Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za same zadania, bez dodatkowych rzeczy masz:

 

Year's Best

Get the cover of The Skateboard Mag -25G

 

King of the Highway

Beat all Races- 20G

 

Hooked Up

Earn all 4 Sponsorships- 15G

 

Pro Skater

Earn a Pro Model Board-20G

 

X-Games Gold

Earn Gold in both X-Games events- 20G

 

Fanboy

Beat all the Pros- 50G

 

Photogenic

Beat all Photo Challenges- 20G

 

Skater of the Year

Get the cover of Thrasher Magazine- 25G

 

Keys to the City

Unlock all locations- 30G

 

Contest Pro

Beat all Contests- 20G

 

Keep Playing

Beat all Challenges- 75G

 

Without Footage it's Fiction

Beat all Film Challenges- 20G

 

Z moich 'łobliczeń' wynika, że za te podstawowe jest 340G. Ale nie umiem liczyć także wiesz :). Jest jeszcze kilka popierdółek które zrobisz nawet o tym nie wiedząc po 5G. Czyli za przejście i zaliczenie wszystkich challenge' ów masz co najmniej 350G. Niestety, dużo jest dosyć głupich achievów on-line :).

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie glitch na wykonane tricki, też miaałbym szanse na calaka :) Próbowałem już 3ma postaciami zrobić wszystkie tricki z książki + rocket air, ni ch*ja...

 

Moje prośby do Skate 2 (na forum skate.share można zgłaszać requesty, oficjalny thread jest do tego):

-schodzenie z deski! (schody itp.)

-darkslide

-poprawić coś z tym, że jak robisz quad kickflip/heelflip i obracasz się, to deska idzie razem z tobą - debilnie to wygląda

-lepsze rozpoznawanie grindów (tutaj kiepsko jest skleić np. feeble specjalnie...)

-triki w stylu pivot (obrót na manualu), stale.

Właściwie to chyba wszystko czego mi do szczęścia potrzeba... Oczywiście poza faktem, że gdzie się da gram laską, a w Skejcie takiej możliwości nie było...

Odnośnik do komentarza

Stalle są tylko trza mieć skilla :). Wystarczy podjeżdżając do coapingu dać lewą gałkę w dół i jest stal :). Może nie ma tam jakichś disasterów itp jak w Tonym ale są. Fajne byłyby jakieś pro stalle i inverty. A grindy powinny zostać, bo są za(pipi)iście realistyczne. Tak jak w realu- musisz dobrze trafić żeby zrobić odpowiedniego grinda.

Odnośnik do komentarza
Gdyby nie glitch na wykonane tricki, też miaałbym szanse na calaka :) Próbowałem już 3ma postaciami zrobić wszystkie tricki z książki + rocket air, ni ch*ja...

ja mialem problem z kariera. scenariusz poszedl dalej, a jeden skater (chyba Alex) sie nie odblokowal. ale zrobilem kariere jeszcze raz i za drugim wpadlo :)

 

-triki w stylu pivot (obrót na manualu)

pivot jest. zrob manuala i zrob polobrot lewa galka.

tylko nie ma za niego punktow.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

pisałem wcześniej. ja to robie tak że zapisuje replay, odpalam go potem i nagrywam aparatem. z aparatu na pc i dwa pierwsze filmiki konwersja z mov do wmv i w windows movie maker'ze sklejałem (można docinać, efekty dodawać itp). przy ostatnim filmie załatwiłem sobie lepszy progz do obróbki video bo movie maker zaczął mi się wieszać. i robie teraz w sony vegas cośtamcośtam, milion razy lepszy od movie makera, łyka więcej formatów niż tylko wmv (liczę że z 3gp też sobie poradzi) masa efektów cudów i bajerów a jakiś skomplikowany to on nie jest (tak jak movie maker "prawie" - przeciąg i zostaw, poprzesówaj i save video as..).

Edytowane przez hooki
Odnośnik do komentarza
Sony Vegas... marzenie pokroju oryginalnego corela. Nigdy nie będę miał tego na półce. A piratem programu o wartości 1000 złoty trochę tak dziwnie...

sory za offtop, ale corel (tfu!) to takie (pipi), ze nie chcialbym go miec na polce za darmo. ile ja sie z tym badziewiem nameczylem, jak eps'y spod niego nie chcialy sie naswietlac. pewnie teraz wiele rzeczy poprawili, ale ja wole sie trzymac illustratora. w najgorszym wypadku freehand.

 

a zeby nie byc zupelnie oftopowym.

ja pracuje na zupelnie innej platformie (Mac) na ktorej rade daje chocby prosty iMovie. ale ze troche montuje to co oferuje nie do konca mnie zaspokajalo wiec sie szarpnalem na mlodszego brata Final Cut'a - Final Cut Express HD - wypasik. ogolnie przesiadka na montowanie na mac'u byla jedna z moich lepszych decyzji :(

Odnośnik do komentarza
Sony Vegas... marzenie pokroju oryginalnego corela. Nigdy nie będę miał tego na półce. A piratem programu o wartości 1000 złoty trochę tak dziwnie...

sory za offtop, ale corel (tfu!) to takie (pipi), ze nie chcialbym go miec na polce za darmo. ile ja sie z tym badziewiem nameczylem, jak eps'y spod niego nie chcialy sie naswietlac. pewnie teraz wiele rzeczy poprawili, ale ja wole sie trzymac illustratora. w najgorszym wypadku freehand.

 

a zeby nie byc zupelnie oftopowym.

ja pracuje na zupelnie innej platformie (Mac) na ktorej rade daje chocby prosty iMovie. ale ze troche montuje to co oferuje nie do konca mnie zaspokajalo wiec sie szarpnalem na mlodszego brata Final Cut'a - Final Cut Express HD - wypasik. ogolnie przesiadka na montowanie na mac'u byla jedna z moich lepszych decyzji :P

Ja się bawiłem w szkole w corelu x3 i mi się programik podobał. Nie wart ceny ale zabawka wypaśna. Co do maca to już od dawna myślałem o zakupie, ale niestety to nie ja rządzę kasą w domu... Jak pójdziesz do pracy za 3 lata to sobie kupisz ble, ble. :)

Antyofftop: Bień filmik wypaśny madafaka hardcore skate. Yeah right

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak grałem jakoś tak z rana w skate (bodajże koło 10, 11) to było tak mało ludzi, że od razu brało mnie na hosta w ranked matchach. Jakby ktoś był zainteresowany to można 'powymieniać' się achievami jutro ze mną tak od 13. Jak tylko uda mi się dostać hosta, zapraszam do gry i jazda :P. Nawet jak nie uda nam się z wygrywaniem iluś tam meczów to zawsze milej jest 'expić' z rodakami, a nie śpiewającymi hamburgerami, isn't it?

Odnośnik do komentarza
Ale co to za problem ,wejsc o danej porze wszyscy na np. spot race ,gdzie nie za duzo osob gra :P

pewnie, zaden dla tych ktorzy o 13 siedzia w domach ;p

 

a tak na serio qb3k pisal o zapraszaniu do gry, wiec prostuje, ze sie raczej nie da. ale jak pisze - raczej - nie probowalem.

np. w takim Army of Two od EA mozna zapraszac do rankingow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...