Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystkie są słabsze,taki Mdrol mój kumpel brał na kick starta zamiast mety i w szoku jakie przyrosty,do tego stopnia że teść go później już nie porobił,ale SAA mają dużą przewagę na PH,są przebadane klinicznie na ludziach,znane są skutki pozytywne i negatywne,przy PH to loteria.

Odnośnik do komentarza

Kurde cenowo na allegro fajnie to wychodzi . Taki cykl na suchą masę bym porobił bo jak mam być miśkowaty to wolę odpuścić. Już nawet kreatyny staram się unikać bo mimo opinii że nie zalewa wodą to jednak strasznie puchnę po niej i żyły powoli zanikają.

Odnośnik do komentarza

czy tylko ja odnosze zabawne wrazenie jak gosc wygladający jak szarku prosi o rady u nas na forumku? 

 

dobrze wiedzieć jakie spojrzenie na coś maja inni, nie koniecznie wygladający lepiej.

 

co do świata kulturystyki : w skrócie, kumpel zrobił super forme na sucho, pojętny koleś ze sporą wiedzą. Jakiś trener, czy ktoś kto kiedyś startował nie wiem dokładnie w każdym razie siedzący w temacie kulturystki zaproponował, że go poprowadzi. Chłopak jak usłyszał co ma brać przez cały rok do zawodów przestraszył się i powiedział, że to pie.rdoli.

Odnośnik do komentarza

Znaczy ogólnie sprawa wygląda tak. Obecnie robię dopiero 2 semestr kursu na dietetyka a następnie jakiś kurs trenera personalnego . Ale z tego co mi mówili jakbym ugrał coś porządnie na zawodach to dużo lepszy pieniądz i więcej klientów bym miał jako trener. O startach myślę w przestrzeni jakoś 2 lat by jeszcze zrobić trochę mięcha i myślę że do 75 kg tym bardziej w juniorach może coś by dało radę. Ale to jeszcze takie gdybanie , jak na razie miałem okazję rozmawiać z kilkoma osobami startującymi zawodowo i według ich opinii powinienem dać radę. A rady biorę bo w sprawach żywienia dopiero zdobywam wiedzę , na temat treningów moja mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza

 

I co w tym złego?Myślisz ze jak rośnie to wie wszystko na każdy temat?To wtedy naukowcy epigenetycy to powinni być konie.

 

A napisałem ze to cos zlego? Napisałem ze to zabawne ze koles wygladajacy dwa razy lepiej niz ty pyta sie ciebie o rady bo według mnie jest. Nic osobistego Liti

 

Oj kabi,kabi.

 

Dobrze wiedzieć że ktoś z forumka tez zamierza startować,ja w 4 ostatnie miechy zgubiłem 4 kg,teraz moja waga to 78 kg,jak mi się uda zejść do 75 bez dużych strat w mięsie to jadę w marcu na debiuty w kulturystyce klasycznej do 170 cm(szczyt wagi tam to 72 kg,więc tyle powinno zejść na odwodnieniu).

 

 

Teorie zostaw Litwinowi, ty jesteś najlepszym praktykiem tutaj.

Kto ty w ogóle jesteś?

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

@2razyjot Ogólnie początki tragedia ale dzięki ojcu , który ćwiczy do tej pory ze mną (ćwiczy już z 20 lat) i mnie prowadzi jeśli chodzi o ćwiczenia dawałem radę bo głupio mi było odmówić pójścia na trening . Ogólnie po roku może dwóch gdy zrobiłem masę z 45kg na 80 poczułem że mi się to podoba i teraz jest już petarda jeśli chodzi o treningi. Treningi to obecnie dużo opisywania ale robię splitem 6 razy w tygodniu i kręcę 3 razy po 35 minut aeroby. Jeszcze mam fotkę sprzed z ojcem było to jakieś 4-5 lat temu.

191739150_earhpqe.jpg

 

@Litwin Starty fajna sprawa , sam chcę poczuć to co zawsze opowiadają zawodnicy. Odwodnić się do granic możliwości i pomajtać się trochę po scenie . Gorzej że trzeba trafić na jakieś niszowe zawody bo na niektórych w niskich wagowo/wzrostowo kategoriach to same bestie .

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...