Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

do du9py ze nie ma polskiej wersji. jak by ta gra wyszla tez na pc to pewnie zaraz po premierze by sie jakies napisy znalazly w grze :rolleyes:

 

Tak jasne... grę Rockstara gdzie są tysiące dialogów jakiś amator (ew paru amatorów) mieliby spolonizować w parę dni :|

Odnośnik do komentarza

WTF ??Dlaczego nie można źle rozwiązać sprawy??

Trochę kicha z tym liczyłem że zapuszkuję jakiegoś niewinnego pacjenta a tu jajco :(

 

No szkoda, byłem pewien, że gra będzie nieliniowa z opcjami jak Heavy Rain. Z drugiej strony jakoś strasznie mnie to nie denerwuje, w zasadzie to wcale ;]. Ot po prostu gra będzie bardziej spójna, natomiast cieszy mnie, że będzie można hasać po mieście między sprawami-misjami. Czyli zupełnie jak w Mafii tylko teraz znowu jak rozwiążą to, że nie będzie można strzelać do cywilów.

 

W sumie to mogliby rozwiązać po prostu w ten sposób, że nie będzie można wyjmować broni. A co z przejeżdżaniem ich samochodem!? heh

 

Mam nadzieję, że kolejne gameplay series rozjaśnią co nieco więcej. Na dzień dzisiejszy dwie główne obawy moje to: czas gry - liczę na co najmniej te 20-25 godzin i 30-35 na 100% o ile będzie 100%. Druga kwestia-obawa żeby miasto dało radę, żeby było ciekawe, zróżnicowane i "żyło" ;]. No i żeby sprawy były wciągające, trudne i długie ale to w sumie oczywiste.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czyli zupełnie jak w Mafii tylko teraz znowu jak rozwiążą to, że nie będzie można strzelać do cywilów.

 

W sumie to mogliby rozwiązać po prostu w ten sposób, że nie będzie można wyjmować broni. A co z przejeżdżaniem ich samochodem!? heh

Pewnie będzie tak samo jak z źle rozwiązanymi sprawami, cofnie cię do poprzedniego checkpointu i w końcu wszyscy się nauczą co jest zgodne z prawem :turned:.

Odnośnik do komentarza

Pooglądałem filmiki i złożyłem preorder. Ile zapłciłem za zafoliowaną, w pełni angielską, oryginalną edycje L.A.Noire która przyjdzie do mnie na premiere? 105zł :whistling:

 

Zniżki dobra rzecz :thumbsup:

Where the fuck. ;)

 

muve.pl + zniżka 50% na gry z dystrybucji Cenegi :*

 

E: Ale na taka zniżke trzeba sobie zasłużyc w kompanii graczy ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

muve.pl + zniżka 50% na gry z dystrybucji Cenegi :*

 

E: Ale na taka zniżke trzeba sobie zasłużyc w kompanii graczy ;)

Wiesz może do kiedy trwa promocja na 300pkt zamiast 600pkt przy 50% zniżce na grę? Też z chęcią bym zamówił tę grę ze zniżką, ale pre-order zawsze wiąże się z ryzykiem, że gra będzie słaba jak ją dostaniesz, no i chyba trzeba go od razu opłacić a do premiery ponad 2 miesiące.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

muve.pl + zniżka 50% na gry z dystrybucji Cenegi :*

 

E: Ale na taka zniżke trzeba sobie zasłużyc w kompanii graczy ;)

Wiesz może do kiedy trwa promocja na 300pkt zamiast 600pkt przy 50% zniżce na grę? Też z chęcią bym zamówił tę grę ze zniżką, ale pre-order zawsze wiąże się z ryzykiem, że gra będzie słaba jak ją dostaniesz, no i chyba trzeba go od razu opłacić a do premiery ponad 2 miesiące.

 

 

Nie wiem do kiedy, ale wiem że nie trzeba płacić od razu. Ja płacę kurierowi przy odbiorzę. A! I jak kupisz teraz tą zniżke za te pkt. to ona nie przepada po miesiącu. Gadałem z gościem tam od nich i żadna zniżka nie ma czasowego ograniczenia ;)

Odnośnik do komentarza

Ja się w L.A. Noire obawiam, że to nie będzie GTA, tylko właśnie ugrzeczniona wersja Mafii. W GTA IV uwielbiałem niszczyć, zabijać, gwałcić, popijać i jeździć po pijaku, podrywać laski na subwoofer w samochodzie, utrzymywać się jak najdłużej na 6 gwiazdkach, rozbijać się helikopterem, kosić wirnikiem przechodniów, robić Carmageddon na chodnikach, spychać ludzi pod pociąg, ze schodów, z budynków, robić rocketjumpy (śmiertelne), robić samobójczy rajd na jednym kole motorem i wiele, wiele innych rzeczy.

Tego chyba w L.A. Noire po prostu nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do kiedy, ale wiem że nie trzeba płacić od razu. Ja płacę kurierowi przy odbiorzę. A! I jak kupisz teraz tą zniżke za te pkt. to ona nie przepada po miesiącu. Gadałem z gościem tam od nich i żadna zniżka nie ma czasowego ograniczenia ;)

Dzięki za cynk. Mam 900pkt to kupię sobie 3 zniżki niech leżą i czekają na lepsze czasy. Mam nadzieję, że gra zarządzi.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do kiedy, ale wiem że nie trzeba płacić od razu. Ja płacę kurierowi przy odbiorzę. A! I jak kupisz teraz tą zniżke za te pkt. to ona nie przepada po miesiącu. Gadałem z gościem tam od nich i żadna zniżka nie ma czasowego ograniczenia ;)

Dzięki za cynk. Mam 900pkt to kupię sobie 3 zniżki niech leżą i czekają na lepsze czasy. Mam nadzieję, że gra zarządzi.

 

Ale chyba tylko jeden raz możemy kupić taką zniżkę. To byłoby za piękne gdybyśmy tak mogli bez końca.

 

A wracając do LAN, to dziennikarz z polygamii, który widział grę, w komentarzach pod artykułem, dodał, że "gra w każdym momencie daje dostęp do zapisu wszelkich odbytych rozmów", więc dla osób, których angielski nie jest mocną stroną, też jest wyjście - słownik w dłoń i wio z tłumaczeniem (przynajmniej będzie można angielski podszkolić).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do kiedy, ale wiem że nie trzeba płacić od razu. Ja płacę kurierowi przy odbiorzę. A! I jak kupisz teraz tą zniżke za te pkt. to ona nie przepada po miesiącu. Gadałem z gościem tam od nich i żadna zniżka nie ma czasowego ograniczenia ;)

Dzięki za cynk. Mam 900pkt to kupię sobie 3 zniżki niech leżą i czekają na lepsze czasy. Mam nadzieję, że gra zarządzi.

 

Ale chyba tylko jeden raz możemy kupić taką zniżkę. To byłoby za piękne gdybyśmy tak mogli bez końca.

 

A wracając do LAN, to dziennikarz z polygamii, który widział grę, w komentarzach pod artykułem, dodał, że "gra w każdym momencie daje dostęp do zapisu wszelkich odbytych rozmów", więc dla osób, których angielski nie jest mocną stroną, też jest wyjście - słownik w dłoń i wio z tłumaczeniem (przynajmniej będzie można angielski podszkolić).

 

Można kupować tyle razy ile się chce. Ja sam korzystałem już 4 razy. Choć raz Cenega się postarała:good:

Odnośnik do komentarza

Ja się w L.A. Noire obawiam, że to nie będzie GTA, tylko właśnie ugrzeczniona wersja Mafii. W GTA IV uwielbiałem niszczyć, zabijać, gwałcić, popijać i jeździć po pijaku, podrywać laski na subwoofer w samochodzie, utrzymywać się jak najdłużej na 6 gwiazdkach, rozbijać się helikopterem, kosić wirnikiem przechodniów, robić Carmageddon na chodnikach, spychać ludzi pod pociąg, ze schodów, z budynków, robić rocketjumpy (śmiertelne), robić samobójczy rajd na jednym kole motorem i wiele, wiele innych rzeczy.

Tego chyba w L.A. Noire po prostu nie będzie.

no jasne ze nie bedzie i wlasnie o to chodzi!

 

przeciez to nie ma byc gta1947 tylko zupelnia inna gra o czym innym, to ze sie dzieje w duzym miescie i R* jest w to uwiązanie to nie znaczy ze to GTA..

Odnośnik do komentarza

Ja się w L.A. Noire obawiam, że to nie będzie GTA, tylko właśnie ugrzeczniona wersja Mafii. W GTA IV uwielbiałem niszczyć, zabijać, gwałcić, popijać i jeździć po pijaku, podrywać laski na subwoofer w samochodzie, utrzymywać się jak najdłużej na 6 gwiazdkach, rozbijać się helikopterem, kosić wirnikiem przechodniów, robić Carmageddon na chodnikach, spychać ludzi pod pociąg, ze schodów, z budynków, robić rocketjumpy (śmiertelne), robić samobójczy rajd na jednym kole motorem i wiele, wiele innych rzeczy.

Tego chyba w L.A. Noire po prostu nie będzie.

Oczywiście, że tego nie będzie. Jeżeli tego od LA Noire oczekujesz to możesz się srogo zawieść.

 

Napewno ta gra będzie czymś świeżym, czymś czego jeszcze nie było ;)

Odnośnik do komentarza

Wysyp nowych previewów:

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14121/the-gaming-press-goes-handson-with-la-noire.html The Gaming Press Goes Hands-On With L.A. Noire

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/14161/la-noire-original-artwork-official-cover-art.html L.A. Noire Original Artwork: Official Cover Art

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej niech R* zapowie GTA V przed premierą LA Noir, bo inaczej dojdzie do sytuacje, że znaczna część graczy będzie czekała na LA jak na nowe GTA, a co za tym idzie mogą być mocno rozczarowani i nie odbiorą w odpowiedni sposób produkcji od Team Bondi.

 

No dlatego Rockstar wydaje gameplay series, po to wychodzą newsy, previewy itd. ;]. Wiadomo, że w podświadomości mimo wszystko funkcjonuje ta myśl "GTA" ale lepiej ją "wymazać" chociaż do premiery.

Texz wyskoczył trochę jak Filip z Konopi ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

serio otrząsnij sie bo takie myslenie jest bardzo zwodnicze

 

ja kiedys mysalem ze capcom zrobil nowego street fightera, pobieglem do sklepu , wsadzam plyte do konsoli i juz zaczynam kręcić ćwiartki.. patrze to tu jakies (pipi)ane zombiaki w sklepie :/

 

firmy robią rozne gry! serio! ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony co w tym złego.

 

Texz jak większość maniaków GTA jest na cholernym głodzie więc upatruje gdzie się tylko da GTA heh. A jakby nie patrzeć ktoś kto nie czytał zapowiedzi, playtestów może upatrywać GTA w L.A Noire. Tylko fakt faktem to jest błąd, lepiej tego nie robić no ale skłamałbym pisząc, że i ja nie spodziewam się troszku GTA w L.A. Noire. Bo prawdę mówiąc ten ostatni gameplay skłonił mnie do takiego myślenia-upatrywania.

 

A nawiasem mówiąc Rockstar gdyby wydało z 20 innych gier (bo w sumie tyle wydało) to i tak głównie będzie kojarzone z GTA. No i może od jakiegoś czasu z RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W sumie to nic w tym złego. Zaznam czegoś nowego. Zawsze podniecało mnie w GTA to, że Rockstar udaje się stworzyć wielkie, żyjące miasto, w którym gracz jest tylko małym pionkiem. Pod tym względem oczekuję od L.A. Noire, że mnie nie zawiedzie. Takie RDR trochę mnie zaskoczyło, bo jedyne na czym można było tam zawiesić oko to 1023 scenka wieszania męża przy jeździe przez prerię i 423552 identycznych kaktusów, których jedyna interakcja obejmowała odstrzeliwane "członki". Jedyne miasto w grze było wiochą składającą się z kilkunastu domków. Spodziewałem się czegoś więcej, ale w końcu to produkt od Rockstar San Diego... L.A. Noire też tworzy NIE Rockstar North i się zastanawiam czy gra podoła moim oczekiwaniom. Na pewno kupię ją dla filmowego klimatu lat 50. Ale naprawdę chciałbym spędzić w niej znacznie dłużej niż te 20-30 godzin, co w grze nie-GTA może być trudne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...