Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Za 6 tygodni i po to by pokazać że tyle wystarczy by zejść z fatem.Te foty są z 2 tygodnia redukcji,mam zamiar tracić do 0,5-1 kg tygodniowo,dzisiaj od momentu dania foty zjechałem 1,8 kg,ale to przez mega wydatek energetyczny.

No ja przez 2 tyg tez zjechałem równo 0,5 kg. Troche mało ale jak zwiększe ilośc aerobów mam nadzieje że bede tracił koło kilograma tygodniowo

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

Ale dlaczego w samych majtkach on tam jest, to nie wiem i nie chce wiedziec.

 

no to trafiłeś w sedno, bo jest z tym związana nielicha historia, usiana pikantnymi szczegółami. trzymaj sie teraz mocno fotela i słuchaj - jaczes mnie budzi, zwlekam się z wyra, siadam, przecieram oczy i po chwili masorz włącza kamerę. tak, dokładnie - śpie w samych gaciach ! bez piżamy ! hardcore shiet. dezynwoltura. święty nie jestem....

 

 

ten w samych majtkach to jest kazub? (pipi) jednak dobrze wygląda.

 

na tym filmiku ? na maksa niewyspany, zmęczony, jak zwiędnięty siusiak. to sprzed roku jest, teraz mam 7 kilo więcej, no coś tam coś tam lepiej. w sumie, to określiłbym się tak jak kanabis siebie określił, czyli - "szału nie robię, ale nie jest źle. mały nie jestem"

 

 

To co panowie wszyscy którzy maja jaja a nie tylko mucza o biciu cyganów bez poparcia fotkami. Kiedy następne zdjęcia porównawcze? Za rok czy wczesniej?

 

yeti nie dał. jaczes w tank topie. loko czoko nie dał. ale rozumiem, że nikogo, bo zostałem już tylko ja. 

jak stworze sobie warunki i tak jak ty pocisne skrupulatnie rok ciągiem na dopiętym treningu i diecie, to na 1000 % coś wrzuce, bo nie wierzę, że zrobiłbym to źle i nie był z siebie zadowolony. ale moze wrzuce coś za miesiąc, za rok, wcale, nie wiem, może mi sie odwidzi. jedno moge obiecać, nie wrzucam nic przed zlotem.

ogólnie jest zasadnicza różnica między nami - ty równasz w dół, a ja w góre. ty jesteś spragniony klepania po plecach i ciepłych słówek, a mnie to wisi. ty jesteś tomasz karolak, a ja jason statham. if you know, what im mean, ale pewnie nie.

a tak poza tym, to jesteśmy w innej lidze, dlaczego więc mam reagować na twoje wypociny, prowokacje i inne historie ? ja tu nawet nie próbowałem przekonywać nikogo, że jestem w super formie i należy mnie podziwiać. ale z drugiej strony, nie deprecjonowałem tu niczyjej formy, ze względu na zazdrość i zawiść, tak jak ty.... no okej, poza tobą, ale bynajmniej z zazdrości, po prostu obiektywnie stwierdziłem, że wyglądasz nieco huyowato, ale swoim dramatycznym zachowaniem i gadką, sprowokowałeś mnie do tego. w dalszym ciągu nie chcesz zrobić porównania z moim starym zdjęciem. skoro "ja tym bardziej szału nie robię", to powinieneś wypaść korzystnie na moim tle, no w końcu tak bardzo ci na tym zależy. 

 

a na razie niech twoja wersja będzie oficjalna, czyli spękałem i tak dalej. spoufalaj się więc z resztą chłopaków i brandzluj. i dont give a fuck.

Odnośnik do komentarza

Jezu, nie chce to niech nie wkleja. Moze go nie jara pokazywać się na tym nędznym grupowcu, moze nie jara go wrzucanie swoich zdjec w samych majtkach do internetu w oczekiwaniu na oceny "zawodowców. Moze jest zadowolony z tego co robi i ma wyyebane.

dajcie sobie juz spokój, non stop napinka w grupowcu, az sie tu zaglądać nie chce. Albo jaczes sie naperdala z litwinem, albo kazub sie naperdala z kanabisem, albo grupowiec sie naperdala z kubikiem (a to fajny chłop, mimo ze godo). Przescigujecie sie w jakich kur.va gołych zdjeciach na forum o grach, albo w przemądrzaniu sie na temat tego, kto więcej wie na temat michy. O ile sie nie myle, to jedynym tutaj gosciem który na serio siedzi w temacie, jest litwin. Cwiczcie dla siebie, dzielcie sie satysfackją i poradami, zamiast przepychac sie, kto lepiej wyglada i co masz żreć bo ja tak mowie, bo na mnie to działa. Skup cie sie na sobie, po czasami te przepychanki wygladają jak leczenie wlasnego syndromu "dysharmonii w bicepsie". To ze synkowi pocisniesz od takich czy innych, nie znaczy ze sam urosniesz. Insynuujecie tu jakieś pojedynki, solówy na zlocie, aż jeszcze kaszub faktycznie wperdoli temu kabanisowi i bedzie afera. Przieciez juz raz perypetie forum przelało sie na zycie prywatne (prawdziwe) pewnych osób, co w konsekwencji było bardzo nieciekawe. Niech jakis mod tego grupowca tutaj od czasu do czasu zajzy i ochłodzi ambicje, bo do kure.vskiej nędzy, to cale toczenie piany spowodowało, ze jest tutaj chyba glowne ognisko nienawisci na tym forum. Przyjdzie jakis gosciu, który sie bedzie chcial zaklimatyzowac, bo tez cos tam rzuca żelazem, to sie odwróci na stopie.
Te same zainteresowania powinny łączyc, a nie dzielic

 

I mean it.

 

PS. kazub, w tobie przerazajace chyba jest to, ze ty wydajesz sie traktować sprawe smiertelnie powaznie, a to tylko forum.

 

N

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

 

to nie chodzi o mnie i ciebie, tylko o drogich forumowiczów ? troskliwe misie przejeły ci konto, czy jaja sobie robisz ?

 

Poczytaj gdak kilka poprzednich stron gdak czy tylko ja sie upominałem o twoje gdak zdjęcie

 

przecież wiem, że nie tylko ty. nie o to chodzi, kto sie o co upomina. dlaczego ty nigdy niczego nie rozumiesz ?

 

 

andrzej - ja tu mam problem tylko z kanabisem i tylko jego traktuje śmiertelnie poważnie, ale wkrótce to sie rozwiąże, cierpliwości 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...