Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widze tak: albo to ja jestem taki do dupy i kompletnie nie potrafie grać, albo ty jesteś najlepszym graczem na świecie, (wiesz, takim który zalicza całego Burnouta bez żadnej stłuczki, a dowolnego erpega przechodzi w czasie poniżej dziesięciu godzin), albo...ściemniasz. No sorry, ale skoro nawet mi, kolesiowi który zalicza bez większych problemów całe DMC na Dante Must Die NGS sprawia kurewskie wręcz problemy (na niektórych odcinkach potrafie zginąć po 6-7 razy i bynajmniej nie mam tu na myśli bossów) to jakoś nie potrafie uwierzyć, żeby ktoś potrafił w 5 godzin zaliczyć ponad połowe gry. Sam mam za sobą grubo ponad 10 godzin, a jestem dopiero na chapterze 13. I nie wmówisz mi że głupie demo tak cie wymasterowało bo to niemożliwe. Jeżeli się myle i faktycznie jesteś taki dobry to sorry, ale bardziej skłaniałbym się ku opcji że omyłkowo zmieniłeś sobie stopień trudności na easy i teraz kozaczysz.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa, teraz bedzie wmawianie ,ze klamie. Przeciez (pipi) pisalem, ze demko rozbilem na atomy, gralem w nie dluzej niz teraz w fulla. Ty sie zapytasz "jak to mozliwe?", a ja Ci odpowiem, ze na normalu wystarczy dobry timing ktory wycwiczylem, poznalem sposob rozgrywki ktorego ni (pipi)a nie znasz, bo stoisz pewnie w pomieszczeniu z przeciwnikiem i ladujesz mu przez 6 sek. UT. Moze dlatego przegrywasz? Moze NG nie stawia na widowiskowosc tylko na zdolnosci manualne? Ty i tak bedziesz wmawial, ze klamie ( dowartosciowanie on ), ale obchodzi mnie tio tyle, ze ... ale panowie H&K wiedza lepiej.

No to teraz powiedz jak mam Ci to udowodnic?

-dac save z poziomem NORMAL , ktory przeszedlem za pierwszym razem

-a moze wogole zaszales i (pipi)nac MN jedna reka , co?!

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze? W ogóle mnie to nie przekonało. Co nie zmienia jednak faktu, że może faktycznie mówisz prawde. Po prostu kiedy słyszy się o takich wyśrubowanych wynikach jak ten trudno w nie uwierzyć na słowo (bądźmy szczerzy, sfekować skrina to żaden problem), a ja jestem szczególnie nieufny w takich przypadkach. Ujme to tak, jeżeli to prawda to jesteś moim mistrzem, wiesz jak najlepiej udowodniłbyś że naprawde jesteś taki dobry w NGS? Odpiernicz jakiś ciekawy rekord na ogólnoświatowym rankingu, zobacze cie na jakimś wysokim miejscu to chętnie odszczekam to co wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Szczerze? W ogóle mnie to nie przekonało. Co nie zmienia jednak faktu, że może faktycznie mówisz prawde. Po prostu kiedy słyszy się o takich wyśrubowanych wynikach jak ten trudno w nie uwierzyć na słowo (bądźmy szczerzy, sfekować skrina to żaden problem), a ja jestem szczególnie nieufny w takich przypadkach. Ujme to tak, jeżeli to prawda to jesteś moim mistrzem, wiesz jak najlepiej udowodniłbyś że naprawde jesteś taki dobry w NGS? Odpiernicz jakiś ciekawy rekord na ogólnoświatowym rankingu, zobacze cie na jakimś wysokim miejscu to chętnie odszczekam to co wcześniej napisałem.

Dobry rekord? Bez jakiegoś większego starania na HARD mam chyba 83 miejsce (wiem ,słabo ) a w demo mam 43 miejsce w misji Rachel

Teraz (pipi)ie VH i jeśli się wreście za niego pożądnie wezme ( GH3 ciągle młuce ) to wezme się za prawdziwego karma runa na HARD.

EDIT:

Ranking jest ogólnodostepny więc zapraszam do patrzenia ,bo zaczyna to się robic naprawde prześmieszne i zakopujecie się we własnym gównie.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
EDIT:

Ranking jest ogólnodostepny więc zapraszam do patrzenia ,bo zaczyna to się robic naprawde prześmieszne i zakopujecie się we własnym gównie.

Nie wiem co to miało znaczyć, wrócimy do rozmowy jak wybijesz się troche wyżej.

 

...no bo przecież kolesia który przechodzi normal za pierwszym razem z czasem troche powyżej 6 godzin chyba stać na więcej, prawda? Czekamy.

Edytowane przez HikiQmori
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie musisz mnie przekonywać, bo raczej nie masz powodu do kłamstwa. Ale z ciekawości zapodaj link do tego rankingu. (chyba że, można go oglądać tylko z konsoli. Jeśli tak, to podaj adres.)

Fajnie mieć tak wysoko postawionego rodaka, konsolowca...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

A ja dorwałem właśnie oldschoolową 1 część ninja gaiden wydaną jeszcze w 1988 roku przez TACMO...znaleziona na starej płycie kolegi która leżała od 10 lat nieużywana..znalazłem tam mnóstwo zajawkowych starych gier automatowych...wśród nich ta perełka..przy najbliższej okazji(jak wrócę z pracy do domu) postaram się jakoś udostępnić grę zainteresowanym

ps. akcja rozgrywa się w Ameryce

Edytowane przez Samuelus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...