Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz staż i jakie odżywki jesz/jadłeś? Mam bardzo podobną klatkę do Twojej. Cycki nie chcą się połączyć, yebane :/ I przedramiona nic mi nie idą.

Trudno zliczyc, ale rok juz bedzie w jednym ciagu.Tak to troszke dluzej,Odzywki teraz to bialko, vitargo, glutamina oraz jakis pre-workout (jac3d lub napalm warfare).

Cycki juz takie tez mam fabrycznie, choc nigdy mi to nie przeszkadzalo.Przedramiona kuleja, ale i te czesc rowniez ciezko mi jest wyrobic jakos znacznie lepiej, ale jak wczesniej.Nie spinam sie zbytnio.

 

El loco chocko jak tak wyglądasz przy 68.5 kg to musisz być cholernie niski ;o

 

Kolo 174-5

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wstawiam aktualne fotki,słabe światło,zdjęcia robione kamerą 1 mega pixel ale nic innego pod ręką nie maiłem.Waga aktualnie 82 kg,przez chwilę chciałem zjechać z wagą do 75 kg i kostki na brzuchu,ale poza wyglądem nic by mi to nie dało,więc wolę pozostać przy takiej masie i mieć realne szanse sam się wybronić w skrajnych sytuacjach :P

 

29leqm9.jpg

2i6z3bk.jpg

2yyqu4o.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To wszystko tłumaczy, spodziewałem się, że jesteś dosyć niski. Wiesz, zawsze można zrzucać, zachowując zdobyte mięśnie. Sam jestem na tym etapie. Obecnie mam 82kg a na masówce którą kończyłem w kwietniu - miałem 90kg. Wyglądam niemal identycznie, lecz zgubiłem zbędny fat. Aż nie chce się wierzyć, że było go aż tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Ale tutaj dochodzi tez czynnik psychologiczny - jak koles widzi, ze typ jest szeroki, to sie dwa razy zastanowi zanim w ogole podbije, a na rzezbie w ubraniu by wygladal jak normalny koles.Dobry srodek plecow Litwin :ok:

 

No dokładnie :P Jak wyglądałem tak jak w profilu,to odnosiłem wrażenie że każdy chce mi nastukać :P Teraz mimo iż mam tylko 40 cm w łapie,to nawet w koszulkach "L" wyglądam opięcie,do tego nie jestem aż tak zalany by koniecznie coś zrzucić.9 km poniżej godziny nadal przebiegnę,nawet w takie upały :P

Odnośnik do komentarza

Nie mówcie mi tu, że po to się masujecie, żeby nikt do was nie wystartował. Bo piaskownicą spod bloku zaleciało.

 

Nie, po to żeby samemu startować :potter: Zresztą mieszkam w takiej okolicy, gdzie nie można sobie pozwolić, żeby ktoś na ciebie "właził". Określone warunki fizyczne najczęściej trzymają potencjalnych "kozaków" na dystans, chociaż czasem to działa na odwrót i niektórych bardziej prowokuje. Z resztą, ja się najlepiej czuję w okolicach 90kg, muszę jeszcze trochę dobić, a krata mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza

Nie śmiejcie się bo jeszcze niedawno to pączek na masie byłem. Zrzucam od miesiąca gdzieś. ;)

 

Właśnie Litwin, z głową - bo początki to były chaotyczne, bez ładu i składu. Ale teraz stawiam na jakościową masę. Jednak na późny wrzesień dopiero, czy październik. Na razie redukuję i obserwuję czy mięśnie wychodzą spod fatu ;) nie ma tragedii ale to doskonałości sporo brakuje. Domowe pakowanie, więc ideału nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...