Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być złośliwy itp. bo sam nigdy tu się nie pokazałem, mimo że coś tam się ruszam całe życie (+ trenowanie bballu) ale czy każdy z tych chłopaków co dali fotki ma tej stronie, co ćwiczą od kilku miesięcy albo bez diety i w kratkę jak grzybiarz nie wygląda zdecydowanie lepiej od kanabisa, który wydaje się byč bardzo pracowitym, sumiennym i zorientowanym pakerem z kilkuletnim stażem?

 

No offens kabi. Może to faktycznie słaba fota ale jakoś inni dają bardziej czytelne.

 

V

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

To chyba tez pokazuje jak wazny jest gen. Ja do klatki go miec nie bede. Dol wytne ale srodek przyczepow jest rozlazly i nic tego nie zmieni. <minka Karmowskiego> za to nogi ruszylem konkretnie do ktorych zawsze mialem latwosc w nabieraniu nań miesa, to samo lydki.

 

W bicu obecnie siedzi 43. Reszty nie mierzylem.

 

A chlopaki macie dobre klaty, juz teraz bez pociskow. Dobra robota. Zwlaszcza Shen i Grzybek, srodek klaty jak na wasza wage to ino plusowac.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Spoko , nizszy bf zawsze bedzie "lepiej" wygladal na fotkach. Nie ma opcji zeby bylo inaczej. Kiedys czoko wrzucal jak sie zmienial i odkrywal krate. Mimo ze obwody u niego poszly naprawde mocno w dol to na focie gdzie mial najnizszy bf wygladal na najwiekszego. Mimo ze byl sporo mniejszy niz na fotce gdzie byl bardziej zmasowany. Nizszy bf i podciecie iluzorycznie na zdjeciu przedstawialy sie jakby byl wiekszy niz byl wczesnie. Widocznie mnie to dotyka takze :-) co widac tez po koledze shenie w bicu 37 u mnie 41,5 . Nie wiem jak tam u grzybiego czy balona :-)

Odnośnik do komentarza

Bądźmy tez jednak obiektywni, nie kazdy zaczyna z tego samego pułapu. Tutaj moj progres, 3 lata temu po odwyku wygladąłem mniej wiecej tak, a tak na koniec masy, ja jestem zadowolony z efektow i progresu. Znam ludzi ktorzy zaczynaja zabawe z siłownie wygladajac jak ja po roku czy dwóch latach cwiczen. No ale nie ma co narzekac tylko robic swoje dalej nawet przy krytyce balona.

 

SFf1gvy.jpg

 

Wngx30G.jpg

Odnośnik do komentarza

No troche mnie zdenerwowało bo ze taki balon pisze ironicznie jakbym słabo zapier.dalał. A naprawde sie nie oszczedzam. No wiadomo formy mistrzowskiej moze nie mam bo sporo fatu ale skok jest taki ze znajomi ktorzy mnie widzieli ostatnio 3 czy 2 lata temu nie wierza ze na sucho to zrobilem.

 

Cieniasy

Odnośnik do komentarza

Ale torbe pełną browców niosłem bez problemu xD


Shen i tutaj sie wlasnie nie zgodze, akurat ty jestes tez przykłądem ze progres z takiej kwik loszki bezmiesnej zaczynasz miec naprawde dobra umiesniona sylwetke a wyobraz sobie ze zaczynasz od razu od tego co miales 8 tygodni temu. Jak wygladałbys po roku. Znam wiele osob np mojego brata ciotecznego ktore bez zadnej siłowni wygladał tak jak ty 2 miesiace temu czy jakubu, mam tez kumpla który nie chodzi na silke , robi na budowie i fak troche podlany ale naprawde spora masa miesniowa. Np tez moj serdeczny kolega farmeros, wierz mi ze gdyby zaczal cwiczyc w rok pewnie by mnie zamiotl pod ziemie. Nie oszukujmy sie dobry start na siłowni to krotsza droga do sukcesu.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jesli istnieje cos takiego ja pamiec miesniowa, to moze u mnie dzialac teraz.

 

Na studiach cwiczylem, robilem mase [ wpierdalalem wszystko jak leci ], wazylem 95kg, zalany bylem jak swinia, ale mialem te 42 w lapie. Potem zachorowalem na te jelita, dieta bezresztkowa, prawie dwa lata nic nie robilem i spadlo wszystko. 

Moze dlatego teraz mi latwiej. 

Odnośnik do komentarza

Widac kazdy ma swoja historie. Ja zaczynalem od 52kg, beka fhui byla. Ale pierwsze 10kg zrobilem na szybkosci, pozniej sie zaczely dopiero schody. Teraz mam 70 i w sumie juz tylko trzymam ten poziom. Ale czasem mnie wku.rw bierze jak jakis opasly swiniak mi rady na silowni daje jak mase zrobic. Typy chodza w pasach zeby im sadlo nie wypadlo i robia w nich biceps, gibajac sie ze sztanga jak je.bane rezusy na drzewie. Jeden ostatnio mi koksy chcial sprzedac bo mowi ze chvjowo wygladam. Ale pozniej na basenie jak jestem i ich widze jak ida do sauny juz bez pasow na bezdechu wciagajc bebzol. No ale na klate 120 wiec nie podskoczysz xD

 

Anyway Kabi, rob swoje i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...