Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dysk mam po prostu wyjąć (sorki za frajerskie pytanie ;) )? A Ring of death powinien mieć zapalone 4 czy 3 diody? Bo u mnie ta górna prawa się świeci na pół gwizdka (jakby chciała a nie mogła) - ale chyba nie mam co się łudzić, że to nie "to", skoro konsola po 2 bezprzyczynowych zwiechach pokazała RODa ;(

Odnośnik do komentarza
Czyli dysk mam po prostu wyjąć (sorki za frajerskie pytanie ;) )? A Ring of death powinien mieć zapalone 4 czy 3 diody? Bo u mnie ta górna prawa się świeci na pół gwizdka (jakby chciała a nie mogła) - ale chyba nie mam co się łudzić, że to nie "to", skoro konsola po 2 bezprzyczynowych zwiechach pokazała RODa ;(

 

Caly czerwony pierscien sie pokazuje jak masz zle podlaczony kabel a/v.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie z kablami sprawdzalem wszystko po pare razy i nic...Tym bardziej jestem pewien, ze ixi sie spierdzi*lil, ze przed Ringiem 2 razy sie zwiesil w czasie gry, trzeci raz przy powitalnej animacji loga. A diody swieca sie 3 na fulla a ta gorna prawa "tak jakby" sie swieci (tak ledwo, ledwo).

Sorry za brak PL znakow.

Edytowane przez kulak4
Odnośnik do komentarza
Właśnie... pudełko. Jak wysłałem konsolę w oryginalnym (nie będę pisał dlaczego, bo to głupia historia ;) ), to jak duże jest prawdopodobieństwo kradzieży? Jestem z deka przerażony :) .

Nie wiem czy duże, na pewno większe niż przy nieoryginalnym.

Za to pudełko stracisz, co zawsze jest pewnym minusem przy odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Serwis M$ jest za(pipi)isty ale UPS to (pipi) jakich malo.Jakis pedal przyjechal o 12:20 aby wziasc paczke.Powiedzial ze nie moze jej wziasc bo musza byc 3 takie druczki.Zadzwonilem do M$ znowu i mila pani Sylwia powiedziala ze tam sa debile i czasami nie wiedza jak maja to zrobic.Poprostu bomba.Jak oni nie wezma mojej konsoli to mam znowu do nich zadzownic (do M$) i oni zadzwonia do nich i wyjasnia sprawe.Poprostu rewelka.

 

Edit: I sprawa zostala wyjasniona.Nikt mi nie napisal ze tego (pipi) mam wydrukowac 3 razy i musze czekac kolejny dzien na kuriera.

O jaki druk chodzi, że trzeba wydrukować 3x? O ten z kodem kreskowym czy ten Receipt?

Odnośnik do komentarza

A mnie to już zaczyna denerwować.

Nie dość że stracę oryginalne pudełko, zostaję z dwoma porysowanymi grami (których oczywiście mi nie wymienią, a zostały porysowane przez ich z(pipi)aną konsole) to jeszcze gdy do nich zadzwoniłem po 9 dniach od wysłania konsoli powiedzieli, że nic jeszcze nie wiadomo w sprawie naprawy. Konsola leży w Czechach już tydzień i nic. Jakaś paranoja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...