Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- towarzyszy mi uczucie haosu po przesiadce z ostatniego "Burnouta", wiecie - free roaming.

 

Wiesz jj, ja mam już licencję B, a wciąż jestem zdezorientowany przy race'ie i przewiduje że mi tak zostanie do końca gry, o ile w ogóle ją przejdę.

 

Pojezdzij w sieci robiac challenge z grupką przyjaciol, a po 20-30 godz. gry bedziesz znal miasto na wylot.

Odnośnik do komentarza

Ach te achivmenty ;) Pierwsze co zrobiłem to 400 bramek i 120 bilbordów strąciłem zamiast delektowac sie wyścigami :sciana: Sam już nie wiem z jednej strony fajne a, z drugiej do dupy jedno jest pewne popsuły mi na starcie nie jedna gre :)

 

A nowy Burnout niczym mnie nie zaskoczył wszystkiego mozna było sie spodziewać i teraz gdy już nic nie zbieram tylko śmigam moge powiedzieć WYPAS NA MAXA to jest to czego sie spodziewałem i to na co czekałem :);):D NERD , Road Rage i 100 takedownów za jednym podejsciem ... mniam...

 

Jasio nic specjalnego nie musisz robić po prostu wjedź ;)

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza

Dorwałem wreszcie nowego Burnouta ;) Co mogę rzec? Free-roaming jak najbardziej daje radę ;] Na początku ciężko było się przyzwyczaić, ale jak w końcu człowiek się oswoi, to będzie git. Grafika jest na naprawdę wysokim poziomie (imo ofkoz :)), tak samo ma się sprawa z dźwiękami (choć soundtrack to już inna bajka, ale mimo wszystko paru kawałków można posłuchać). Online to kwintesencja tego Burnout'a, trzeba by czasem pośmigać razem :)

Odnośnik do komentarza
Jasiu nie sluchaj tego kamila ...Nie wystarczy tylko znalesc i wjechac na parkingi.Musisz dodatkowo odkryc wszystkie stacje paliw,warsztaty,lakiernie i garaze,lacznie 35 sztuk.Osiagniecie wyskoczy napewno jesli to zrobisz ;)

Jest osiagnięcie za odkrycie wszystkich parkingów i za odnalezienie wszystkich stacji lakierni złomowisk i parkingów , mi chodziło o pierwsze :)

Odnośnik do komentarza

Niestety nie chyba, że włączysz i wyłączysz gre ;)

 

Parkingi udało mi się odnaleźć, ale mam problemy z odkryciem jednego paint shopu, gas stationu i auto repairsu. Widzieliście może gdzieś w sieci mape na której są wszystkie te sklepy itp. umieszczone ? Bo dosyc długo jeździłem i nie znalazłem wszystkich.

 

A jednak znalazłem. Dodam ją tutaj bo napewno się przyda innym:

 

drfpuzaq.jpg

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Burnout, Burnout, Burnout... Tylko to mi ostatnio chodzi po głowie, chce mi się żyć i takedownować kolejnych oponentów, jest to mój pierwszy burnout i absolutnie mnie zniszczył. Masakryczne prędkości, ostre zakręty i chęć do gięcia blachy tak mnie dziś pozytywnie nastawiły do wszystkiego że brak słów :twisted: . Cały soundtrack absolutnie rządzi i dzieli, a gunsi i ich "Paradise City" to dla mnie perełka...

"Take me down to the paradise city

Where the grass is green

And the girls are pretty"

Ach.... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Skosztowałem skrawek Paradise City i żałuje. Teraz nie wypada mi wysiadywać godzinami przed konsolą, a gra zmąciła moje myśli i gnębi pożądaniem. Ocean grywalności. Byłem pewien, że napiszę tu "wolałbym aby cała para spożyta na freeroam poszła w tradycyjne trasy". BŁĄD. Może okaże się nudny na dłuższą metę, może irytujący... Nie wiem, ale na chwilę obecną czekam tylko aż któryś dzień pozwoli mi wygospodarować trochę czasu na to cudo.

Odnośnik do komentarza
Pojezdzij w sieci robiac challenge z grupką przyjaciol, a po 20-30 godz. gry bedziesz znal miasto na wylot.
Bzdury! Gdyby to było możliwe, to gra nie byłaby taką kichą jak jest. Zaledwie miesiąc po premierze, a prawie nikt z Elity już w to nie gra.

Zaledwie jednemu udało się nauczyć miasta w 40 godzin, inni mając po 100h mieli duże problemy, ja po 50h znam ledwie kilka zakrętów i skrótów. A np. w Burnout3 wystarczyło mi 18h na wszystkie trasy, zaś taką znajmość jak teraz w BP miałem gdzieś po ok.3h. Teraz gram też w PGR4 (łącznie aż 101 tras!) i po ok.30h już umiem te trasy o wiele lepiej niż w BP.

 

A tu twoje statsy:

http://www.burnout.ea.com/community/profil...ko&plat=360

No no no, World Rank 18282 (na ok.30tys graczy) - rzeczywiście znasz miasto:) Choćbyś był noobem kompletnie pozbawionym skilla (jak Nr1 w Forza2 Unclez ok.30ksywek w Top50 jeżdżący sam ze sobą na 2 konsole), to nie dałbyś rady być niżej niż w Top1000 znając miasto.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

ech juz daj spokój z tą"Elitą",co to,jakiś wyznacznik funu jest? ;) ,gra jest świetna ale wiadomo że nie kazdemu podpasuje,ale Ty usilnie musisz wszystkich " uświadamiać" że jest kicha bo nie spodobała sie ortodoksyjnym wyznawcom Burnouta :)))

Rozumiem,że nie wszyscy muszą być zadowoleni ze zmian,bo jeszcze sie taki nie urodził,coby wszystkim dogodził (nawet kobieta ;) ),ale nie oznacza to od razu że gra jest crapem.

Taaaa,jasne powinni dodać tylko pare nowych tras i podbić rozdzielczość,w końcu po co iść do przodu i sie rozwijać,co nie?

Zaryzykowali nowymi rozwiązaniami,wiedząc że trafi im sie pare "z(pipi)ek" i chwała im za to ;)

Odnośnik do komentarza
Pojezdzij w sieci robiac challenge z grupką przyjaciol, a po 20-30 godz. gry bedziesz znal miasto na wylot.
Bzdury! Gdyby to było możliwe, to gra nie byłaby taką kichą jak jest. Zaledwie miesiąc po premierze, a prawie nikt z Elity już w to nie gra.

Zaledwie jednemu udało się nauczyć miasta w 40 godzin, inni mając po 100h mieli duże problemy, ja po 50h znam ledwie kilka zakrętów i skrótów. A np. w Burnout3 wystarczyło mi 18h na wszystkie trasy, zaś taką znajmość jak teraz w BP miałem gdzieś po ok.3h. Teraz gram też w PGR4 (łącznie aż 101 tras!) i po ok.30h już umiem te trasy o wiele lepiej niż w BP.

 

A tu twoje statsy:

http://www.burnout.ea.com/community/profil...ko&plat=360

No no no, World Rank 18282 (na ok.30tys graczy) - rzeczywiście znasz miasto:) Choćbyś był noobem kompletnie pozbawionym skilla (jak Nr1 w Forza2 Unclez ok.30ksywek w Top50 jeżdżący sam ze sobą na 2 konsole), to nie dałbyś rady być niżej niż w Top1000 znając miasto.

 

Dowody rzeczywiscie przedstawiles oszalamiające :), gratuluje detektywistycznych zdolnosci.

W każdym razie nie o to chodziło... Jesli rąbiesz same wyscigi to nie dziwie sie ze nie potrafisz ogarnąc miasta. Kluczem do sukcesu jest wlasnie swobodne bujanie sie po Paradise City i wykonywanie zadan, dzieki ktorym zapamietanie wiekszosci miejscowek, skrotów, jumpów, itd. staje się o wiele prostsze. Po takim przygotowaniu wyscigi w singlu robi sie z duzo wieksza swobodą i pewnoscia zarazem (czyli mniej chaotycznosci wywolanej brakiem zamknietego odcinka trasy).

Odnośnik do komentarza
Ja to mam pecha :/ W burnoucie mi nie wyskakuje poponad 300 takedownów przewagi nad achievem, w gearsach 15000 killi i seriously niema. Ktos chctny do robienia chellengy na dwóch lub trzech?

 

Z achievementem Car in a China Shop za 500 takedownów, rzeczywiscie jest coś nie tak... Ja dostałem go jakis czas temu, lecz nie za zsumowane takedowny z rozgrywki offline i online (mialem grubo ponad 500) tylko dopiero wtedy gdy nazbieralem 500 w singlu. Także spróbuj zastosować sie do tej metody, a osiągniecie powinno wskoczyc. Wiadomo ze najszybciej pojdzie w Road Rage :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...