Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłem 2go do MS , założyłem nowego GMAILA ( kieszonkowyrasputin ;), co by nie mieli problemów z zapamiętaniem - Paulina sama się dziwiła i powtarzała go namiętnie do słuchawki :P), następnie zadzwoniłem do UPS i umówiłem się spokojnie na odbiór następnego dnia ( koleś w słuchawce o dziwo wiedział o co chodzi :(). Paczkę zabrano (3ci), jednak z tego co widzę to znajduje się jeszcze w Czechach :P , zobaczymy jak długo jeszcze, ale katorgi z tego powodu przeżywam straszliwe..

 

Z tego co widzę - jeśli od początku do końca SAM nie zadbasz sobie o sprawę to goowno dostaniesz, ale najpierw poczekasz aż się zesrają (vide Raptor)..

 

Życie po prostu .... :D

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza
Zgłosiłem 2go do MS , założyłem nowego GMAILA ( kieszonkowyrasputin ;) , co by nie mieli problemów z zapamiętaniem - Paulina sama się dziwiła i powtarzała go namiętnie do słuchawki :P ), następnie zadzwoniłem do UPS i umówiłem się spokojnie na odbiór następnego dnia ( koleś w słuchawce o dziwo wiedział o co chodzi :( ). Paczkę zabrano (3ci), jednak z tego co widzę to znajduje się jeszcze w Czechach :P , zobaczymy jak długo jeszcze, ale katorgi z tego powodu przeżywam straszliwe..

 

Z tego co widzę - jeśli od początku do końca SAM nie zadbasz sobie o sprawę to goowno dostaniesz, ale najpierw poczekasz aż się zesrają (vide Raptor)..

 

Życie po prostu .... :D

 

nie sugeruj się tym, że według twojego listu nadania konsola jest w czechach. Numer przesyłi powrotnej jest inny niż tej którą ty wysyłałeś, więc możliwe, żę konsola wraca do Ciebie : )

Odnośnik do komentarza
nie sugeruj się tym, że według twojego listu nadania konsola jest w czechach. Numer przesyłi powrotnej jest inny niż tej którą ty wysyłałeś, więc możliwe, żę konsola wraca do Ciebie : )

 

Wstąpił we mnie nowy duch, albo 2 duchy !! Duch Wiary i Nadziei :(.. Skąd wytrzasnąć teraz powrotny list nadania ??

 

Skąd , pytanie tylko :D

Odnośnik do komentarza

na infolinii padlo pytanie dla czego MS nie chce naprawic za pieniadze konsoli Xbox 360 bez plomby (po za gwarancja przyjmuja do naprawy za kase ale tylko zaplombowane, nieotwierane)

 

odpowiedz byla niesamowita:

nie moga otwierac konsol bez plomb bo boja sie zamachu terrorystycznego

 

komentarz: nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z ich glupoty (terrorsyta by mial problem z naklejeniem plomby jak kazde dziecko to potrafi? smiech...)

 

na taki pomysl odpowiedzi to chyba tylko mogli wpasc amerykanie....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
nie sugeruj się tym, że według twojego listu nadania konsola jest w czechach. Numer przesyłi powrotnej jest inny niż tej którą ty wysyłałeś, więc możliwe, żę konsola wraca do Ciebie : )

 

Wstąpił we mnie nowy duch, albo 2 duchy !! Duch Wiary i Nadziei :(.. Skąd wytrzasnąć teraz powrotny list nadania ??

 

Skąd , pytanie tylko :P

 

Chyba nie da rady :D

Odnośnik do komentarza
nie sugeruj się tym, że według twojego listu nadania konsola jest w czechach. Numer przesyłi powrotnej jest inny niż tej którą ty wysyłałeś, więc możliwe, żę konsola wraca do Ciebie : )

 

Wstąpił we mnie nowy duch, albo 2 duchy !! Duch Wiary i Nadziei :(.. Skąd wytrzasnąć teraz powrotny list nadania ??

 

Skąd , pytanie tylko :P

 

Chyba nie da rady :P

 

 

Jeśli tylko "chyba" - to dla mnie wystarczający powód by zadzwonić do nich ( UPS ) z samego rana, tj kolo 14 jak się ocknę :D ...

 

A jeśli znowu przyśni mi się , że kupuję kolejną konsole w oczekiwaniu na naprawę to zadzwonię do nich nawet o świcie , tj o 11 !! A co !! Klient bez konsoli jest bardziej awanturujący się or smth ;)

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam pytanie do znawców tematu. W kwietniu 2007 roku zakupiłem X360 wersja Core, w sklepie GameStation w Anglii. Przywiozłem ją do Polski, pograłem parę tygodni- i oczywiście konsola padła... Zadzwoniłem na infolinie MS, kurier odebrał paczkę. Po miesiącu konsola wróciła do mnie, ale niezupełnie :( . W pudełku znalazłem inna konsolę, z inną datą produkcji( 31.07.2007), i także nie działającą. Otrzymałem też kartkę z informacja, że nie moga tego naprawić, ponieważ konsola była otwierana, i straciłem gwarancję. No i wszystko pięknie ładnie, tyle, że:

- ja NIE przerabiałem i NIE otwierałem swojej konsoli, grałem tylko na oryginałach

- konsola, która dostałem, nie jest tą konsolą, którą wysłałem.

 

Co mam robić w takiej sytuacji??? Czy to oznacza, że wyrzuciłem kasę w błoto?? Pozdrawiam, i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mój sprzęt powrócił !! Chyba ktoś to przewidział :P. Nie dzwoniłem dziś rano do UPS bo kurier mnie wyprzedził, na szczęście :(..

 

Konsola wyjechała 3go a wróciła 10go - w sumie 7 dni poza domem.. Wymiana płyty głównej czyli norma , plus wymiana napędu na Benq - Phillips też spodziewana w sumie , bo napisałem do nich list ( ale czy z powodu listu wymienili, to nie wiem). Konsola na razie świeci na zielono, wydaje 2 dziwne stłumione dźwięki przy zamykaniu napędu ( wcześniej tak nie było) i pracuje zdecydowanie ciszej jak na moje ucho. Żadnego gifta mi nie dorzucili, bieda :P .. Za karę w ankiecie , którą przysłali do dowolnego wypełnienia zrównam ich z trawą :D ..

 

Tymczasem gramy dalej yeahh !!

Odnośnik do komentarza

Idźcie w pizdu z tym waszym serwisem MS

 

Czwartek

 

-Joł, rozyebała mi sie konsola (tutaj pominę długi opis problemu).

-No joł, masz pan lista przewozowego

-Ale nie mam drukarki

-A, Czill, jutro zadzwon i sie dowiedz po sam numer, kurier przyjedzie z listem.-}

 

Piatek

 

-Masz tu fagasie numer i sie ciesz. Jak przyjedzie ten młokos z UPS to porównasz czy sie zgadzają numery i mu dasz X'a

 

Potem dzownie do UPSu i zamawiam kuriera na pon. Najlepsze, że był już w piatek, mimo, ze nie było takej umowy O_o

 

Dzisiaj

 

Przyjeżdża kurier

 

-Ma pan list przewozowy

-Nie, podobno pan miał mieć

-Ojej, przykro mi, nie mam, ale psikus. Weź se wytrzaśnij z tyłka ten listi jutro przyjadę. Joł

-Joł

 

Rozmowa z typem od MS

 

-Joł nigga! Daj mi lista przeowozowego na mail, bo ten czereśniak nie przywiózł.

-Ale musiał, to była jego rola

-Dobra, niewazne, moze mi pan dać teraz lista, to gdzieś sobie druknę?

-Nie, trzeba czekać 10 dni, az poprzedni wygaśnie

-To co robić

-Dzwoń do tych gejów i powiedz, żeby jutro wziął ten menel

-Joł

 

Rozmowa z typem z UPS

 

-Wasz murzyn nie wział dzisiaj ze sobą listu przewozowego

-No bo to pan powinnien mieć

-Ale nie mam, mówili mi co innego- że wasz czereśniak weźmie

-Imposibul. Pan powinnien mieć

-Wy mówicie co innego, oni co innego. Żeby to zakończyć, moze mi pan wysłać list przewozowy?

-Nie, bo śmeirdzi mi z japy

-To co teraz?

-Odezwiemy sie

 

Odezwali sie dzisiaj rano. Babka powiedziała, że to kurier powiniem mieć list :P. Anulowano to zamówienie, zadzwoniłem o 16 30 do MS, aby ponowiono całą procedurę. Jest 21 a listu na skrzynce mailowej nadal nie ma. Any ideas?

Odnośnik do komentarza

u mnie wszystko przebiegło sprawnie.. 9 stycznia w nocy padł napęd dvd, 10 rano zadzwoniłem, powiedziałem że chce by kurier miał ów list bo z mejlami to różnie bywa, wczoraj przyjechał kurier z listem, przykleił list + pare tych nalepek z kieliszkami co by byli ostrożniejsi i luz.. teraz tylko czekać aż wrócą.

Odnośnik do komentarza
Znowu anulowałem zamówienie i znowu czekam na sam numer. Moze teraz kurier sie ogarnie i weźmie ten list, bo jak nie to będzie w zębach z tą konsolą zasuwał do Czech

 

 

dziooboos ale to twoja wina, wszyscy pisza zeby zawsze brac opcje z wydrukiem, co nei masz atramentu...? w dzisiejszych czasach, w warszawie to chyba nie problem... zawsze proscie o email z listem, to wiele oszczedzi i drukujcie 3 kopie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.