Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem już przesyłkę z muve.pl i... na pudełku nie ma mowy o żadnym ekskluzywnym dodatku, w środku brak żadnego kodu - Rockstar Pass, czy innego na zawartość, którą miał dodawać sam sklep (jakiś garnitur i coś jeszcze).

 

Na pudełku na okładce powinien być wpis exlusive content a w środku voucher na dodatkową sprawę na Ps3. Jeżeli nie ma to raczej wygląda na powtórkę z Mafią 2, cenegą i misją Zdrada Jimmiego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to akurat wyślą na maila... w każdym bądź razie napisz jakby co.

 

...w RDR był ekskluzywny content ale tam był w grze nie na voucherze.

 

A R* pass to akurat niby ma być/był do kupienia poprzez XL (psn?). W środku nic takiego nie miało być w sumie do dzisiaj nawet nie wiadomo co to jest.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

tylko że ten R* Pass miał być dla nowych egzemplarzy za free a dla używek do kupienia, right? może ten Pass jest jakoś powiązany z SC i to on weryfikuje czy dany egzemplarz jest nówką czy używką.

przed chwilą kurier mi przyniósł giere i pełnia szczęścia. jedyne co mnie na wejściu wnerwiło to fakt, że wszystkie płyty są na jednym bolcu i znowu będę się musiał srać i uważać przy wyjmowaniu żeby przypadkiem płyty nie połamać. muve pewnie wieczorem podeśle kod na swój p-o bonus.

Odnośnik do komentarza

Mi też zavvi wysłało wczoraj, z oczywistych wzgledów nie wiem czy kod mam w pudełku, ale nie miało być tak że sklep miał wysyłać mailem kod choć w sumie pewnie i tak bonusu nie wykorzystam. Dobrze że mam 250gb i nie muszę się martwić że gra będzie mi się zacinać.

Odnośnik do komentarza

Bonusy to bonusy i tu faktycznie sklepy pewnie będą dopiero wysyłać na maile czy np. Ultima daje kody w historii zamówień.

 

Natomiast ekskluzywna sprawa to inna bajka - ta powinna być w każdym egzemplarzu L.A. Noire na Ps3 (w środku). A na okładce powinno być stosowne info!

 

Zobaczcie sobie filmiki z unboxingów, nawet parę stron temu wklejałem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem golasa, nie chciało mi się 50min poświęcać na podróż do Ultimy a empiki mają mieć dopiero dzisiaj, bądź jutro. W środku nie ma nic, żadnych kodów, zero informacji na pudełku z wiadomych powodów :).

 

W Social Clubie jest garniak za free, poprawiający celność z rewolweru i shotguna.

 

Muzyke z gry kupie od razu jako dodatek, a wszystkie dodatkowe śledztwa też zapewne, bo klimat dla mnie jest "mega" :).

 

Ciekawostka, że można grać w "Noire" lub jak kto woli czerni i bieli, na drugie przejście jak znalazł lub na start od razu jak ktoś jest maniakiem "klimatu".

 

Na 4h grania jedna zwiecha niestety, zatem potwierdza się to co piszą na okrągło. Wersja gruba 80GB.

 

Podurnieliście :blink: ? Nikt dziś nie zrobi gry tego kalibru i za taką kasę, która by mogła nie daj boże zmęczyć szare komórki jakiegoś amerykańca czy innego ciołka :D . Czego oczywiście wcale nie uważam za zaletę, ale zdają sobie sprawę że raczej nie zagram już w grę gdzie mógłbym się zaciąć na parę dni na walce czy zagadce jak to kiedyś bywało. :/

 

Nie jest jednak tak łatwo i coś czuję, że "punkty intuicji" będą wykorzystywane częściej niż myślałem :)..

 

 

Język używany w grze nie należy do najtrudniejszych, ale jednak w kilku przypadkach słowa są stricte "mundurowe", lub już dzisiaj rzadziej używane niż miało to miejsce w latach 40stych, dlatego można się jeszcze czegoś nowego nauczyć.

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

Kurier zawitał i przyszła chwila kiedy nawet skądinąd rewelacyjny Wiedzmin 2 musi poczekać heh (sam się łudziłem że uda mi się go w kilka dni ogarnąć) . Uwielbiam ten moment w którym konfrontujemy swoje wyobrażenia z ostatnich 6 miesięcy z finalnym produktem (prócz oficjalnych zwiastunów nie oglądałem nic , i mam nadzieję na kop w mordę). Doprawdy piękny jest ten tydzień dla graczy heh.

Edit: Mam 80gb , dam znać później jak u mnie z zawieszkami . W środku nie ma żadnego kodziku , mam nadzieję że ta srenega ogarnie to heh.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ile Ci zajęło wykonanie tego pierwszego śledztwa?

 

z 10 minut czystego śledztwa a tak naprawdę to więcej bo zapoznawałem się z sterowanie, sposobem oglądania potencjalnych dowodów itp

 

Aczkolwiek to pierwsze śledztwo jako takie wprowadzenie do gry można traktować

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

kurna tak sie napalałem i wyglada na to że LAN to bedzie pierwsza gra na którą jestem wielce napalony i nie bede mogl jej kupic na premiere ;/

widze ze juz niektorzy grają a ja nie mam kasy i co gorsza czasu żeby grać, kase zawsze mozna pozyczyc na chwile, ale czasu nie urodze, wyglada na to ze najwczesniej w przyszłym tygodniu kupie a jak zle pojdzie to za 2 tygodnie ;/

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Gram PS3 80 GB. Po ponad 4h, nic się nie grzało, a konsola chodziła cichutko.

 

Sama gra to cud, miód, chyba że ktoś nastawiał się na akcję, lub sandboxa. Miasto jest ogromne i możemy jechać gdzie chcemy, ale działa to tak jak w Mafii 2. Zawsze mamy jakieś zadanie do wykonania. Ta jest sprowadzona do minimum i bardzo mi się to podoba. Pierwszy wydział, w którym jesteśmy zwykłym krawężnikiem jest króciutki, ale fajnie pokazuje realia LAPD. W tej części jest także strasznie dużo filmików,których nie można skipować, na czym cierpi gameplay. Po zostaniu detektywem, gra się rozkręca. Dochodzą także misje poboczne, które działają na zasadzie, że dostajemy przez radio informacje o przestępstwach (rodzaj, miejsce), które są głownie nastawione na pościgi i strzelaniny. Miły przerywnik miedzy kolejnymi przesłuchaniami.

 

Same przesłuchania, są klimatyczne i w dużej mierze nieliniowe. Tylko określone rozmowy musimy poprowadzić dobrze, bo inaczej zostaniemy cofnięci do checkpointa. W pozostałych jeśli skrewimy, to tracimy dostęp do wskazówek, lub dowodów. Nie wiem na razie jak wpływa to na trudność dochodzenia. Trzeba także dosyć dobrze znać angielski, bo w grze dosyć dużo jest trudnego nazewnictwa i ówczesnego slangu, np "Kike" - Żyd.

 

Graficznie jest dobrze. Bardzo ładne modele postaci, otoczenie (dzielnice bogatych z palmami, biedoty, magazyny) jest świetne, samochody poprawnie. Najbardziej irytuje mnie ich model jazdy, bardzo "kartonowy " i model zniszczeń. Mogli przeszczepić tu rozwiązania z GTA IV. Także interakcja z otoczeniem jest słaba. Nie można niszczyć siatek, płotków. Za to mimika powala. Klimat lat '40 także. Muzyka jest dobra i jak na razie za wiele jej nie słyszałem. Idzie jako zmieniać kawałki podczas jazdy ?

 

Reasumując pod tych 4h jestem zachwycony. Muszę jeszcze pojechać i obadać Hollywoodland:) Oprócz ww. wad, większych bugów na razie nie znalazłem.

Mam teraz poważny dylemat. W co grać najpierw w L.A. Noire czy Wiedźmina 2 ?

Edytowane przez Dandelion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się zdaje czy niektóre filmiki wprowadzające do śledztw są za bardzo spojlerowe? o_O Nie oglądam już ich :P

 

 

Jak np intro do tej sprawy z potrąceniem samochodem

 

 

Właśnie zaczynam 2 dysk w takim tempie to w weekend LA NOIRE skończę lol

 

Świetna gra, nie moge sie oderwać ;d

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Ja też dostałem dziś grę z Muve, ale nie pogram bo płyta jest uszkodzona :verymad: Po włożeniu płyty gra nie uruchamia się i wyrzuca mi błąd 80010017 lub 8001002B (oznacza to błąd odczytu i oznacza uszkodzenie napędu BluRay lub płyty). Inne gry uruchamiają się bez problemu. Na brzegu płyty z LA Noire jest małe uszczerbienie. Wysłałem maila do Muve, zobaczymy jak się temat rozwinie dalej... Ech...

Odnośnik do komentarza

Ja też dostałem dziś grę z Muve, ale nie pogram bo płyta jest uszkodzona :verymad: Po włożeniu płyty gra nie uruchamia się i wyrzuca mi błąd 80010017 lub 8001002B (oznacza to błąd odczytu i oznacza uszkodzenie napędu BluRay lub płyty). Inne gry uruchamiają się bez problemu. Na brzegu płyty z LA Noire jest małe uszczerbienie. Wysłałem maila do Muve, zobaczymy jak się temat rozwinie dalej... Ech...

 

 

uuu, kiepska sprawa. Moja byaą "luzem" w pudełku, wypięła sie gdzies po drodze ale działa. Myślę ze mogą ci powiedzieć ze nie sprawdziłeś paczki przy kurierze i wtedy kupa. :confused:

 

ps. koniec z forum doc zasu skonczenia gry, c u.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ja też dostałem dziś grę z Muve, ale nie pogram bo płyta jest uszkodzona :verymad: Po włożeniu płyty gra nie uruchamia się i wyrzuca mi błąd 80010017 lub 8001002B (oznacza to błąd odczytu i oznacza uszkodzenie napędu BluRay lub płyty). Inne gry uruchamiają się bez problemu. Na brzegu płyty z LA Noire jest małe uszczerbienie. Wysłałem maila do Muve, zobaczymy jak się temat rozwinie dalej... Ech...

 

 

uuu, kiepska sprawa. Moja byaą "luzem" w pudełku, wypięła sie gdzies po drodze ale działa. Myślę ze mogą ci powiedzieć ze nie sprawdziłeś paczki przy kurierze i wtedy kupa. :confused:

 

ps. koniec z forum doc zasu skonczenia gry, c u.

Paczka była cała, nic nie latało. Po ściągnięciu folii okazało się że płyta jest uszkodzona. Płyta nie latała w pudełku. Mam nadzieję że bez problemu wymienią płytę na sprawną.

Odnośnik do komentarza

No fura troche buja za bardzo, hamulce slabe a wspomaganie kiery na maxa :)

 

pyatnie do zamawiających z muve.pl - macie jakis kod do DLC? czy ono bedzie do pobrania automatycznie jak urucomią store? bo w stosownej zakladce jest opcja do wpisania kodu...

 

 

ps u mnie nic sie nie zagrzało poza norme przez ok 3h. fat 80gb.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...