Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pogubiłem się w tym. Pani z centrum telefonicznego xboxa powiedziała mi żebym zadzwonił do UPS i żebym od razu jak będę telefonicznie zamawiał kuriera to zaznaczył, że to przesyłka zagraniczna i podał numer przewozowy. Tylko teraz, który to jest ten numer przewozowy, przez telefon dostał 10-cyfrowy kod, czy może to ten kod na karcie przewozowej, którą dostanę mailem??

Odnośnik do komentarza
Heh, na ja tez tego Tobie zycze :)

 

Jesli to wszystko prawda, to konsola na bank nowa bo przeciez z Czech do Niemiec by nie wysylali naprawionej :P. Jak Ci Grykom przyjdzie wczesniej niz mi to napisz co tam wyniklo, a ja i tak zatelefonuje do ms w poniedzialek i sie wyjasni :). Ma ktos taki przypadek jak my, ze z Niemiec konsola wraca ? Mam nadzieje, ze juz niedlugo bede mogl sie wybrac do Liberty City :D

 

 

No moja akurat od razu bezpośrednio pojechała do Niemiec (Frankfurt). Może po prostu serwisują też w Niemczech??

Odnośnik do komentarza

Hmmmm... dziwne... w mailu od microsoftu dostałem tą kartę przewozową z adresem nie do czech tylko frankfurtu do european microsoft repairs. Microsoft zmienił strategie?

 

To normalne, że jest adres na Niemcy, na Frankfurt? Ktoś też tak miał??

Edytowane przez kratos_
Odnośnik do komentarza

Moja konsola już od razu poleciała do Niemiec.

Czekam ponad tydzień, a aktualny status na UPS nie zmienił się od 2 dni:

 

LANGENHAGEN,

DE 13.05.2008 7:33 ZAREJESTROWANO W SŁUŻBACH CELNYCH. / PRZESYŁKA PRZESŁANA DO SŁUŻB CELNYCH

13.05.2008 7:33 ZAREJESTROWANO W SŁUŻBACH CELNYCH. / ZWOLN PRZEZ AG CELNĄ. OBECNIE â PRZEWÓZ

Edytowane przez bnc
Odnośnik do komentarza

Dostałem od microsoftu e-mail z numerem SRX....ID. Co mogę teraz z nim uczynić?? Jeszcze w tym mailu było info po szwedzku, holendersku i włosku, no ale coś zrozumiałem, że doszła do serwisu pewnie. Co mogę zrobić z tym numerem? Jakoś sprawdza się stan naprawy czy coś takiego????

Edytowane przez kratos_
Odnośnik do komentarza
Jaki jest najlepszy sposób na dodzwonienie się na infolinię, jeśli nie mam w domu telefonu stacjonarnego? Przez komórkę jakimś sposobem da się zadzwonić bez płacenia?

nie ma takiego sposobu z komórki

z komórki dzwonisz i płacisz (a nieraz to długo trwa bo sie czeka czesto na odebranie tel przez operatora infolini)

Odnośnik do komentarza
Jaki jest najlepszy sposób na dodzwonienie się na infolinię, jeśli nie mam w domu telefonu stacjonarnego? Przez komórkę jakimś sposobem da się zadzwonić bez płacenia?

nie ma takiego sposobu z komórki

z komórki dzwonisz i płacisz (a nieraz to długo trwa bo sie czeka czesto na odebranie tel przez operatora infolini)

 

 

Jest jednak taki sposób, właśnie z niego skorzystałem, żeby zadzwonić na infolinię ;)

 

Wystarczy zarejestrować się (za darmo) na np. http://www.ipfon.pl - potem w dziale dial-up dodać swój numer telefonu komórkowego. Następnie dzwoni się na numer stacjonarny (i płaci jak za połączenie z polskim numerem stacjonarnym), po połączeniu wpisuje się numer na który chcemy się dodzwonić, czyli numer infolinii Microsoftu. I mamy rozmowę z komórki, płacimy jak za połączenie z numerem stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza
Witam.Czy gwrancja udzielana przez M$ jest miedzynarodowa??Zaluzmy ze kupie konsole sprowadzoną z niemiec i mi sie schrzani to nie bedzie problemu z darmową naprawą??

kazda konsola ma nr seryjny. przy rejestracji musisz podac. stad wiedza, ze jest z Europy.

nie ma z tym problemu. sam mam (mialem) konsole z niemiec i byla w serwisie 4 razy.

Odnośnik do komentarza

Uach

 

Konsole mam 4 miechy średnio gram 1h dziennie po miesiącu czasem mi się zacinał CD nie czytał i nie wysuwał płyty wystarczyło lekko uderzyć od spodu i CD działa jak należy ale jak nabyłem GTA4 po tygodniowym katuwaniu gry mój CD wymiękł (częste resety w GTA4 i bardzo rzadko inne gry ) pewnie zajechało go te ciągle doczytywanie w locie gry .Do czego pije spodziewam się ze naprawia CD albo wymiana Ale chce posłac do nich „mejla” jaki to ja jestem wsciekły i niezadowolony z tej konsoli i ze chce jakiej rekompensaty za moje szargane nerwy . Smieszne ale mój kumpel zrobił tak gdy wysłał swoja X0 i dostal nowy egzemplarz + Gow . Chce powlaczyc w ten sposób o 65 mn lub chociaż jakąś grę a nie za darmowy miesiąc w XBL co wy na to ?

A i jak dlugo czeka się srednio na naprawe to znaczy ile dni nie będę grał wiem ze to róznie bywa ale mieszkam na Śląsku a to blisko Czech licze na tydzień 23.05 będzie UPS

 

PS: W dniu 20.05 poinformowalem ze mam z(pipi)a.. konsole śmierdzieli ze MS i kolo mi mówi żebym jutro zadzwonił z potwierdzeniem numeru a potem do UPS i się umówić na termin wstaje sobie sobie rano a tu facet z UPS zaskoczony mowie ze się nie umawiałem z nimi i ze konsola nie spakowana idę po telefon żeby zadzwonic do MS do pokoju biorę go chce wracać do drzwi patrzę a kolo stoi w moim pokoju za mojimi plecami z(pipi)al… kolesia ze mi po chacie biega troche się uniosłem ale warto było bo facet poszedł mi na reke i przyjedzie po konsole rano i na dodatek do mojej pracy hehe to tak przy okazji ale szybcy SA ze tego UPS

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...