Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

2 razy naprawialem konsole w serwisie microsoftu i zawsze bylo szybko miło itd zaska(cujace) jest ze sa ludzie ktorzy nie potrafia wykrecic numeru telefonu albo denerwuja sie jezeli zapyta sie ich co jest powodem reklamacji, pamietajcie oni musza sie dowiedziec jak (moze) byc usterka bo za to im placa a odnosnie maila to co za problem zeby na taka klopotliwa sytalacje zalozyc sobie maila na hotmail albo gmail? jezeli ktos ma np tlen to moze czekac do usranej smierci na maila no i tyle... <_<

Odnośnik do komentarza
2 razy naprawialem konsole w serwisie microsoftu i zawsze bylo szybko miło itd zaska(cujace) jest ze sa ludzie ktorzy nie potrafia wykrecic numeru telefonu albo denerwuja sie jezeli zapyta sie ich co jest powodem reklamacji, pamietajcie oni musza sie dowiedziec jak (moze) byc usterka bo za to im placa a odnosnie maila to co za problem zeby na taka klopotliwa sytalacje zalozyc sobie maila na hotmail albo gmail? jezeli ktos ma np tlen to moze czekac do usranej smierci na maila no i tyle... <_<

 

Tylko o tym że mail w tlenie nie jest obsługiwany, powinni informować podczas rejestracji konsoli lub przy reklamacji a nie po moim tygodniowym oczekiwaniu na maila z listem przewozowym i ponownym dzwonieniu do microsoftu. Chyba się ze mną zgodzisz??

 

Odnośnik do komentarza

Do mnie kobieta sama mówiła że poczta nie może być w o2.

Swoją drogą maila żadnego nie dostałem że moja konsola do serwisu doszła, ale zalogowałem się na tą ich stronęu i okazało się że konsola w drodze do mnie. Wysłana w poprzednią środę (dostali pewnie czwartek/piątek), więc nie trwało to długo

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

U mnie naprawdę wszystko sprawnie. Infolina dostaje ode mnie duży PLUS. Wszystko ładnie się dowiedziałem, Pani oczywiście upomniała na jakiego maila trzeba podać (chciałem dać na onecie, ale odradziła, więc poszło na gmaila - list dostalem po godzinie od mojego telefonu do ms). Dzisiaj sprawdzilem sobie stan naprawy mojego x'a i ku mojemu zdziwieniu - "konsola odeslana do klienta" :). Mam numer do monitorowania przesylki, ale gdy wpisuje na stronie ups'a wyskakuje:

 

>>> Znalezienie szczegółów wysyłki w systemie UPS na zlecenie użytkownika nie powiodło się. Sprawdź wprowadzone informacje i spróbuj ponownie później.

 

Więc chyba jeszcze nie jest zarejestrowana w systemie ups'a. Jak sadzicie ?

Odnośnik do komentarza

No ja nadal nie mogę sprawdzic, oczywscie to przez swieta. Ciekawe w jakim czasie konsolka dotrze do mnie (mieszkam 60km od lodzi). Do Czech gdy kurier wzial konsolke w czwartek ok 16 to doszlo na poniedzialek rano, ale cala niedziele wyswietlalo sie ze jest w jakies tam miesjcowosci (nie pamietam nazwy) 100 km od celu. Bo w niedziele chyba nie woza paczek ?

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko co do mitu krążącego po internecie ;]

Czy to prawda, że w razie nieuznania gwarancji przez MS, zostajemy obciążeni kosztem kuriera?

Bo czytając o kwotach wielkości 400zł człowiekowi gul w gardle skacze ;]

 

Z tego co mi wiadomo, to tak, płacisz za kuriera jak Ci MS nie uzna gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem na stronce (e-maila tez mi przyslali), że odesłali mi konsolkę, ale od rana do tej pory gdy sprawdzałem przez monitorowanie na stronie UPS-a jest napisane: Otrzymano informacje rozliczeniowe. Czemu to nie poszło dalej i z czego o wynika ? Nie pracują dziś ? Jakieś sugestie ;-) ?

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Grykom, widze ze wiele nas laczy :)) (joke)

 

Właśnie o co kaman, mam tak samo. To jakas pomylka ? Frankfurt ?

 

 FRANKFURT,
DE 	02.05.2008 	22:16 	SKAN WYJAZDU
02.05.2008 	21:19 	SKAN NADANIA
DE 	02.05.2008 	1:36 	OTRZYMANO INFORMACJE ROZLICZENIOWE

 

Edit: Znalazłem jeszcze odpowiedz na nurtujace nas pytanie:

 

W Polsce firma UPS bierze pod uwagę następujace święta:

 

Nowy Rok - 1 stycznia 2008

Wielkanoc - 23 marca 2008

Poniedzialek Wielkanocny - 24 marca 2008

Swieto Pracy - 1 maja 2008

Swieto Konstytucji - 3 maja 2008

Boze Cialo - 22 maja 2008

Wniebowziecie NMP - 15 sierpnia 2008

Wszystkich Swietych - 1 listopada 2008

SwiEto Niepodleglosci - 11 listopada 2008

Boze Narodzenie - 25 grudnia 2008

Drugi Dzien Swiat Bozego Narodzenia - 26 grudnia 2008

 

Jak ktos wie czemu moja konsola idzie do mnie z Frankfurtu bylbym widzeczny gdyby odpisal :)

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Tylko mam nadzieje, ze ta pomylka nie wplynie na to, ze z moja konsola bedzie cos nie tak ... Trzeba bedzie w poniedzialek zadzwonic na infolinie. Dzisiaj chyba nie pracuja ?

 

Jak pisze Signap, pady i inne czesci (?) wysylaja z Niemiec to moze gdy w Czechach nie moga naprawic konsoli, to wysylaja Ci nowa z Niemiec :P.

 

Boje sie, ze to jakas pomylka i potem bede mial problemy z odzyskaniem konsoli. Nie wiem czy infolinia dzisiaj pracuje, nie moge sprawdzic bo nie mam stacjonarnego w domu, ale w poniedzialek zadzwonie od znajmoego. Jakby ktos chcial to moglby spobowac tam zadzwonic (Grykom? :)). Co sadzicie o tej sytuacji ?

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Heh, na ja tez tego Tobie zycze :)

 

Jesli to wszystko prawda, to konsola na bank nowa bo przeciez z Czech do Niemiec by nie wysylali naprawionej :P. Jak Ci Grykom przyjdzie wczesniej niz mi to napisz co tam wyniklo, a ja i tak zatelefonuje do ms w poniedzialek i sie wyjasni :). Ma ktos taki przypadek jak my, ze z Niemiec konsola wraca ? Mam nadzieje, ze juz niedlugo bede mogl sie wybrac do Liberty City :D

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie mieli długiego weekendu, albo pracują na okrągło. Moją już wysłali. Nie wiem czemu mam wrażenie że manianę odstawią i będę miał dalej problemy (grafika-świrowała już po kilku minutach pracy)... Za szybko to im idzie. Nie mam dokładnych namiarów ale na 99 % konsola idzie od "pepiczków" ;)

 

*******************************************************************************

edit : moja konsola również "idzie" z Niemiec, dokładnie z Frankfurtu :D

Edytowane przez Nagash
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...