Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ludzie powoli tracą "przyjemność z gry" na rzecz tajemniczego rankingu G. i potem gry z cyklu fight night i most wanted czy kingkong kończą miliony ludzi bo 1000G wpada lekko. ale to temat na osobną dyskusję..

 

co do głosowania na skate.reel to mi osobiście się nie chce przedzierać prze logowania, klikania, ta strona tak działa że sie odechciewa. jedynie przez live jako tako można zagłosować..

Odnośnik do komentarza

ooo i tak mi się przypomniało..

ostatnio była u mnie panna moja, wcześniej grała pare razy w forzę2 i pgr4. akurat tak trafiała np że byłem w połowie wyścigu (spóźnia się prawie zawsze, więc włączam konsole i "cierpliwie czekam"). no i przygrywała w ścigałki, ale nie w tym rzecz. jak to w jakimś temacie pisali że "laski grają w proste gry", postanowiłem sprawdzić co ona na skate (w pgr nawet daje rade, forza gorzej bo to już troche więcej skilla trza - ale lubi generalnie). to zapodałem jej tutorial w skate.. chwile potrwało, zaliczyła (koordynacja, zwłaszcza "tweak a grab" - skok, spust, gałka w bok - panikowała troche). wypuściłem ją na miasto.. butelkę różowego półsłodkiego wina fresco i 2h później, grała dalej. i jednak ta teoria została podważona, radziła sobie całkiem wporzo ale po 2h grania nie można wymagać 360flip to crooked na 30 metrowej poręczy (shuvit czy kick na "pierwszy lepszy grind" siadał). ale po raz kolejny przekonałem się że skate to gra magiczna, ma w sobie "to coś".

pewnie was to mało interesuje, ale napisałem.

Edytowane przez hooki
Odnośnik do komentarza

Ja zaprosiłem kumpelę i pykała ze mną w Gears of War :] Okazało się, że ma 2 kuzynów w swoim bloku i jak jakaś impreza jest czy rodzinne spotkanie to musi nawalać z nimi w Wiedźmina, na PS2 w Gran Turismo itp. I jakoś się wciągnęła :). Ostatnio nawet do mnie na gg pisała parę pytań odnośnie Raymana 2 (niezapomniana gra :P).

 

Co do tego, że prosiłem o rating - dla mnie achievementy są wyznacznikiem wymęczenia gry - jeżeli mam np. 42/50, to nie wykonałem wszystkich zadań, które

postawili twórcy - proste. Punkty mam w du.pie. Jednak, miło widzieć 10000 na koncie - pokazuje mi to, że sporo gram i znowu jest to skala ogólna ile się poświęciłem każdej grze.

 

Żeby jednak skończyć offtop:

 

Prawdopodobnie największy drop-faceplant na świecie w Skate (zaraz dam na forum Skate'a, ciekawe co powiedzą - trochę mi zajęło wdrapanie się tam...)!:

http://skate.share.ea.com/profiles/40953/posts/977753.aspx

 

Tu podobnie, do tego jeszcze koleś upadł na plery łamiąc kręgosłup ;P:

http://skate.share.ea.com/profiles/40953/posts/977646.aspx

Odnośnik do komentarza
Ahahahaha, ten pierwszy mnie zniszczyl. Jak sie tam dostales? oO

 

Tak zwany bail glitch - streszczę po polskiemu, niekiedy się cholernie przydaje.

Więc całą sztuczka polega na tym, że jak się spawnujesz po upadku, postać spada z pewnej małej wysokości. Musisz znaleźć miejsce pod dachem, gdzie da się postawić miejsce respawnu, a skąd po wypadku cię wywala gdzie indziej. Wywalasz się (late kickflip/grab, obojętne) i jak cię przeniesie w inne miejsce dajesz LB+góra, żeby się udać do postawionego markera. Od teraz, jak się wywalisz, to trafiasz w to samo miejsce. I zawsze jakieś kilka cm wyżej :P Spróbuj pod byle jaką stacją benzynową - dajesz markera, wywalasz się, LB+góra do markera i teraz wywalasz się paręnaście razy aż przejdziesz przez dach :).

 

Dzięki za pochwałę :) Jak wrócę ze Świąt, to dam na YT.

 

I jeszcze 2 zdjątka :) :

nowy trik xD - klik

tu zostałem emo i płaczę przed próbą samobójczą - klik

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
Ach ;) Naciąłem się na miejscu, gdzie muszę wszkoczyć na ksiązkę (taką dużą z betonu) i zanim na nią wskoczę zgarnąć 500pts. Jakieś porady?

ja zrobilem ak, ze dobrze sie rozpedzilem, na ksiazce wyladowalem na manualu i predkosc byla na tyle duza, ze przezdzalem cala ksiazke i ladowalem na murku za nia robiac grind. oczywiscie miedzy manualem a grindem jakis trick + obrot i masz bulke z maslem.

Odnośnik do komentarza
Fab3r już masz piątaka ode mnie :) . Czemu Wam tak zależy na tych 10G?

 

tu nie biega o 10G

powiedzmy że ja daję filmik i proszę o ocenę, nie chcę samych maksów itp. chcę tylko aby ktoś to ocenił

z ludźmi na necie jest taki kłopot że zbyt chętni do pomocy nie są

będziesz miał 200 wyświetleń filmiku i może 1 ocenę, taki to kłopot wziąść te gwiazdki zaznaczyć?

Odnośnik do komentarza

Ale to jest chciwość :). Może ludzie tak sobie patrzą, nie chce im się wszystkiego oceniać. Ja sam jak czekam tę minutę czasu żeby mi się filmik załadował to też nie chce mi się potem myśleć żeby zagłosować. Jak tyle czekam na filmik to już zapominam, że tam się głosuje. Zresztą zaprzeczasz sam sobie, bo gdyby Ci nie zależało na GSach to byś się tym tak nie przejmował. Peace!

Odnośnik do komentarza
Ale to jest chciwość :) . Może ludzie tak sobie patrzą, nie chce im się wszystkiego oceniać. Ja sam jak czekam tę minutę czasu żeby mi się filmik załadował to też nie chce mi się potem myśleć żeby zagłosować. Jak tyle czekam na filmik to już zapominam, że tam się głosuje. Zresztą zaprzeczasz sam sobie, bo gdyby Ci nie zależało na GSach to byś się tym tak nie przejmował. Peace!

 

GS mam gdzieś, lubię robić acziwy

a jak jest acziw który ode mnie nie zależy to mnie trafia zdeka

 

i nie, to nie jest chciwość

 

elsaint daj link

Odnośnik do komentarza

Mam problem z filmikiem Road Rash, chodzi o to, że nie wiem gdzie go najlepiej zrobić, wymagania są takie, że muszę zdobyć 4000 pkt (albo troszkę więcej już nie pamiętam), zrobić 6 grindów i pozostać przez cały czas w no skate zone. Próbowałem w Matrix Plaza, ale nie wychodziło (nie umiem grindować na tych półkach <_<), też próbowałem niedaleko jeziora na tym no skate zone i tam byłem blisko, ale ciągle mnie zauważał ten głupi strażnik. Ktoś ma jakąś radę?

Odnośnik do komentarza

No ja to właśnie zrobiłem tam gdzie mówił Owiec, w Matrix Plaza w tym tuneliku. Długo nie wychodziło ale nagle wyszło to ten filmik Road Rash i zaraz potem za pierwszym podejściem zrobiłem filmik gdzie trzeba 5500 pkt nabić w no skate zone <_<. Poprostu jak grindowałem robiłem flipy 180/360 (najczęściej inwarda) no i jak nie grindowałem to robiłem też Inwarda 360 ;) (czasem coś innego wyszło :))

Odnośnik do komentarza

Krótkie przemyślenie o multi - wkur.wia mnie gra z Amerykańcami, którzy wymiatają na Spot Battle... Z tej gry w tym momencie robi się TH - kombosy za tysiące punktów, manuale itp. To jest bez sensu <_<. W Skate2 powinni dać tryb, gdzie jest np. 2 sędziów i paru graczy i dają im noty za styl na spocie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...