Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

No to mam pytnaka:

 

1)jesli ktos inny zarejestrowal juz konsole na siebie(i w MSHL i w Live) to czy moge ja na siebie przerejestrowac(i tu i tu)?

 

2)Jesli walne im tekst ze "3RODy sie pojawiaja, naped rysuje plytki albo wogle ich nieczyta i wydaje kosola dziwne

dzwieki" to jest szansa na nowa konsole(na WSZYSTKIE bebechy o to chodzi nie nowke sztuke-.-)

 

3)Czy jesli niemam paragona/karty gwarancyjnej i "podobno" mam konsolke na gwarce do lipca tego roku(data produkcji czerwiec 2006) to niepowinno byc problemu z serwisem?

 

4)Jak to jest z tym SN...jesli ktos go na swoim "koncie(jakie konta to chodzi? GT czy co?) to musi on je ze swojego wywalic zebym ja mogl na swoim dodac? Czy to zrobi juz pani w MSHL^^?

 

 

Pozdro~~

Edytowane przez Miedzianek
Odnośnik do komentarza
obesrwuje drogę mojej konsoli do Czech i mam pytanie, czy informacja znajdująća się w "historii", a mianowicie "SKAN W MIEJSCU DORĘCZENIA" jest równoznaczna z tym, że sprzęt został dostarczony. Bo w status cały czas wskazuje na "w przewozie".

Jak konsola jest na miejscu, list ma status DORĘCZONO.

 

BTW:

Wczoraj wrócił mój Premium z wymienionym czytnikiem DVD (teraz mam Benq). Od nadania do odbioru z UPS równo tydzień.

Zero bonusów, zdrapek - tylko ankieta nt. serwisu i koperta do wysłania do UK.

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

hej mam takie pytanie, ile u was dyski z wersji premium maja pojemnosc??, bo dostalem pare miesiecy temu od siostry xboxa i tak niedawno przegladalem co jest na dysku i nagle zucilo mi sie w oczy ze pojemnosc calkowita mojego dysku wynosi 13,9gb... czy to jest normalna wartosc czy cos juz w nim siadlo... bo z tego co slyszalem to tam powinno byc 20gb a nie niecale 14... no i teraz sie zastanawiam czy mam dzwonic do M$ na ta linie czy nie.

Odnośnik do komentarza
No to mam pytnaka:

 

1)jesli ktos inny zarejestrowal juz konsole na siebie(i w MSHL i w Live) to czy moge ja na siebie przerejestrowac(i tu i tu)?

 

2)Jesli walne im tekst ze "3RODy sie pojawiaja, naped rysuje plytki albo wogle ich nieczyta i wydaje kosola dziwne

dzwieki" to jest szansa na nowa konsole(na WSZYSTKIE bebechy o to chodzi nie nowke sztuke-.-)

 

3)Czy jesli niemam paragona/karty gwarancyjnej i "podobno" mam konsolke na gwarce do lipca tego roku(data produkcji czerwiec 2006) to niepowinno byc problemu z serwisem?

 

4)Jak to jest z tym SN...jesli ktos go na swoim "koncie(jakie konta to chodzi? GT czy co?) to musi on je ze swojego wywalic zebym ja mogl na swoim dodac? Czy to zrobi juz pani w MSHL^^?

 

 

Pozdro~~

 

 

Odpowie ktos plx:(? BARDZO WAZNE DLA MNIE:(

Odnośnik do komentarza
No to mam pytnaka:

 

1)jesli ktos inny zarejestrowal juz konsole na siebie(i w MSHL i w Live) to czy moge ja na siebie przerejestrowac(i tu i tu)?

 

2)Jesli walne im tekst ze "3RODy sie pojawiaja, naped rysuje plytki albo wogle ich nieczyta i wydaje kosola dziwne

dzwieki" to jest szansa na nowa konsole(na WSZYSTKIE bebechy o to chodzi nie nowke sztuke-.-)

 

3)Czy jesli niemam paragona/karty gwarancyjnej i "podobno" mam konsolke na gwarce do lipca tego roku(data produkcji czerwiec 2006) to niepowinno byc problemu z serwisem?

 

4)Jak to jest z tym SN...jesli ktos go na swoim "koncie(jakie konta to chodzi? GT czy co?) to musi on je ze swojego wywalic zebym ja mogl na swoim dodac? Czy to zrobi juz pani w MSHL^^?

 

 

Pozdro~~

 

 

Odpowie ktos plx:(? BARDZO WAZNE DLA MNIE:(

 

 

No na wczesniejszych postach pisalo ze nie potrzeba paragonu skoro data produkcji konsoli jest mniejsza od 2 lat, a co do drugiego pkt to chyba z tymi awariami to przesadzisz jak wymienisz wszystkie ktore napisales :P

Odnośnik do komentarza
obesrwuje drogę mojej konsoli do Czech i mam pytanie, czy informacja znajdująća się w "historii", a mianowicie "SKAN W MIEJSCU DORĘCZENIA" jest równoznaczna z tym, że sprzęt został dostarczony. Bo w status cały czas wskazuje na "w przewozie".

Jak konsola jest na miejscu, list ma status DORĘCZONO.

(...)

 

Sam już nie wiem, w poniedziałek wysłałem kurierem konsolę i od tego czasu cały czas jest w przewoźie, jedynie w szczegółach istnieje wspomniana informacja "skan w miejscu doręczenia". Nie mam wyjścia, muszę czekać do poniedziałku i spróbuję wyjaśnić sprawę telefonicznie : /

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku wyglądała cała procedura tak:

 

Konsola pada 5 stycznia. 7 dzwonie na infolinie, 8 minut rozmowy i wszystko uzgodnione. Nalepka przychodzi godzinę później na pocztę. Dzwonie po kuriera dzień później i zamawiam na 9-tego stycznia. przyjeżdża kurier (nb. Czech) i zabiera konsolę. 16-tego konsola wraca do mnie. Wymiana płyty i tyle, ankieta i instrukcja do pada. Szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza

co masz bulic, jesli oni cos wymeiniaja to wiedza o tym, jeszcze by tego brakowalo zeby klient kontrolowal czy oni nie popelnili jakies pomylki i za to bulil, daj na luz

 

co do gwarancji to trwa dalej (nie od nowa), bylo pisane wiele razy juz o tym, nawet jak wymienia konsole na inna (najczesciej uzywana) to dalej obowiazuje ze gwarancja trwa dalej (nie od nowa)

 

PS.

nie jestem znawca w tematach prawa, ale jedyny obowiazek narzucony ze gdy ktos wymienia sprzet na inny, to musi byc nowy i gwarancja jest od nowa liczona, maja tylko sklepy gdy reklamuje sie towar niezgodny z umowa, ale nic tam nie ma o producentach czy gwarantach ktorzy okreslili swoje gwarancje na wlasnych warunkach...

 

PS.

a na pewno nie ma takiego prawa ze naprawa sprzetu, w ktorym potrzeba jest czegos wymiana, ale nie calego tylko jakies czesci-podzespolu(w tym przypadku plyty glownej), odnawia gwarancje, gwarancja trwa dalej

tylko w przypadku gdyby cala konsola byla wymieniona na nowa i to w sklepie powolujac sie na towar niezgodny z umowa jest obowiazek by gwarancja liczyla sie od nowa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.