Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra na priv dostawalem tez pytania o szame to wrzuce tu.

 

poniedziałek:

I: pulpety z parowaru 400g mielonego drobiowego 200g ryzu, warzywa. Rozbijam to na dwa posilki

II: sałatka: 300g piersi, 40ml oliwy z oliwek, warzywa do oporu

III: jajecznica - 4 duże jaja  i 50g tłustego salami - jaki dodatki dorzucam sobie cebule, rukole, papryczniki jalapeno, pomidora czy co tam akurat jest pod reka

 

 

 

wtorek:

to samo co w poniedziałek jednak w posiłku I  tylko 100g ryżu, i przestawiam go kolejnoscia z III posiłkiem

 

środa:

I: sos pomidorowy : 300g mielonego drobiowego, 200g makaronu razowego, tutaj sobie mieso lekko podsmazam, a potem gotuje z przecierem pomidorowym, takim w kartoniku, doprawiam bazylia i oregano. tez rozbijam na dwa posilki

II: Szaszłyki pieczone z 350g karkówki wieprzowej albo stek wołowy tez 350g do tego warzywa

III: jajecznica - 4 duże jaja  i 50g tłustego salami

 

czwartek:

to samo co w srode jednak w posiłku I tylko 100g makaronu, i przestawiam go kolejnoscia z III posiłkiem

 

 

 

piątek:

I: 400g wołowiny, 200g ryżu basmati, robie sobie gulasz z tego i tez rozbijam na dwie porcje

II:  350g mięsa mielonego wieprzowego albo mieszanego, jedno jajko, troche tartego buraka. wszystko mieszam, robie z tego kotlety i pieke w piekarniku. do tego oczywiscie warzywa

III:  jajecznica - 4 duże jaja  i 50g tłustego salami

 

sobota, niedziela

I: Jajecznica z salami

II: pizza twarogowa, dawałem przepis w spartakusie niedawno

III: 300g fileta z łososia i warzywa

 

 

 

codziennie jeszcze 50g orzechow - laskowe, nerkowce, brazylijskie, włoskie czy migdaly.  Warzyw to z 500g dziennie minimum.

 

mam to pod treningi ustawione: poniedzialek, sroda i piatek trening silowy, wtorek,czwartek, sobota i niedziela cardio.  Wszystko na czczo

zarcie moze i monotonne, ale wszystko z tego mi smakuje i zajmuje malo czasu jesli chodzi o przygotowanie, no moze z wyjatkiem gulaszu wolowego bo to (pipi) trzeba gotowac ze 2h

Edytowane przez Shen
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze przy 85 mialem mniej zalany bęben, więc moze sie uda ^^

 

Może ci sie nie wydaje, nawet na koniec masy miałem 2 cm mniej w pasie niż shen. Tylko 6cm więcej w bicku. Nie chce komentowac bo jak wiadomo kazdemu sie co innego podoba, ale gdzie masz plecy, bary, biceps? Trenujesz na siłowni tylko klatke?

Odnośnik do komentarza

Tu masz moje ostatnie plany skoro pytasz
 

 

  A

Push Press 5x5

Martwy ciąg 5x5

Wyciskanie  sztangi na ławce skośnej 5x5

Zercher Squat 4x 12-8

Unoszenie nóg w zwisie na drążku 4x max

 

B

Push Press 4x5 2x3
Martwy ciąg  4x5 2x3

Wyciskanie  sztangi na ławce skośnej 4x5 2x3

Hack przysiady 4x 12-8

Plank 4x max

 

C

Push Press 3x5 2x3 1x1

Martwy ciąg  3x5 2x3 1x1

Wyciskanie  sztangi na ławce skośnej 3x5 2x3 1x1

Wykroki ze sztangielkami 4x 12-10

Pompki na poręczach + podciąganie na drążku  3x max

 

 

A
Martwy ciąg  1x12 1x10 1x8 3x6 2x max

Pendlay rows 4x12
Podciąganie na drążku nachwytem 3x max 

Face Pull 3x 12
modlitewnik 3x 8

 

B

Wyciskanie żołnierskie 1x15 1x12 1x10 3x8 2x max
Pompki na poręczach 3x max

Unoszenie sztangielek bokiem 3x 12
Hyght dumbbell fly 3x 12

Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4x12
Francuskie leżąc 3x 8

 

C

Przysiady ze sztangą   1x12 1x10 1x8 3x6 2x max
Martwy ciąg na prostych nogach 4x 12
Żuraw + Wykroki ze sztangielkami 4x max
Wspięcia na place ze sztangą 4x max

( 1x12 1x10 1x8 3x6 2x max/1x15 1x12 1x10 3x8 2x max) ciężary 50-70% mocy, 3 serie właściwe 80-90-100%, 2 ostatnie serie na maxa, 90 i 80%

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

czepiasz się kabi, przecież te zdjęcia to dwa światy. Nie wiem co było jego celem, ale stawiam na zrzucenie  opony i zrobienie coś z tymi obwisłymi cyckami, no wyglądało to tragicznie. Teraz krata na brzuchy, cyc podkreślony, reszta też jakoś wygląda porównując z poprzednim zdjęciem. Według mnie dobrze to wszystko rokuje na przyszłość. No i na plaży można już zagadywać panienki :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czepiasz się kabi, przecież te zdjęcia to dwa światy. Nie wiem co było jego celem, ale stawiam na zrzucenie  opony i zrobienie coś z tymi obwisłymi cyckami, no wyglądało to tragicznie. Teraz krata na brzuchy, cyc podkreślony, reszta też jakoś wygląda porównując z poprzednim zdjęciem. Według mnie dobrze to wszystko rokuje na przyszłość. No i na plaży można już zagadywać panienki :)

 

Jak już bedzie ta przysżłosc i te 40 w kablu i 75kg przy takim bf mozesz mi wierzyc ze czepiac sie napewno nie bede. Ale po prostu ktos musiał to powiedziec bo jak taka sylwetka to marzenie 90% gosci z poprzedniej strony z logiem spartakusa na czele z leonidasemJJ to po prostu jaja. Do takiego wygladu nawet na siłownie nie trzeba chodzic a wystarczy dieta tak jak napisął Czezki. Dobrze podkład jest niech teraz robi mięsnie. Za dwa lata powinno byc okej. 

Odnośnik do komentarza

@Wiktor - nie wiem kogo leonidasem nazywasz ale jak mnie to odjebaj się bo nigdy żadnego loga Spartakusa nie miałem i nie chcę. Ja tu tylko zaglądam, siłownia nie mój priorytet w życiu, pełen luz i bez spinki. Właśnie popijam browar na kaca po srogiej bibie, forma coraz dalej ode mnie. Smutałke? A ni chuja - powrót na dobrą drogę jutro. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Wiktor, jak masz jakiś tajemniczy sposób, który bez sterydów pozwoli mi jednocześnie spalić 10kg fatu i zrobić 10kg mięśnia do wakacji to z przyjemnością wysłucham twoich rad :lapka:

co prawda nie jestem Wiktorem, ale odkad do dotychczasowych supli dolozylem przed treningiem olimpa thermo stim hc, karnityne i vitacholin, to z waga stanalem w miejscu (a wrecz zaczela sie lekka tendencja spadkowa), tluszcz zaczal mi spadac, a mieso rosnie mniej wiecej podobnie, jak do tej pory (tak samo dalej normalnie rosnie sila). Sam jestem zaskoczony (zwlaszcza, ze Litwin pisal, ze te thermo od olimpa to lipa). Zobaczymy, jak dlugo sie bedzie utrzymywac ten efekt. Za jakies 2 tyg. konczy mi sie thermo stim hc i jako ze nie ma go w sklepie z suplami nieopodal, to przejde na thermo speeda zwyklego- dam znac, czy bedzie jakas roznica.

Odnośnik do komentarza

@Wiktor - nie wiem kogo leonidasem nazywasz ale jak mnie to odjebaj się bo nigdy żadnego loga Spartakusa nie miałem i nie chcę. Ja tu tylko zaglądam, siłownia nie mój priorytet w życiu, pełen luz i bez spinki. Właśnie popijam browar na kaca po srogiej bibie, forma coraz dalej ode mnie. Smutałke? A ni chuja - powrót na dobrą drogę jutro. :lapka:

Zamknij już mordę, nie mogę czytać tych zdystansowanych postów o piciu browarków, jedzeniu cukierków i nie spinaniu się, bo do 70-tki może zrobisz formę. Jesteś obrzydliwy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Typ robi zaje.bisty progress, zrzuca bebzol, przychodzi się pochwalić.

 

I co?

I oczywiście przychodzi naczelny prosiaczek spartakusa męczy bułe i pyerdoli farmazony typu "hehe a bica to nie robisz, takie coś to ja mam na rozgrzewke, ehehe, nie chce nic mowic ale jesteś lamus obesrany" , żeby tylko broń boże kogoś nie pochwalić, bo tak sie potomkom tramwajarskich akordeonistów nie godzi.

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Typ robi zaje.bisty progress, zrzuca bebzol, przychodzi się pochwalić.

 

I co?

I oczywiście przychodzi naczelny prosiaczek spartakusa męczy bułe i pyerdoli farmazony typu "hehe a bica to nie robisz, takie coś to ja mam na rozgrzewke, ehehe, nie chce nic mowic ale jesteś lamus obesrany" , żeby tylko broń boże kogoś nie pochwalić, bo tak sie potomkom tramwajarskich akordeonistów nie godzi.

 

Własnie to pokazuje jak nisko upadł spartakus. Przychodza ludzie pochwalic sie ze schudli i nalezy im bic za to brawo. 

Jaki zrobił progres? Przestał żreć smiecie i sie zaczął ruszac?

 

Jestes lamusem przykro mi, i zaje.bisty progres to mozna powiedziec ze zrobił kilka stron wczesniej Amer bo z lamusa takiego jak ty wyrósł na kozaka z mięsem i łapą a ty potrafisz tylko szczekać jak ratlerek. Zamknełes gębe jak wrzuciłem swoja fotke rok temu i ty wrzuciłes swoja i zaczęły sie gorzkie żale "a bo to sra.czke miałem 2 tygodnie a bo to pies sąsiada zdechł". A ze typ z jakiegos zapuszczonego kleszcza z bebzonem i rączkami jak marionetka spałił fat i pokazał niewiele miesni które juz wczesniej miał bic brawo nie zamierzam. Przykro mi mowie jak jest. Wieć zamknij pysk bo tacy jak ty trenuja jak dziewczyny a potem biją brawo każdemu kto przy 60kg ma podcietą klatke. Dobrze ze jeszcze prócz takich ci.p jak ty zostało jeszcze kilku na tym grupowcu starych spartakusów. Choc po opiniach moich, Kazuba czy Czezkiego widac na kim takie cos robi wrazenie a kto ma jednak wieksze ambicje.

 

No i zobacz pochwaliłem Amera, da sie? Da 

 

Shen nie odbierz tego zle fajnie ze schudles masz dobry podkład teraz zeby isc w góre tyle ze to troche mało. progres bedzie mozna porównac jak tą fotke zmierzysz ze swoja za rok. No i robienei masy bez zbędnego zalewania sie dla ludzi z predyspozycjami wcale nie musi okazac sie prostsze niz twoje schudniecie. Pozdro

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ty tam kanabis nic soba akurat nie przedstawiasz, bo wpierdalac pyzy i machac hantelkami to kazdy moze. Ciekaw jestem jak bedziesz miche trzymac na tej swojej redukcji. Przy formie kazuba to nawet nie stales xd

Zrob sobie Kabi zdjecie calej sylwetki a nie tylko bica w lustrze, bo jestem ciekaw twojej wycinki. Trzymanie diety, przynajmniej dla mnie to ciezsza sprawa niz trening. Trzeba sie pilnowac 24h.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz jaka forme ma kazub? :)


No akurat po twoim treningu który wrzuciłes do machania hantelkami na moim poziomie ci troszke brakuje :)

 

Te zdjecie bica w lustrze było na odpier.ol zeby ci pokazac jak wyglada zalana łapa z miesem, no chyba ze twoja wygladałe wtedy podobnie wtedy zwraca honor. Poza tym sam mozesz sobie porownac ile ci spadło w bicepsie , zaledwie 2cm a ile w pasie. Bicek nie jest miejscem gdzie duzo fatu sie odkłada. Wiec skoro na koniec masy było 44 nie sadze aby mi spało ponizej 40 na redu. No ale zamiast pyerdolenia spokojnie czekac. Albo ja sie bede smiał z was albo wy ze mnie na wiosne, czas pokarze ;)

 

Nie martw sie o foteczce nie zapomne, a nawet jesli to tylu mnie tutaj fit plaża boys spartakusów nienawidzi ze napewno mi o tym przypomną ;)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...