Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie na offline filtra nie ma. W każdym razie póki co nawet przy max. rozpędzie nie dolatuję do obręczy (do tej, do której trzeba się wybijać z hopki w hangarze), więc ponabijam trochę wyścigów, zgarnę furki i spróbuję czymś mocniejszym.

 

Zresztą to i tak nie irytuje tak bardzo, jak np. jedna brakująca barierka :whistling:

furka wcale nie musi byc jakas wypasna.

ja jezdze jakas Ikaruga czy jakos tak i spokojnie dolatuje. trzeba tylko zaczac jeszcze po okregu, przy plocie.

Odnośnik do komentarza
No właśnie na offline filtra nie ma. W każdym razie póki co nawet przy max. rozpędzie nie dolatuję do obręczy (do tej, do której trzeba się wybijać z hopki w hangarze), więc ponabijam trochę wyścigów, zgarnę furki i spróbuję czymś mocniejszym.

 

Zresztą to i tak nie irytuje tak bardzo, jak np. jedna brakująca barierka :)

Do tego challenga, praktycznie każdy wóz się nadaje, a naprawde dobry jest, jeden z pierwszych samochodów "Vegas", spróbuj nim.

Co do bramek, ehhh ja już praktycznie się poddałem 2 brakujące, i znaleść je teraz, to prawie niemożliwe, dla mnie ehh........

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tych update'ów do Burnout Paradise, swego czasu twórcy coś mówili, że będzie rozbudowywane...miasto. Czyli pewnie zasada taka jak w demku:

 

- kto kupi, temu barierki wjazdu znikną, kto nie, ten będzie miał barierki ale elementy związane z nowymi elementami miasta/terenu zobaczy.

 

Zresztą porównajcie poprzednią mapę BP (tą pierwszą) i tą , która została przyjęta. Widać wyraźnie, że miał być jakieś 30% większy teren niż jest ostatecznie. Jeżdżąc po mieście widać też elementy w budowie oraz oddalone fragmenty, gdzie dojechać się nie da. Jak dla mnie update będzie oznaczał właśnie "wybudowanie" nowych fragmentów dróg itp . Swoją drogą niezłe obejście limitu płyty DVD... :) i piratów :P (bo jak piracisz nie masz Live'a = nie ściągniesz rozbudowy miasta;] )

 

Ale mogę się mylić ;) Jeśli jednak tak będzie, mogą rozbudowywać BP praktycznie w nieskończoność i gra będzie cieszyć wciąż. Już widzę jakby w BP był teren wielkości TDU ale tak zróżnicowany jak w BP... miazga... ;]

Edytowane przez neopb20
Odnośnik do komentarza

Tak sobie dziś włączyłem na moim głównym koncie (maciucha) demko Burnouta Paradise (full już leci). Wcześniej jakoś grałem na drugim koncie. No i oczywiscie chcialem pograc online (głowne konto) no i tam wyrazam zgode na te wszytkie EA'owskie pierdoły i nagle dostaje komunikat, że moje konto nie jest zgodne z zasadami EA o nieletnich. No to zaglądnąłem sobie do instrukcji od fify 08 (też EA) i patrze, że żeby korzystać z multi w ich grach trzeba mieć ukończone 13 lat... Kpina jakaś czy co? Ja kupuje grę za 150zł i nie mam do niej pełnego dostępu tylko ze względu na wiek? Przecież obowiązują jakieś prawa konsumenta, które ustalają moje prawa... Mogę mieć 5 latek ale jak kupuję ich produkt to mam do niego przecież pełne prawo... Jakieś rady? Da się cokolwiek z tym zrobić?

PS. Szkoda, że w polsce nie oficjalnego live'a bo tak bym ich opie.przył...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Tak sobie dziś włączyłem na moim głównym koncie (maciucha) demko Burnouta Paradise (full już leci). Wcześniej jakoś grałem na drugim koncie. No i oczywiscie chcialem pograc online (głowne konto) no i tam wyrazam zgode na te wszytkie EA'owskie pierdoły i nagle dostaje komunikat, że moje konto nie jest zgodne z zasadami EA o nieletnich. No to zaglądnąłem sobie do instrukcji od fify 08 (też EA) i patrze, że żeby korzystać z multi w ich grach trzeba mieć ukończone 13 lat... Kpina jakaś czy co? Ja kupuje grę za 150zł i nie mam do niej pełnego dostępu tylko ze względu na wiek? Przecież obowiązują jakieś prawa konsumenta, które ustalają moje prawa... Mogę mieć 5 latek ale jak kupuję ich produkt to mam do niego przecież pełne prawo... Jakieś rady? Da się cokolwiek z tym zrobić?

PS. Szkoda, że w polsce nie oficjalnego live'a bo tak bym ich opie.przył...

 

Trzeba bylo sciemnić wiek, a ograniczenia służą ochronie jednak, zebys sie nie zdemoralizował :)

Odnośnik do komentarza
Tak sobie dziś włączyłem na moim głównym koncie (maciucha) demko Burnouta Paradise (full już leci). Wcześniej jakoś grałem na drugim koncie. No i oczywiscie chcialem pograc online (głowne konto) no i tam wyrazam zgode na te wszytkie EA'owskie pierdoły i nagle dostaje komunikat, że moje konto nie jest zgodne z zasadami EA o nieletnich. No to zaglądnąłem sobie do instrukcji od fify 08 (też EA) i patrze, że żeby korzystać z multi w ich grach trzeba mieć ukończone 13 lat... Kpina jakaś czy co? Ja kupuje grę za 150zł i nie mam do niej pełnego dostępu tylko ze względu na wiek? Przecież obowiązują jakieś prawa konsumenta, które ustalają moje prawa... Mogę mieć 5 latek ale jak kupuję ich produkt to mam do niego przecież pełne prawo... Jakieś rady? Da się cokolwiek z tym zrobić?

PS. Szkoda, że w polsce nie oficjalnego live'a bo tak bym ich opie.przył...

 

Trzeba bylo sciemnić wiek, a ograniczenia służą ochronie jednak, zebys sie nie zdemoralizował :P

Tia... Mądry polak po szkodzie, taki mądry to ja też teraz jestem. Po drugie jakiej ochronie, jakie zdemoralizował :) ? Niedość, że wykupuję golda i płacę za grę 150zł to nie mogę grać w niej w multi... Tylko EA ma te jakieś pokichane restrykcje...

Odnośnik do komentarza

Prosta zasada. Jeśli gra jest np. od lat 15, a ty przy rejestracji podajesz prawdziwy wiek (np. 14) to nie dziw się, że nie możesz grać.

Lecz jeśli w jakikolwiek sposób, zdobędziesz grę (nielegalnie, bo normalnie nie powinieneś jej kupić ze względu na wiek :D to możesz mieć pretensje tylko do siebie. Oni mają narzucone odgórnie restrykcje dotyczące wieku i zawartości w grach wideo, więc nie do nich pretensje. Moloch to się zabezpiecza i woli dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza

Taaa... niby wszystko jasne i logiczne. Tylko co zrobić, jeśli gra - tak jak właśnie Burnout Paradise - jest od LAT TRZECH ? User powinien PRZED zakupem znaleźć i przeczytać regulamin korzystania z usług sieciowych ? Trochę zonk... - maciucha ma trochę racji w swym narzekaniu. Z drugiej strony - to USA i chore obwarowania prawne dotyczące wszystkiego. Wchodzisz do sieci grać online czyli jesteś narażony na wulgaryzmy, itp. - a to już przecież FE i trzeba dzieci chronić... :D LOL.

Paradoksy tego dziwnego kraju za oceanem do końca życia chyba nie przestaną mnie zadziwiać...

Odnośnik do komentarza

co do problemu kolegi, to w zwiazku z tym, ze nie ma polskiego live i gra na amerykanskich serwerach EA (nie wiem czy sa w ogole europejskie) to musi respektowac to prawo. Pamietam swego czasu jak zalozylem forum i jeden koles mi napisal maila, gdzie ma przefaksowac podpisany dokument przez rodzicow wyrazajacy zgode na rejestracje na forum, bo mial mniej niz 13 lat _-_

Odnośnik do komentarza

Tak jak w angielskim możesz zmienić na angielski, a w mudżachedzińskim na mudż@^#%cośtam :twisted:

 

Pewnie chodziło ci czy w wersji niemieckiej można włączyć j. angielski. Wątpię, wydaje mi się, że nie ma takiej opcji choć mogę się mylić.

 

Na marginesie fajnie: DJ Athomik nadający czystą niemczyzną i do tego ulice Adolf Hitler StraBe, Wunderbar Platz, Bayern Monachium Autobahn :twisted:

A samochody oczywiście w Schrotthändler wyglądające jak Audi, Merce, BMW i inne Trabanty

 

Zdaj relacje z Burnout Himmel

rotfl

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza

Nareszcie po dosyć sporym czasie oczekiwania X360 i B:P wpadły w moje szpony. Zważywszy iż jest to moja pierwsza gra na X'a, pierwsze wrażenie wbiło mnie w fotel. Ta rozległość, te światła, ta piosenka ("Paradise City") po prostu O_O. I to by było na tyle jeśli chodzi o menu, zaczyna się właściwa gra :twisted: I pierwsza oraz zarazem największa wada mojej wersji: JĘZ. FRANCUSKI!!! Gorzej być nie mogło, no ale cóż, BP skomplikowanej fabuły niema, i po 15 minutach można się przyzwyczaić. Wracając jednak do gry: Criterion mnie nie zawiódł. Pomimo tych wszystkich zmian, to wciąż jest stary dobry Burnout :D pomimo z początku bałem się, że przez te wszystkie zmiany klimat poprzednich części wyparuje. Na szczęście myliłem się. Chociaż otwarte trasy wcale nie wydają mi się dobrym pomysłem, łatwo się pogubić, poza tym wymagają większej koncentracji podczas wyścigu, szczególnie na linii "zaje.biście szybkie zapier.dalanie <=> kontrolowanie położenia na mapie". Pomimo narzekań paru osób, zastępstwo crasha uważam za lepsze od pierwowzoru, aczkolwiek łatwiejsze do wbijania milionów punktów :twisted: Oprawy muzycznej nie bede komentował gdyż EA TRAX w tej grze to tragedia, szczególnie dla kogoś kto grał w Burnout: Dominator. Mogliby się bardziej wysilić, i jeszcze ta Avril, geez....

 

Początkowa ocena: 8-/10

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

A propo nazw, chciałem się zapytać, tak z czystej ciekawości jak nazywa się po angielsku event oznaczony na pomarańczowo? Pytam się, bo mam wersję po francusku.

 

CYTAT

EA TRAX w tej grze to tragedia, szczególnie dla kogoś kto grał w Burnout: Dominator. Mogliby się bardziej wysilić, i jeszcze ta Avril, geez....

 

 

W B:D też była Avril wink.gif))))

 

Wiem o tym, żałuje że nie przyszło im do głowy że żaden porządny gracz jej nie lubi (poza NerkoWiktorem, rzecz jasna). Chociaż gorsza od niej jest każda melodia z Burnouta 3, która pojawiła się w Paradise. Myślałem że mi uszy odpadną jak wylookałem w EA TRAX tę denerwującą melodię z menu B3:T. Wrrrrrr........musze pendriva załatwić i przy czymś własnym jeździć.

 

- towarzyszy mi uczucie haosu po przesiadce z ostatniego "Burnouta", wiecie - free roaming.

 

Wiesz jj, ja mam już licencję B, a wciąż jestem zdezorientowany przy race'ie i przewiduje że mi tak zostanie do końca gry, o ile w ogóle ją przejdę.

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...