Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki ;)

 

Diety nie mam jakiejs konkretnej.Staram sie jesc by jak najbardziej na jedzeniu skorzystac.Serio bez cudow, zwyczajne rzeczy ktore pewnie kazdy z Was je (piersi, ryby, jajka, makarony, ryz, platki owsiane, twarog itd).Byc moze szybciej bym doszedl do tego co chce gdybym bardziej uwazal, ale nie chce mi sie za bardzo spinac.Lubie slodzic herbate czy kawe, mam tez slabosc do platkow mietowych w czekoladzie, a raz za czas, zjem i pizze czy kielbache z musztarda i ketchupem na kolacje.

 

Suplementacje mam tez dosc zwykla.Ot gainerek bialkowy 2-3 razy dziennie.Do niego dolewam zawsze olej MCT.Przed treningiem carbo i jack3d.W polowie treningu, ostatnim czasem siegam po vitargo ktore starcza tez jako napoj potreningowy i regeneracyjny zarazem.Ewentualnie zwykle carbo.

Nie jest to wszystko najtansze, nie ukrywam.Cale zycie jednak bylem mega chudzina i teraz nie mam zamiaru znowu nim zostac.Bez tych srodkow waga leci mi od razu w dol i nie jestem jej w stanie nadrobic zwyczajnym zarciem.Zreszta, kilka miesiecy zajelo mi dojscie do tego czego mi najbardziej brakuje itd itd.

 

Nogi cwicze, to oczywiste dla mnie :)

Mam nadzieje kiedys sie dac calemu objac na fotce, ale jakos rzadko kiedy ma kto to zrobic.O ile lydki mam niezbyt imponujace (fabrycznie jestem ultra chudy) to juz same kita mysle dobrze wspolgraja z reszta.

 

Co do planu treningowego, jak ktos jest serio chetny to moge go rozpisac, ale nie ma tam cudow :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Masy raczej wiele nie zwieksze.Jak by to glupio nie brzmialo podoba mi sie taka harmonia jak jest teraz.Zdjecia tego do konca nie oddaja, ale nic to.Grunt ze mi pasuje.Cwicze caly czas jednak dalej, ale bez cisnienia :)

 

Co do brzucha.

Cwicze co drugi dzien.Zawsze pierw robie jedna przypisana serie z ABS2 a potem dwie serie freestyle opartego jednak o cwiczenia z ABSa.

Najczesciej wyglada to mniej wiecej tak:

Seria 1

15 razy unoszenia nog w zwisie lub poreczach

10 sek przerwy

10 razy jw

50 skrety tulowia

10 sek przerwy

30 unoszenie barkow przy podniesionych i zgietych nogach

 

Seria 2

20 razy skrety tylowia na poreczach (to jak unoszenie kolan do klatki jednakze tulow trzymam prosto skrecajac tylko dolna czesc ciala i tak podnosze ja do gory tak by glowa byla na wprost a nogi z boku w ostatniej fazie ruchu)

15 sek przerwy

15 jw

Skrety tulowia na max

Unoszenie barkow przy podniesionych i zgietych nogach na max

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

zaczynam , zaczynam . Kiedyś tam chodziłem na siłke (10 lat temu).Jak pisałem wczesniej gdzies tutaj żarłem 'steroidy" , stąd ta "samara" <_< . od nowego miesiąca zamiast na basen (60 zł za 11 wejść) zapisuję się na krav mage(100 zł - 2 treny w tyg po 1.5 godz) . do tego zostaję przy A6W i aerobach . siłkę chyba odpuszczę , przynajmniej na początku

Odnośnik do komentarza

Chcesz bić ludzi czy obawiasz się o swoje bezpieczeństwo ?

 

Chce się ruszac,a że jak służyłem w monie to liznałem trochę kravki , ale bojowej(walka nożem , karabinem-i nie mam na myśli strzelania z niego :P ) i mi się spodobała , to padło na nią . odpowiem tak , chce bić ludzi którzy będą próbowali skrzywdzić mnie albo moich bliskich . O bezpieczeństwo swoje się też obawiam , nie raz wracam nabombiony późną nocą z różnych miejsc . Kiedyś mnie 8 typa przekopało na disco i też mam tam jakiś uraz w głowie .

 

 

A6W dobra jak chcesz rzeżbić miesnie brzucha. Jak nie masz ich zbyt wiele to wal ABS2

 

 

Wale :twisted:

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj masówe, a testując kamerke w lapku walnąłem sobie wczoraj foty poglądowe to z okazji dostania loga ( :potter: ) i końca 8 miesięcznej tygodniowej harówki zapodam ze 2 słabe foty.

 

snapshot201103198.jpg

snapshot201103211e.jpg

 

 

Nastepne pod koniec roku. :thumbsup:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...