Skocz do zawartości

Microsoft w oczach graczy


niemrawy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
PO kabelek dzwonisz na infolinie MS i Tobie prześlą.

nic ci nie przeslą

kiedyś wysyłali ale za duzo było pazernych co brali a nie potrzebowali

 

wysyłają tylko wtedy gdy miałeś konsole 20 (zarejestrowaną na siebie) i kupiłeś drugą konsole z wiekszym dyskiem (też zarejestrowaną na siebie)

 

To pewne? Bo zastanawiałem się nad nowym HDD, ale zważywszy na ceny :o

wole kupić nową konsolkę (raczej z 60GB niż 120GB). No i oczywiście-nie mam memorki...

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
PO kabelek dzwonisz na infolinie MS i Tobie prześlą.

nic ci nie przeslą

kiedyś wysyłali ale za duzo było pazernych co brali a nie potrzebowali

 

wysyłają tylko wtedy gdy miałeś konsole 20 (zarejestrowaną na siebie) i kupiłeś drugą konsole z wiekszym dyskiem (też zarejestrowaną na siebie)

 

To pewne? Bo zastanawiałem się nad nowym HDD, ale zważywszy na ceny :o

wole kupić nową konsolkę (raczej z 60GB niż 120GB). No i oczywiście-nie mam memorki...

pewne

jak kupujesz orginalny HDD 120(sam HDD) to tam w zestawie kabelek i płytka do przenoszenia jest ale to wydatek ok 400zł

 

ja kupiłem z allegro nieorginalny dysk 120 wsadzili mi w obudowe moją od 20ski i dane przeniesli

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Tak, ale masz na to tylko rok gwarancji, wiec lepiej sie spiesz. ;]

a wcale ze nie

najpierw musisz odesłać ten zepsuty by dali nowy

 

to tylko w naszym kraju tak jest ze pazerność zabija wszystkie pozytywne incjatywy producentów

poprostu u nas (przez te niby sciemy z zepsuciem) srednia statystyczna umierania padów jest o wiele wieksza niż w innych "normalnych" krajach europy

wiec MS Polska wprowadzil ze najpierw musisz odesłać zepsuty to oni przyslą nowy dobry

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Przepraszam ale pie/przy/cie. Żadna Polska, czy nasza udziwniona pazerność. Francuzi z padami postępowali identycznie więc i im wstrzymali "wysyłanie" padów. Więc skończcie psioczyć ;) (zresztą w tym samym czasie co nam, więc wnioskuję, że "zamawianie" nowych padów było bardziej ogólnym zjawiskiem). Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

kumpel dzwonil w tym miesiacu z padem, mial faktyczna usterke, kazali mu isc tam gdzie kupil, juz nawet nie chca przyjmowac zeby im odeslac...

konsol z adnotacja BYLA PROBA OTWIERANIA-PRZERABIANIA tez coraz wiecej wraca z tego co sie obija o uszy, wiec widac po woli ida po rozum do glowy...

a w tym jak zwykle najwiecej cierpia Ci co sa bez winy i faktycznie maja usterki...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Uważam, że Ballmer nie jest najwłaściwszą osobą do składania takich deklaracji. Większe znaczenie by miało takie stwierdzenie gdyby padło z ust jakiegoś średniego szczebla dyrektora umocowanego bliżej działu odpowedzialnego za XBox Live!

 

Wypowiedzi CEO Mircosoftu to czysta kurtuazja i nie można w żaden sposób się na nich opierać.

Odnośnik do komentarza
jak kupujesz orginalny HDD 120(sam HDD) to tam w zestawie kabelek i płytka do przenoszenia jest ale to wydatek ok 400zł

nie 400zl a 600zl, za 400zl to oryginalny z konsoli a z konsola nie ma tego

 

nie piszcie tez ze nei przysylaja kabli do transferu, jak sie zadzowni to przysla, to nie jest zadna wymiana gwarancyjna tylko kabel ktory ma pomoc w przeniesieniu danych i nie wiem czemu mieliby nie chciec przyslac i jaki zwiazek ma to z wyludzaniem padow?

 

jak ktos kupi ELITE konsole to rejestruje ja i mowi ze potrzebny mu ten kabel zeby przeneis dane ze starej konsoli i tyle, nie wiem jak z premium 60GB, zapewne tez nie powinno byc problemow...

 

tez przenosze dane klientom przy zakupie dyskow czy konsoli, wiec nie powinno byc problemow by taka czynnosc wykonano tam gdzie sie dokona zakupu, oczywiscie pod warunkiem ze to jakis "kumaty" sklep a nie typu MM...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

co do ceny to pisałem to jeszcze przed "kryzysem" hehe - cena jest 500-600

 

co do przysyłania kabla to pisałem juz że nie ma problemu np: w przypadku gdy mamy zarejestrowaną starą konsole 20GB i np rejestrujemy nową 120GB i chcemy kabel do transfru danych ze starego na nowy dysk - wtedy napewno kabelek dadzą

inna forma to juz dla MS pewnie wyłudzanie (tak jak padów)

wtedy gdy dzwonimy że chcemy kabel (typu od tak sobie) to zazwyczaj tego kabla nie dostaniemy

 

ja osobiscie przeniosłem dane w miejscu gdzie kupiłem dysk 120GB (nieorginalny) - był to mały sklepik komputerowy - i po problemie

Odnośnik do komentarza
co do ceny to pisałem to jeszcze przed "kryzysem" hehe - cena jest 500-600

ceny przed kryzysem byly wlasnie takie jak 600 bo cena dysku ustalona przez MS to 179euro wiec jakbys chcial teraz liczyc to kosmos rzedu 800zl liczac euro po 4,5zl...a cena sie tego nie zmieni teraz bo jak gdzies to lezalo w tej cenie 600zl to i lezy dalej, nikt nie kupje tego w nowej cenie bo na to nei ma klientow nawet po starej...

 

zadnych konsol nie trzeba rejestrowac 20GB i nic udowaniac, po prostu dzwoni sie i rejestruje tylko ta ktora sie nowo zakupilo i tyle, kabla nie dostaje sie od tak sobie tylko do nowo zakupionej konsoli by przeniesc dane co jest przeciez zrozumiale i logiczne dla kazdego...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...