Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłem szkieletem choc nie byłem tego świadomy. 55kg przy 176cm. Mimo, że podciągałem się na drążku to masy nie mogłem złapać, pewnie za mało jadłem. Jak się wziąłem za siebie to w pracy mówili, że się kłuję bo tak jak u Chocko 10kg poleciało do przodu bardzo szybko. Co śmieszne w tamtym czasie czułem power w łapie bo łaziłem też na karate i mogłem nogami sufit zamiatać. Teraz mam 68kg i 36 w bicu i marzę o tym żeby dobić jeszcze 15kg i pewnie się zesram a się nie uda.

 

A grzybi wygląda bardzo dobrze i tylko tak gada, żeby go pochwalić :D kabi to jak widać po zdjęciach przemiana w super sayana.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

ja z kolei jakos w trzeciej klasie szkoly sredniej zaczalem cos cwiczyc- startowalem z poziomu chyba 63 kg przy 178 cm. W poltora roku dobilem do 68 kg. Potem kilkanascie lat kompletnej przerwy w treninach, gdzie podszedlem do ok. 71,5 kg (glownie fat, bo miesnie to nie mialy za bardzo z czego rosnac). No i teraz w troche ponad pol roku niezbyt intensywnego treningu wszedlem na jakies 73.5, co widac na tych dwoch fotkach:

 

 

4xxhhgp9yjwp.jpg

 

 

Miedzy nimi jest tylko ze 2 kg roznicy- jak ktos dorzucil w krotkim czasie z 10-15 kg, to musi jak zupelnie inny czlowiek wygladac. Swoja droga trzeba ostro zapyerdalac, zeby tyle przybrac (o ile to nie w wiekszosci fat).

Odnośnik do komentarza

ok, ta druga fota po treningu na klate byla, a pierwsza bez zadnego treningu, wiec trzeba tez na to poprawke wziac. Inna sprawa, ze budujac gore troche tez bebzon udalo mi sie zmniejszyc (jesli chodzi o cm, to miedzy tymi dwoma fotami jest jakies +7 w klacie i -2 w brzuchu, wszystko mierzone przed treningiem. Roznica 9 cm jest juz lekko widoczna), wiec oprocz 2kg, ktore doszly na czysto, jakas czesc dotychczasowej masy przemiescila sie nieco w gore.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Widzę, że w tym temacie sami ekto.

Ja na tej drugiej fotce z maratonu ważę 70kg  przy wzroście 1.82 m. 4 miesiące później było już 80+ kg głównie przez roztrenowanie, diety może nie trzymałem, ale jadłem raczej zdrowo.

Zawsze miałem łatwość w przybieraniu na wadze taka karma endomorfika. 

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

A grzybi wygląda bardzo dobrze i tylko tak gada, żeby go pochwalić :D kabi to jak widać po zdjęciach przemiana w super sayana.

Nie no, bardzo mi miło, że tak piszecie hehe, ale ja wiem po sobie, jak np. jestem między ludźmi, to raczej w 75% przypadkach wyglądam na chudszego niż reszta typów. Zresztą czasem jak widzę typków z LO (mam pod blokiem), to mają większą masę (i zarost:( ).

Ja mam 28 lat, fotki robione świeżo po wysiłku, więc może wyglądam tam jak spompowany kolo. Zresztą dla pełnej skali, powinienem był uchycić wszystko, łącznie z girami i łbem i padem od PS3 - bo to ma każdy, to by se porównał :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...