Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14861/la-noire-honored-as-first-videogame-to-make-official-selection-o.html L.A. Noire Honored as First Videogame to Make Official Selection of the 2011 Tribeca Film Festival

“What Rockstar and Team Bondi have accomplished with L.A. Noire is nothing less than groundbreaking,”

 

Jeszcze gra nie wyszła a już przechodzi do historii heh, wiadomo R*.

 

A tak swoją drogą od jutra, do premiery zostanie już "tylko/aż" 50 dni.

Odnośnik do komentarza

ale trzeba odroznic dlc ktore jest powycinanymi na chama misjami ktore powinny być w podstawce od fajnego dlc ktore jest jakimś osobnym dodatkowym bajerem, troche odbiegającym od głownego wątku gry, coś co nie pasowalo by jako normalny fragment gry ale swietnie sie nadaje do dlc (jak zombiaki w rdr)

Odnośnik do komentarza

Trochę nowych screenów:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14941/check-out-new-exclusive-screens-at-la-noire-and-rockstar-fansite.html Check Out New Exclusive Screens at L.A. Noire and Rockstar Fansites

 

W ogóle obadajcie sobie te fanowskie strony co wyróżnił Rockstar, na jednej z nich są screeny których nigdy wcześniej nie było. To znaczy na pewno nie w tym temacie.

 

A tutaj screeny kiedy jesteśmy zwykłymi "chodnikami"/ z patrolu (napad na bank pewnie ten z pierwszego gameplay series) + trochę informacji:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14981/screens-and-case-details-from-la-noire-crime-desk-3-of-5-patrol.html Screens and Case Details from L.A. Noire Crime Desk #3 of 5: Patrol

 

Jestem ciekaw czy to chodzi o misje główne czy poboczne.

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/features/patrol

Odnośnik do komentarza

Co prawda @Schab już założył odpowiedni temat z trophy ale tutaj kilka nowych screenów właśnie z osiągnięć:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14991/featured-la-noires-achievements-trophies-list-screenshots.html

http://www.rockstargames.com/lanoire/features/achievements/

 

No i wraz z listą osiągnięć pojawiło się kilka nowych, istotnych informacji. Choćby to, że będzie 100% do zaliczenia, że będą znajdźki, będą oceny-gwiazdki za misję (pewnie coś jak w "Geju Tonym").

 

Jest nawet trophy za zatrzymanie typa oddając strzał ostrzegawczy ;]. Ogólnie trofea wydają się być ciekawe i zmuszające do wymasterowania gry co mnie bardzo cieszy. Jestem ciekaw czy trudno będzie zaliczyć wszystkie fabularne sprawy na najwyższe oceny.

Odnośnik do komentarza

jedno z trophy mowi o nabiciu sporej sumki kary za roz(pipi) w mieście, wiec macie wyjaśnienie co zrobią żeby gracz będąc "dobrym gliną" nie robil tego co w gta (trzelaniny, kradzieże, przejezdzanie ludzi)

jak widać bedą kary pieniężne, ciekawe czy odejmowane od ogolnej puli kasy jaką posiadamy, czy jako "anty bonus" do oceny za misje (napewno nie można siać zniszczenia w miescie jesli bedzie sie chciało mieć pozytywną ocene za misje)

Odnośnik do komentarza

A mnie cieszy że nie ma multi :whistling: już dawno nie grałem w gre bez tego trybu taki powrót do przeszłości :teehee: nie moge się doczekać a kasy brak :verymad: a jeszcze if2 ciężki ten rok dla portfela.

 

To zabawne nawet bardzo bo jak wczoraj myślałem o L.A. Noire. To dokładnie ale dokładnie to samo przyszło mi do głowy to znaczy cieszę się bardzo, że nie będzie żadnego multi, co-copa czy czego tam jeszcze. Tylko 100 % fucking story single player ;], ostatni raz w taką grę grałem w 2009 w Batmana.

 

W dzisiejszych czasach taka gra bez multi to ewenement.


 

W czwartek (jutro) oficjalny, trzeci trailer:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/15051/la-noire-official-trailer-3-is-coming-this-thursday-april-7th.html


http://www.joystiq.com/2011/04/05/rockstars-dan-houser-on-transmedia-and-building-l-a-noire/ Rockstar's Dan Houser on transmedia and building L.A. Noire

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Naprawde tego nie lapie.

Jak mozna sie cieszyc z braku multi? Z braku dodatkowego trybu rozgrywki? Nawet jakby multi bylo (pipi)owe - czy umniejszaloby to w jakikolwiek sposob wartosci gry? Przeciez glowny tryb, czyli single pozostalby taki sam, multi by mu nic nie umniejszylo.

Jedyny przypadek jaki widze, to ze moze to przekszadzac dla maniaka trofeow, ktoremu nie chcialoby sie nawet na te multi patrzec, a musialby w nie zagrac zeby wbic platynke.

 

Ja tam bym sie ucieszyl z multi - nie musieliby sie wysilac na nic nowego, poprostu dac nam kalke z RDR. Free roam w LA z lat 40 to byloby cos - wspolne rajdy samochodem przez miasto, robienie jakis fajnych akcji.

Niby w GTA IV tez byl ten free roam, ale byl on duzo mniej dopracowany niz w RDR, matchmaking rowniez ssal pale na maxa (w odroznieniu od RDR, gdzie dziala on dobrze).

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi jak duża będzie "mapa" (ostatnio porównywałem sobie l.a z midnight) , to takie moje zboczenie że przy grach R* zawsze sobie patrze na rozmiar piaskownicy heh , nie umniejszając nic innym elementom oczywiście bo nie mam wątpliwości że tytuł zarządzi absolutnie , analizując raz po raz trailery widać że R* kolejny raz fajnie rozłożył interfejs (przynajmniej to co widać na teaserach) oprócz znajomego hud-a , są notesiki widziane w fpp zamiast "zpauzowanego" inventory , jasny podział opcji przy przesłuchaniach truth , lie , doubt zamiast wydziwiania jak u Bioware no po prostu R* , klarowny system który rozpierdala zawartością heh . Co do multi to co-op z San Andreas dał mi kiedyś dużo frajdy , ale też wiem że ten developer mnie nie oszuka i brak multi wynagrodzi singlowym mięchem , oni po prostu jeszcze nigdy nie zawiedli heh

Odnośnik do komentarza

Praktycznie pod każdym newsem na stronie L.A. Noire pada pytanie o multi/free roam. Nawet po tym jak Rockstar ponad miesiąc temu (grubo ponad miesiąc) oficjalnie ogłosiło, że nic takiego nie będzie.

 

Nie chce mi się teraz szukać (jakby co, jest gdzieś tutaj w temacie) ale odpowiedź brzmiała, że nie będzie bo nie widzieli takiej potrzeby, nie znaleźli zastosowania itd.

I chwała im za to, że na siłę nie wciskają byle tylko był. Skoro nie widzieli potrzeby zrobienia multi to widocznie nie widzieli po to tylko żeby dodatkowa opcja była w menu.

 

@DC1982

 

Odpowiadając na Twoje pytanie ostatnio na Twiterze Rockstar pisał, że teren w L.A. Noire ma mieć 8 mil kwadratowych.

 

"L.A. Noire takes place across 8 sq miles of real world downtown Los Angeles, before the freeway system was in place"

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To ja sie w takim razie zastanawiam jakie bylo zastosowanie w RDR.

 

Tez czytalem te wypowiedzi - ot takie gadanie. A o braku multi to powtarzali od dawna, a ze ludzie sie dalej pytali to odpowiadali na nowo, zeby im uzmyslowic ze go nie bedzie.

 

Nie chcieli to nie zrobili, jakby sie do tego zabrali to multi byloby dobre - pewnie nawet lepsze niz w RDR, bo z gry na gre coraz lepiej im ten aspekt wychodzi - wiec o zadnym trybie tylko po to aby byla dodatkowa opcja w menu nie byloby mowy.

 

 

Co do rozmiaru mapy - niezle, troche sie obawielem ze na ten aspekt troche przymkna oko (badz co badz rozgrywka ma byc nastawiona na wieksza liniowosc niz w poprzednich czesciach, wiec takie cos nie byloby takie niezrozumiale) a tu sie okazuje ze bedzie rozmiarow Liberty City z GTA IV, niezle.

 

Ciekawe czy beda jakies tenery pozamiejskie - sa juz moze jakies informacje na ten temat ?

Edit:

Pisza 8 miles of downtown Los Angeles, wiec chyba nie bedzie ich :/

[zawsze lubilem tenery pozamiejskie w grach, miedzy innymi dlatego San Andreas tak bardzo mi sie podobalo]

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Naprawde tego nie lapie.

Jak mozna sie cieszyc z braku multi? Z braku dodatkowego trybu rozgrywki?

 

Posluze sie przykladem Dead Space 2, ktoremu przed premiera poswiecalo sie tyle newsow/filmikow/artykulow o multi i uwazam, ze czytanie/ogladanie tego wszystkiego to byla strata czasu a w multi w DS2 nikt dzis nie gra.

 

Zgodze sie ze Slupkiem- multi na sile naprawde nie ma po co wciskac. Niech tworcy skupia sie w pelni na singlu. Sa gry od multi (fps'y, wyscigi, sportowe) i gry stricte przygodowe, gdzie liczy sie tylko fabula.

 

Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki jak AC:Brotherhood (multi naprawde nowatorskie i najlepsze w jakie gralem) czy RDR (gdzie mnie tryb wieloosobowy nie wciagnal ale jednak byl potrzebny).

 

A wiesz czemu tak naprawde sie ciesze, ze nie bedzie multi w El Ej Nuar? Bo wreszcie bedzie dyskusja w temacie o fabule i otoczce singlowej a nie "jakby tu ustawke zrobic bo z tymi randomami to nie da sie grac".

Odnośnik do komentarza

@Yabollek

 

Było kilka fotek z dwie, trzy które pokazywały hmm... jakby takie osiedla z domkami jednorodzinnymi. Ale to raczej nie taki typowy teren pozamiejski, większość screenów jednak pokazuje typową metropolie.

 

Ale ejj co za problem jakby się komuś chciało może poszukać mapy L.A. z 47 roku. Czy poszukać informacji, fotek na necie przecież L.A. Noire jest idealną kopią (tak mówi R*) L.A. z tego okresu.

 

A jakby się nikomu nie chciało to ja mogę ;]. Bo również chciałbym tereny pozamiejskie (San Andreas, Mafia rlz pod tym względem).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Downtown Los Angeles w dzisiejszych czasach ma powierzchnie 5 mil kwadratowych, wiec chyba nie dosc ze ta okolice moga odwzorowac w 100% to jeszcze nam dorzucaja jakis kawalek (i to duzy, bo przeciez w tamtych czasach tamta okolica pewnie byla troche mniej rozrosnieta, miala powierzchnie mniejsza od tej dzisiaj, a oni daja 8mil kwadratowych, wiec wiecej niz dzisiaj to ma).

Odnośnik do komentarza

A wiesz czemu tak naprawde sie ciesze, ze nie bedzie multi w El Ej Nuar? Bo wreszcie bedzie dyskusja w temacie o fabule i otoczce singlowej a nie "jakby tu ustawke zrobic bo z tymi randomami to nie da sie grac".

 

O to jest kapitalny argument od razu przypomina się Heavy Rain ;p i tamtejsze rozmowy.


 

Premierę L.A. Noire już co raz intensywniej czuć, ujawnienie trophy, jutro oficjalny trzeci trailer, praktycznie codziennie newsy. A dzisiaj jeszcze na dokładkę przedstawienie nowej postaci włącznie ze screenami:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/15061/candy-evans-la-noire-character-dossier-new-screens.html Candy Evans - L.A. Noire Character Dossier & New Screens

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...