jak kazub wrzuci bedzie sie czym podniecac. 

 

grzegorzo, kobik. Plusiki leca , tak własnie ma być. Wroner zorganizował noc testosteronu i i fotki wrzuciło tyle osób że jest to chyba historyczna frekwencja xD 

 

Liti no łatwiej jest nizszemu, ale kazi wazy 102 kilo więc chyba mase to on ma nie tak? 

Odnośnik do komentarza

 

qaHigkx.jpg

 

X9kObE0.jpg

 

Zadowoleni? Dupy nie urywa ale źle nie jest po moich przebojach z wiadomym nałogiem. 

 

Nominuje użytkownikó Kazub, grzegorzo, maciucha.

 

jaaaanf.jpg

 

 

Z ciekawości sobie przeglądałem, przy okazji wyręczam, także nie bijcie.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...