Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nogi tak jak gora czyli huyowo. Nie mam genu do sylwetki. Moze inaczej. Rok ponapyerdalam i mi sie nudzi. Sercem wyzej sa gierki. To traktowalem bardziej jako odskocznie od wszelkich problemow. Wiecie bolcowanie ex zony, rozwod. Zajalem mysli i nie musialem plakac w poduszke bo nie mialem juz na to sily.

Ale juz wyszedlem na prosta. Chyba i tak to nie byla prawdziwa milosc bo zaraz po rozwodzie juz bolcowalem. Choc jedna zapytala gdzie jestem? Z nia czy z ex. Zaniemowilem i poszedlem na silke. Rozgryzla mnie w jedno ruchanko. Yebaniutka. Cyce jak maliny ale klapzdziocha nie teges wiec sie nie zauroczylem. Preferuje idealne zamkniete buleczki a Wy? :)))

Odnośnik do komentarza

Powiem ci że ja tu wchodzę tylko w pracy,jak mi się nudzi,raczej by komuś pomóc,bo pamiętam jak sam zadawałem głupie pytania w 2006... ;) ale żeby uzewnętrzniać się przed yaczesem czy milanem?Poznałem osobiście shena i krupka,spoko ludzie,ale unikam znajomości z netu ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Po prostu bredzi z niedożywienia, pewnie dając enter już mdlał pod lodówką <yakubu>

 

Sylwetka rewelka, jakbym tak kiedyś się dociął, to achievement życiowy by wpadł. Problem tylko w braku konsekwencji, życie jest zbyt smaczne by mieć niski %bf.


Bo niby jak liczyć makrosy co do jednego grama, jak maestro z rukolą trzeba w McDolanie spróbować.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

IMG_20170618_114256_487.jpg

 

Dobra rozejsc sie ulance.

 

Ogolnie nie polecam schodzic za nisko z bf bo teraz dziennie wpierdalam 1l lodow, zero trzymania michy, zero cwiczen. Nie liczac wchodzenia na 4 pietro z siatami nayebanymi w lody, bulki i piwo.

 

Samopoczucie na redukcji huyowe, kuska w podbrzuszu, checi na dupczonko to abstrakcja.

Nie idziesz na zawody smarowac sie maslem smoooooth to nie ma sensu sie katowac.

 

A teraz? Jakos to wyglada, ale jem co chce i wyglądam dalej sucho choc trzeba podbic troche masy bo 50 pompek juz trudno zrobic na osciach. No i kuska wrocila na miejsce. Solidne zylaste kutasiwo znow na pelnej qurwie.

 

Pozdro sportowe świry.

Elegancka forma kolego. Dużo wyrzeczen musiało być granych. Mi by się już nie chciało i wolę być doje.bany, ale z większym bfem. Kebaba nie odmowie nigdy :( Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...