Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ogólnie słaba, takedowny się robi z zamkniętymi oczami (mój pierwszy wyścig i 25, a było do zrobienia chyba 5), jeśli chodzi o zniszczenia to ja spodziewałem się efektów przynajmniej podobnych do tych z testów bezpieczeństwa, a tu prawie nic. Muza może być, jest kilka niezłych kawałków, szczególnie ten na początku :), na dodatek brak trybu crasch, jeśli chodzi o czas gry to się nie mogę wypowiedzieć bo grałem 10 h i sprzedałem ten chłam.

Grafa - tylko samochody którymi jeździsz, czasem zniszczenia są niezłe, brak kierowcy zawsze dobijał, ocena: 7/10.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra ogólnie słaba, takedowny się robi z zamkniętymi oczami (mój pierwszy wyścig i 25, a było do zrobienia chyba 5), jeśli chodzi o zniszczenia to ja spodziewałem się efektów przynajmniej podobnych do tych z testów bezpieczeństwa, a tu prawie nic. Muza może być, jest kilka niezłych kawałków, szczególnie ten na początku :), na dodatek brak trybu crasch, jeśli chodzi o czas gry to się nie mogę wypowiedzieć bo grałem 10 h i sprzedałem ten chłam.

Grafa - tylko samochody którymi jeździsz, czasem zniszczenia są niezłe, brak kierowcy zawsze dobijał, ocena: 7/10.

Brak kierowcow jest podyktowany tym zeby zdobyc jak najnizsze wymagania wiekowe - chodzi o to zeby gra bez przeszkod trafila do jak najwiekszej grupy odbiorcow.

Co do poziomu trudnosci, to rzeczywiscie na samym poczatku gry jest on niski - chodzi glownie o to zeby gracze ktorzy sa nowi w temacie nie zniechecili sie do Burnout'a. Potem z czasem gra robi sie coraz trudniejsza a wyscigi coraz bardziej wymagajace.

Odnośnik do komentarza
Killswitch Engage + Road Rage + I-88 i jestem w niebie...

 

Do ścigałem polecam Raging Speedhorn lub ciężkie i szybkie drum'n'bassy.

Jest naukowo udowodnione, że agresywna szybka muzyka wpływa na prędkość jazdy samochodem :twisted:

 

EOT

A mój Burnałcik już leci do mnie !!

ale trzy rzeczy wymienione przez Butcher'a masz w grze :)

dramy czy RSH musisz zapodac sobie sam.

Odnośnik do komentarza
moj kumpel z pracy ostatnio cholernie napalal sie na killswitch'a bede musial go obadac...

Killswitch to dla mnie objawienie ostatnich lat, porównywalne do szoku jaki swego czasu zapodało np. Machine Head swą świeżością i energią.

A żeby nie było offa - w BP wyłączyłem wszystkie tracki Criterion (poza remixami znanymi ze starych odsłon) - nie wiem po co chłopcy się pocili nad takimi popierdółkami... Poza tym słucham podczas jazdy oryginalnego OST i nie jest źle - pamiętam jak w Revenge zapodałem od razu Custom, a po paru miechach wróciłem do OST i stwierdziłem ze zdziwieniem, że jest całkiem spoko...

 

Jest naukowo udowodnione, że agresywna szybka muzyka wpływa na prędkość jazdy samochodem :twisted:

Oczywiście, że wpływa - niczego innego nie słucham, także podczas jazdy w realu ;) Jak już dostaniesz BP odkryjesz magię i miód mojego równania :)

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
moj kumpel z pracy ostatnio cholernie napalal sie na killswitch'a bede musial go obadac...

Killswitch to dla mnie objawienie ostatnich lat, porównywalne do szoku jaki swego czasu zapodało np. Machine Head swą świeżością i energią.

A żeby nie było offa - w BP wyłączyłem wszystkie tracki Criterion (poza remixami znanymi ze starych odsłon) - nie wiem po co chłopcy się pocili nad takimi popierdółkami... Poza tym słucham podczas jazdy oryginalnego OST i nie jest źle - pamiętam jak w Revenge zapodałem od razu Custom, a po paru miechach wróciłem do OST i stwierdziłem ze zdziwieniem, że jest całkiem spoko...

 

Jest naukowo udowodnione, że agresywna szybka muzyka wpływa na prędkość jazdy samochodem :twisted:

Oczywiście, że wpływa - niczego innego nie słucham, także podczas jazdy w realu ;) Jak już dostaniesz BP odkryjesz magię i miód mojego równania :)

Killswitch Engage bylo u swojego szczytu ze starym wokalista Jesse'm (plyty: Killswitch Engage i Alive or Just Breathing). Howard "tylko" daje rade ;-) i lepiej wypada w swojej starej grupie Blood Hes Been Shed. IMHO oczywiscie.

 

a co do soundtracka - niby 70 utworow, ale jak pozbyc sie kawalkow criteriona (co jak Butcher zrobilem) to zostaje tego niewiele ponad polowe ;-)

ale osobiscie tez nie podkladam swojej muzy, zazwyczaj wystarcza mi to co przygotowali programisci.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
edyne dwa male bledziki jakie znajduje w tej grze to brak restartu wyscigu i brak mozliwosci wycofania sie z niego (bo po chloere jechac kawal drogi skoro juz wiemy ze nie mmy szans na wygrana).

Żeby zrezygnować z wyścigu trzeba się zatrzymać na chwilę i wyścig się dla nas zakończy.

 

Mozna tez przelaczyc w tryb showtime, efekt ten sam.

Odnośnik do komentarza

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/02/06/...you-dont-buy-it

EA wypowiada się na temat DLC do Burnout Paradise:

It’s our intention to extend the life of Burnout with additional DLC in the near future. As mentioned, we don’t want to split the online community between those that have content and those that don’t. Our intention is to offer both free and paid for DLC in a way that enables everyone to ’see’ the content, even if they have not paid for it,” said an EA representative in an e-mailed statement.

Wychodzi na to, że DLC prawdopodobnie będzie udostępniany za drobną opłatą, jednakże gracze dostający jego część za free, też będą w stanie go "widzieć", aczkolwiek nie się nim pobawić.

Muszą tak kręcić? ;)

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ciekawe jak to tworcy rozwiaza, czy wprowadza jakis update przy DLC, zeby gracze sciagneli tez pakiet z nowymi autami, ale nie mieli do niego dostepu. Bo jezeli zrobia tak jak np. w UNO, ze jak grasz na stole ktorego nie masz, to przed meczem go ci sciaga, to kaszaniasto...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj doszła gra.

Pierwsza styczność i ponad 7 godzin grania, zarwane pół nocki i 3 godziny snu. :twisted:

IMO nareszcie jakiś powiew świeżości. Po genialnym Burnout 2: Point of Impact, znakomitym Burnout 3: Takedown kolejne dwie części (Revenge i Dominator) wychodziły mi bokiem. Ciągle to samo. Paradise spowodowało, że znów poczułem swąd palonej gumy, radość z konfrontacji z autobusem czy zwykłej niczym nie skrępowanej jazdy. Po włączeniu gry pierwszą godzinę jeździłem na wariata po całej mapie, gdyż ogrom miasta mnie przytłoczył.

Gra jest rewelacyjna, sterowanie idealne, granie po sieci to czysta poezja, a OST dobry (choć Avril i G'N'R wylecieli od razu).

 

Niech każdy kupuje, bo jeszcze długo nie zobaczymy tak fajnej ściagałki. Może Dirt 2, FM3, lub PGR5 ,ale teraz nie ma bata, Burnout Paradise wymiata (się zrymowało hehe) :twisted:

 

 

PS. Przez tę grę miałem małą scesję w domu, bo nie ma to jak po północy wydzierać japę po jakimś cudnym Takedownie.

PS2: Załatwiłem sobie 1 dzień wolnego :whistling:))

Odnośnik do komentarza

Nawet nie chce mi się pisać, jak nowy Burnout mnie zniewolił :whistling:

 

Mam za to pytanie - nie mogę namierzyć skoczni do super jumpa na lotnisku. Skakałem chyba z każdej hopki i nigdzie nie aktywuje się kamera pokazująca super skok. Czy ktoś może napisać, gdzie to cholerstwo leży? A może jest pod lotniskiem, w jakimś tunelu?

Odnośnik do komentarza
Nawet nie chce mi się pisać, jak nowy Burnout mnie zniewolił :whistling:

 

Mam za to pytanie - nie mogę namierzyć skoczni do super jumpa na lotnisku. Skakałem chyba z każdej hopki i nigdzie nie aktywuje się kamera pokazująca super skok. Czy ktoś może napisać, gdzie to cholerstwo leży? A może jest pod lotniskiem, w jakimś tunelu?

Musisz przeskoczyć przez którąś z obręczy.

Odnośnik do komentarza
a OST dobry (choć Avril i G'N'R wylecieli od razu).

 

ahahahahaha

jasne, juz widze jak Avril wywalasz, KŁAMCO! xD

 

 

a ogolnie zgadzam sie z uszatym, bardzo przyjemna free-roamowa gierka, sporo zakamarkow, milej rozyebundy, smieszny showtime, sympatyczna grafa, i oczywiscie nie zabrakło irytujacych spektakularnych rozwalek przy 20km/h ;]

Odnośnik do komentarza
Nawet nie chce mi się pisać, jak nowy Burnout mnie zniewolił :whistling:

 

Mam za to pytanie - nie mogę namierzyć skoczni do super jumpa na lotnisku. Skakałem chyba z każdej hopki i nigdzie nie aktywuje się kamera pokazująca super skok. Czy ktoś może napisać, gdzie to cholerstwo leży? A może jest pod lotniskiem, w jakimś tunelu?

Musisz przeskoczyć przez którąś z obręczy.

 

I wtedy super jump zostanie uznany? Bo spodziewałem się że czarno-biały filtr pojawi się zaraz po wybiciu z rampy...

Odnośnik do komentarza
Nawet nie chce mi się pisać, jak nowy Burnout mnie zniewolił :whistling:

 

Mam za to pytanie - nie mogę namierzyć skoczni do super jumpa na lotnisku. Skakałem chyba z każdej hopki i nigdzie nie aktywuje się kamera pokazująca super skok. Czy ktoś może napisać, gdzie to cholerstwo leży? A może jest pod lotniskiem, w jakimś tunelu?

Musisz przeskoczyć przez którąś z obręczy.

 

I wtedy super jump zostanie uznany? Bo spodziewałem się że czarno-biały filtr pojawi się zaraz po wybiciu z rampy...

dokladnie

tez zjezdzilem lotnicho chyba cale, i nic tam nie moge znalezc, z tego co wiem to sa jakies netowe objectivy z tymi hopkami, ale na singla ani widu ani slychu o superach w tym miejscu

Odnośnik do komentarza

Wybijamy się ze skoczni umiejscowionej W jednym z hangarów bez dachu. Dla pomocy podam, że po wybiciu lecimy w stronę bramy wyjściowej z lotniska.

Jeżeli dobrze przygazujemy z boostem, bez problemu dolecimy do obręczy. Motyw tylko, żeby przez nią przelecieć...

 

Najlepiej ugadać się z jakimś z Polaków na Friendliście, aby ten trikulec pokazał dokładnie jak trzeba go wykonać.

Acha, furacz najlepiej żeby był w klasie Stunt (Ciężarówką nie da rady).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Na pewno jeden z Challenge'ów jest tam.

 

Redaktor PE i nie wie :twisted:

 

PS. Wybacz SPECU ale to ty z Bawołem się w niej "kochacie", a nie ja, więc nie przeinaczaj faktów :twisted:

 

turlaj dropsa, ja lecę na Justina

Koso, jak grasz na offline to filtr powinien wejść zaraz po wybiciu z hopki, co innego na online - wtedy jedynie napis ci uświadomi ten fakt

 

a w tym challengu to najważniejsza jest beczka, przez obręcz to nawet złom może przelecieć - i tak zaliczy

Odnośnik do komentarza

No właśnie na offline filtra nie ma. W każdym razie póki co nawet przy max. rozpędzie nie dolatuję do obręczy (do tej, do której trzeba się wybijać z hopki w hangarze), więc ponabijam trochę wyścigów, zgarnę furki i spróbuję czymś mocniejszym.

 

Zresztą to i tak nie irytuje tak bardzo, jak np. jedna brakująca barierka :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...