Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

no oczywiscie, ze z domowego, ale jakbym nie probował to w słuchawce ten dobijający głos-nie ma takiego numeru- :) co chwile sprawdzałem czy dobrze zapisałem numer, teraz to znam go już na pamięć a dodzwonić sie nie idzie, będe musiał zajsc do jakiegos kumpla i spróbować zadzwonic :D

Edytowane przez smalec_
Odnośnik do komentarza

Mojemu kumplowi padła konsola(klasycznie,RoD) i problemu raczej by nie było gdy nie fakt ze konsole przywiozł Mu brat z Irlandii bez zadnego pudełka oraz dowodu zakupu:/ Czy istnieje jakas mozliwosc ze serwis MS się tym zajmie(choc szczerze w to watpie) albo czy zna ktos moze na dolnym slasku jakis serwis ktory się tym zajmie i ile oczywiscie to by kosztowało.

ps.konsola nie przerabiana.

Edytowane przez Logan
Odnośnik do komentarza

Ty się zabierz za słownik ortograficzny lepiej, a konsolę odstaw na bok... :)

 

Jeśli dostałeś bana, to oni to wiedzą - w systemie mają seriale konsol i wiedzą co, kto i jak. Nic tu po nas. Jak masz zbędne 700 zł to posyłaj 8)

 

@dół -> słownik może ci wyjść na dobre...

Edytowane przez yacolek
Odnośnik do komentarza

Normalnie rozpierd*** mnie ich serwis. Konsola leży już w Czechach od 3 tygodni. Więc do nich zadzwoniłem i się pytam co się z nią dzieje. A chłop mi odpowiada, że konsola jest jeszcze w "fazie testów" i żebym zadzwonił na początku następnego tygodnia :) . No to się wku***** i po nim pocisnąłem, a zareagował na to mówiąc, że napisze do tych typków, aby do konsoli została dołączona rekompensata. Śmiechu warte.

Odnośnik do komentarza

Po błędzie E74 przeczesałem z bratem internet, sprawdziliśmy wszysko co się dałosprawdzić (nawet laleczka VooDoo nie poskutkowała, wiedźma na allegro dostanie negatywa). Zadzwoniłem na infolinie, po 5 sek. już się połaczyło z kolesiem, który wyraźnie znał się na rzeczy (nie proponował reinstalacji systemu, ani wymiany talerza na ogniotrwały), podał pare rzeczy które trzeba sprawdzić. Po rozłączeniu i podłaczeniu wszyskiego jeszcze raz i wymianie kabla AV (bez zmian) zadzwoniłem raz jeszcze - tym razem odezwała się miła pani (brunetka, 1.77 wysokości, piwne oczy, zamężna domyśliłem się po głosie) też będąca w temacie, podałem info do rejestracji i tylko nr. seryjny konsoli. Wyjaśniła co i jak (zapakować w szare pudło samą konsolę, czekać na email, potem zadzwonić i umówić się na randkę przy świecach... z UPS'em.) Skończyło się Sad End'em w momencie wypowiadanych słów "naprawa konsoli trwać może do 3 tygodni, w tym nie ma wliczongo czasu przesyłki), ale chociaż za free.

 

Powtarzam za innymi, ale tak to chociaż możemy sobie porównać jak jest teraz, a jak było (jest miła, zaznajomiona ze sprzętem obsługa, wolne linie (dziś czwartek, dzwiniłem o 16.00, nie musiałem wogóle czekać), teraz trzeba wysyłać samą "jednostkę główną - konsolę" najlepiej w szarym pudełku i na to nakleić info z email'a który ma przyjść w ciągu 24 h.

 

Do usłyszenia za jakiś czas.

Edytowane przez 7ahoosh
Odnośnik do komentarza

W końcu wróciła moja konsola. Została wysłana 28.01.2008 a wróciła dzisiaj. W Czechach była ponad 3 tygodnie. Chłop na infolinii powiedział, że będzie rekompensata, a jedyne co dostałem to 3 kartki: instrukcja jak ponownie podłączyć pada, ankieta i pisemko. A w nim napisane:

"[...] Please accept this complimentary one mounth Xbox Live membership card to as a gesture of our appreciation of you. [...]" Ale owego "one mounth Xbox Live membership card" w paczce nie znalazłem o.0 Oprócz tego napisane jest, że konsola została wymieniona na nową. Opłaca się dzwonić i upominać o tą rekompensatę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...