Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory po treningu zapodawałem zabawki typu Jumbo, Iron Mass 20 itp, a 40-60 minut później solidna micha. Dodatkowe kg zbiera mi się cholernie ciężko, więc nie chcę z niczego rezygnować. Czy taki układ jest ok?

 

MCT - trening - gainer - cardio - BCAA - posiłek potreningowy

Odnośnik do komentarza

Dobry uklad. Choc nie wiem czy ten gainer cie nie zamuli przed bieganiem. :)

Nie wiem co masz za gainera, ale jesli masz za duzo kasy to dobra opcja moze byc taka ze mianowicie. Rano do sniadania pijesz tego gainera zamiast po treningu. Za to po treningu silowym carbo (tani szit) czy tam nawet pare bananow zoltych moze byc. A po bieganiu lykasz bcaa i bialko (drozszy szit) zeby wspomoc regeneracje miesni. Zeby kalorie sobie podbic mozesz wlasnie MCT nie tylko przed treningiem ale dodawac go do jedzenia, czy odzywki bialkowej 2-3 razy dziennie. Na noc zjesc z 2 lyzki masla orzechowego. W ciagu dnia tez orzechow podjadaj Takie male rzeczy na koniec dnia moga zwiekszyc kalorie o kilka setek nawet. I beda to "lepsze" kalorie niz z tego gainera (raczej, bo nie wiem co tam kolego popijasz).

 

Moda prosze przeniesienie postow do odpowiedniego dzialu :thanks:

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ja uwazam ze nawet w tej sytuacji lepiej jednak isc w jakosc niz ilosc, ale to juz decyzja kolegi. Bo mozna sie masowac, ale te 60 minut tygodniowo nie zepsuje mu planu, a wg mnie moze pomoc. Cardio w takim czasie nie spowoduje utraty masy mięśniowej, a nawet może być elementem wspomagającym jej budowę, ponieważ mięśnie podczas takiego wysiłku są dotleniane. W związku z tym mięśnie są lepiej przygotowane do dalszej pracy. Przy tej okazji niech zwroci uwagę na prawidłową dietę, która powinna z jednej strony budować masę mięśniową, a z drugiej strony nie dopuszczać do przybierania, tkanki tluszczowej lub ją redukować.

 

Przy okazji jakies liche fotki mam, bo dawno nie wrzucalem. Choc nie wiem czy j3st sens taki szit uploadowac ;/

 

xtTrQyq.jpg

 

vTu1WHu.jpg

 

eacyOuy.jpg

 

ZY9Z3eo.jpg

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mi nie przystoi oceniać bo sam jestem leszczyk barowy. Widać, że robisz coś ze sobą i są efekty. Wiadomo, że nie level czołowych spartoli z działu ale jak dojdę (tja, z pewnością) do takiego wyglądu to będę cholernie z siebie dumny. IMO też powinieneś być. :thumbsup:

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

No przybralo mi sie 4 kg od ostatniego wazenia na forum, ale na zywo nie wyglada to zle (za bardzo) :thumbsup: bo glownie zwiekszylem mase miesniowa.

Ostatnim razem mialem 13.8 tluszczu, teraz mam 14.4.

Generalnie sporo ostatnio biegam tak ze kwestia czasu. Po wakacjach wroce tutaj :)

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...