Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Nie że coś, ale wydając takie DLC R* spartaczy cały klimat, ot co.

Nie, jeżeli okaże się że główne akcje odgadywane po stronie stróża prawa będziemy własnoręcznie wykonywać jako jakiś złoczyńca, a całość będzie mieć jakiś większy, nieodkryty w podstawce sens.

 

ps. Tetris też ma coś z GTA, a na pewno z parkowania na zatłoczonym parkingu, c'nie?

Odnośnik do komentarza

jakby rockstar wydało tetrisa też byś się dopatrywał w tym gta ?

 

niech się realizują też w innych projektach a nie tylko gta i gta...... to sie zaczyna robić nudne

 

Sorry za offtop ale musiałem:

 

Red Dead Redemption, Red Dead Revolver, Midnight Club-y, Bully, Manhunt-y, Table Tenis, The Warriors, Smugglers Run-y

 

Rzeczywiście tylko GTA a i tak pewnie wszystkich-innych gier nie wypisałem. A, no i w produkcji Max Payne 3 i Agent.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

raczej aż sygnowana logiem R*. byle szajsu ze swoim logiem by nie wydali. poza tym to że robi to inne studio to nie znaczy że R* nie trzyma na tym łapy, nie daje swojej technologii i przede wszystkim jakości. zresztą wyobrażasz sobie sytuację - ok TB, róbcie co chcecie, walniemy później swoje logo dla lansu i gracze popuszczą z wrażenia.... ja jakoś nie i jestem spokojny :) teraz tylko czekać następnego gameplay series.

 

 

Hmmm no nie do końca od R* było wszystko piękne ...Table Tenis ^_^

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Noo w końcu:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14251/asked-answered-la-noire-edition.html Asked & Answered: L.A. Noire Edition

 

Z którego możemy się dowiedzieć między innymi:

 

- nie będzie żadnego multiplayera

- gra będzie miała zróżnicowany gameplay (przesłuchania, pościgi, bójki, badanie miejsca zbrodni). Wszystko żeby poczuć się jak prawdziwy detektyw.

- wszystkie dlc dołączane do zamówień będzie można kupić po premierze (przy okazji w końcu będzie można kupić dlc do RDR dodawane do pre orderów, R* przeprasza, że tak późno)

- gramy jako detektyw, w miarę postępów w grze i rozwiązywania spraw będziemy przenosić się/awansować na inne stanowiska (więcej o tym w odpowiednim czasie)

- na pytanie czy to jest sandbox, gra bardziej jak GTA czy może jak Mafia. Rockstar odpowiada, że to gra detektywistyczna inna niż prędzej tworzyli czy inni tworzyli. Można rozwiązywać szereg przestępstw, niektóre są ze sobą połączone a niektóre nie. Tak więc odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, na pewno nie jest to "GTA witch Fedoras" haha sorry ale nie mam pojęcia co to znaczy fedoras ;p.

- pojawi się więcej artworków z gry

- muzyka z trailerów pochodzi z gry, niedługo więcej informacji o ścieżce dźwiękowej

- wszystkie zbrodnie w grze są inspirowane prawdziwymi zdarzeniami-zbrodniami z 1940 roku. Imiona i miejsca zostały zmienione.

 

Odnoszę wrażenie przez niektóre podpunkty jak by to była w 100% gra R*, choćby podpunkt o tym, że takiej gry jeszcze nie zrobili itd. A ostatni podpunkt brzmi KOZACKO.

 

Fajnie jakby ktoś przetłumaczył o co chodzi z tym, że nie jest to GTA witch Fedoras" ;].

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

, na pewno nie jest to "GTA witch Fedoras" haha sorry ale nie mam pojęcia co to znaczy fedoras ;p.

 

fedora to taki rodzaj kapelusza jaki w tamtych czasach wszyscy naosili

 

i jak widac ten tekst oznacza "to nie jest GTA w czapkach z tamtych czasow"

skupcie sie na TO NIE JEST GTA!

 

nie porownujcie tych gier , dajcie jej zyc wlasnym zyciem

 

 

edit: uprzedzili mnie :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wiem to nie moja sprawa czego oczekujesz po L.A. Noire przecież możesz spodziewać się nawet bijatyki czy rpg-a ;p. Ale zawiedziesz się, zawiedziesz się konkretnie Texz naprawdę lepiej przejrzyj temat od początku i poczytaj newsy czego się spodziewać. Bo potem będzie mniej bolało ;p, swoją drogą Mafia przygodówkĄ z elementami sandboxowymi he he to jest w ogóle coś takiego ;p. Mafia 2 to co najwyżej gra liniowa-free roamingowa, chcąca być sandboxem ale z przygodówką to nie wiem co ona ma wspólnego ;p.

 

PS.

Zresztą wczoraj pojawiły się przecieki na temat GTAV więc... nawet Mastah otworzył temat!!! ;] Więc już nie trzeba w innych grach wypatrywać GTA ;p


 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14231/update-coming-this-wednesday-the-2nd-la-noire-gameplay-series-vi.html [update] Coming This Wednesday: The 2nd L.A. Noire Gameplay Series Video “Investigation and Interrogation”

 

Jutro Gameplay Series numer DWA!!!

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No ja nie wiem co mam napisać. Spodziewałem się dobrego po tej grze, ale żeby aż tak?! Jeżeli gameplay naprawdę jest tak klimatyczny jak na tych filmikach to... to... no nie wiem. Trudno mi w to wszystko uwierzyć. :mellow:

L.A. Noir jest niewątpliwie najbardziej nietuzinkowym produktem tego roku i bardzo prawdopodobne, że jest najsilniejszym kandydatem do Gry Roku w co najmniej kilku kategoriach. (Muzyka, Voice Acting i Fabuła...)

 

Gameplay pochodzi z PS3 a wygląda bardzo ładnie, R* plusuje. Po za tym, zauważyliście że interface jest bardzo w stylu GTA (i RDR)?

Odnośnik do komentarza

filmik mnie nie zaskoczyl, spodziewalem sie czegos swietnego i to wlasnie zobaczyłem :P

 

 

podczas rozdawania nagród bedą musieli wprowadzic nową kategorie "za(pipi)istosc twarzy postaci" :P

 

i w sumie to juz to mowilem kilka razy ale mam nadzieje ze ta technologia z twarzami sie bedzie rozwiajała i niedlugo zobaczymy w grach znanych aktorów :D

ktos moze pomyslec "omg nie chce grac jakims brucem willisem" ale zauważcie ze tak fajne i to znane twarze dobrych aktorów mogą wywindowac gry na nowy poziom, ile to razy fajna gra traciła nieco na cutscenakach z powodu drętwych nijakich postaci ktore mialy twarze jak plastikowe lalki (nawet uncharted 2 i hevy rain nie umywa sie do LAN)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...