Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

 

1700 kcal? Zdechłbym z głodu

 

Z podbitymi tluszczami wyjdzie gdzies z 1820  k kcal w DNT i DT do treningu.

Po treningu wpada ok 300-400g wegli i jest jazda XD

 

 

No lux, ale jak dotrwac do tego potreningu xD

 

Nie no tak na serio to na wszystko sie idzie przestawic, w sumie jedząc tłuszcze przed treningiem chodzisz pewnie dłużej "syty" wiec to ci tak nie doskwiera. Na bank bede musiał tego twojego trybu spróbowac na redu, bo na redu jesc 2000kcal ze zbilansowanej diety to az cżłowiek czuje jak sie kurczy xD teraz jem 3k i jak nie dostarcze posiłku co dwie godziny to umieram :)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Btw. Litwin mam 3 zadowolonych klientów co brali suple od cybera. 2 świrów chwali epistanol z trenavarem ale to są zwierzęta i ph ich nie przeraża. Brali od różnych producentów ale tu byli pozytywnie zaskoczeni że względu na cenę. Trzeci poleciał na stacku kreatynowym quatro load i cell shot - pompują na maksa te dwa produkty i smaki bardzo dobre plus cena. Tak tylko piszę - może się przekonasz i sam zdasz relację? :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, nr 1 póki co szarku, bezwzględnie. Chociaż YETI mógłby wrzucić coś aktualnego:).

 

Widzialem tylko jedno fote yetiego w lustrze ze smutna mina, na ktorej widac dziesiatki kg poteznej masy i wielkie lapy.

Nie wiadomo co siedzi w nogach, jak bary, czy plecy w ogole istnieja...

Szarku to przyklad takiej sylwetki ascety.

Mnie sie podobala sylwetka jakiegos kolesia, ktoeego nicku nie umiem znalezc w pamiecu.

Fotki bez ksozulki w spodenkach jeansowych wrzucal, dla mnie swietna forma.

 

PRZYPOMNIALO MI SIE !

XM. czy jakos tak ;d

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Btw. Litwin mam 3 zadowolonych klientów co brali suple od cybera. 2 świrów chwali epistanol z trenavarem ale to są zwierzęta i ph ich nie przeraża. Brali od różnych producentów ale tu byli pozytywnie zaskoczeni że względu na cenę. Trzeci poleciał na stacku kreatynowym quatro load i cell shot - pompują na maksa te dwa produkty i smaki bardzo dobre plus cena. Tak tylko piszę - może się przekonasz i sam zdasz relację? :)

Nie wiem,może jakiegoś pompera spróbuje.

 

Liti, ile masz wzrostu i wagi?

 

No już nie rosnę więc wzrost bez zmian ;) 168 cm,waga 76 kg,od poprzedniego tygodnia plus 1 kg,musiałem trochę dorzucić kalorii bo zbyt szybko z wagą schodziłem i miałem ponaciągane mięśnie,ścięgna od ciężkich treningów.

Odnośnik do komentarza

Majster wstaw fotosy na tinypic.com bo nie widać.

 

Plecy masz fajne, widać, że coś tyrasz. Nie zrażaj się brakiem predyspozycji do klaty i rób swoje. Ja mam ręce jak dziecko, bandzioch jak w ciąży a na plecach pryszcze i 3 włosy na krzyż. Na klatę 8 dych raz dźwigne ale prawie z zes.raniem się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacznijcie robić pompki to Wam klata zaraz wyskoczy. Dam Ci plan który robię sobie od dwóch miechów, i kiedy myślałem już że moje cyce więcej nie urosną tak patrząc na to co jest teraz a kiedyś (nawet te 4 miechy temu) to poszło ładnie w górę.

push ups 20
pseudo push ups 20
push up hold 35 sec
clap push ups 15

Decline push ups  20
diamond ush ups 20
Incline push ups 50

Pomiędzy seriami przerwa 30 sekund, pomiędzy setami 3 minuty. I 3 razy taki cały program, powinno to zająć z pół h. Jeśli nie dasz rady zrobić to zmniejsz sobie powtórzenia i idź stopniowo w górę. Jak nie wiesz co to za dany tym pompek jest to wygoogluj, na pewno wyskoczy. Dałbym w formie obrazka, ale stronka przechodzi odbudowę i na szybko nie mogę znaleźć.


E:
Jeszcze to jest dobre:

regular push ups 10
military push ups 10
decline push ups 10
diamond push ups 5
wide push ups 10
hindu push ups 5
incline push ups 15

3 cykle, 2 minuty przerwy miedzy cyklem i 30 sekund miedzy seriami. Mało powtórzeń bo to program dla kobiet, ale sam sobie zrobiłem i jest omc. Po prostu zwiększ sobie ilość powtórzeń i trzaskaj.
Grunt to trzymać się ram czasowych i sie nie opier.dalać.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...