Opublikowano 4 sierpnia 200816 l Fajnie wygląda ten Dell, ma HDMI to na pewno będzie działał, co mamy Ci więcej powiedzieć? Nie koniecznie ktoś ma ten monitor, szukaj opinii na serwisach recenzujących monitory, poczytaj o jakości itd
Opublikowano 4 sierpnia 200816 l Ja mam w2408h (24 cale) i jakość też supeeer, tylko problem z tym, że gry są w 720p i muszę albo grać w małym oknie, albo rozciągać. Niemniej rozciągany też wygląda bardzo dobrze. Także posiadam ten monitor co do 720p to mamy 3 możliwości rozciągniecie na pełny ekran (1980x1200), ratio - małe czarne paski na dole i górze (1080p) lub oryginalny rozmiar ozdobiony czarnymi paskami w okół (720p). Edytowane 4 sierpnia 200816 l przez ATG
Opublikowano 11 października 200816 l Co myślicie o tym monitorze? http://www.allegro.pl/item455352201_samsun...r_tv_sklep.html Testował go ktoś, mam zamiar niedługo go kupić do ps3. Wszelkie opinie mile widziane. dzięki Edytowane 13 października 200816 l przez lukaszt_89
Opublikowano 13 października 200816 l Właśnie przeczytałem opinię tego Samsunga w połączeniu z konsolami i czytam pozytywne opinie Wcześniej miałem monitor Samsung'a właśnie i z całą pewnością się na nim nie zawiodłem, a do tego mój nie był Full HD
Opublikowano 13 października 200816 l Co myślicie o tym monitorze? http://www.allegro.pl/item455352201_samsun...r_tv_sklep.html Testował go ktoś, mam zamiar niedługo go kupić do ps3. Wszelkie opinie mile widziane. dzięki A jeszcze jedno pytanie. A jak z telewizją? Pytam bo będzie również używany do tv i chyba kupie 26 zamiast 24 cale.
Opublikowano 14 października 200816 l Ja mam ten model i spisuje sie swietnie. Do grania ideał, tyle że w cenie tv 32 cale HD. Ale juz do takiego TV nie podepne kompa z wykorzstaniem jego FULL HD ^_^ a tu mam dwa wejsca HDMI + 1 Component + SCART, no jakby stworzony dla graczy.
Opublikowano 5 listopada 200816 l A co sądzicie o tym http://www.agito.pl/powyzej-19/hp-lcd-22-w...352.337940.html ????
Opublikowano 6 grudnia 200816 l Chciałbym Was zapytać jak to jest z upscalowaniem rozdzielczości – jak to się przekłada na jakość. Zmierzam do tego że niektóre gry mają możliwość ustawienia 1080p mimo iż ich oryginalna rozdzielczość to 720p. Odpowiecie – sam sprawdź. W tym sęk że w niektórych widać różnicę na minus w innych nie widać różnicy (różnica jest tylko widoczna w grach które są w prawdziwym full hd). Chciałbym wiedzieć jak to jest naprawdę – co jest lepszym rozwiązaniem dla mojego monitora full hd – jaką rozdzielczość ustawić w tych grach które mają możliwość upscalingu pomimo że działają naprawdę w 720p – kiedy jest lepsza jakość w 1080p upscalowanym czy w 720p.
Opublikowano 6 grudnia 200816 l Chłopaki: Waszym zdaniem najlepszy monitor do PS3 w cenie około 700 zł ? Nie potrzebuje gałko-szoku więc powiedzmy "sensowna" jakość obrazu w zupełności mi wystarczy.
Opublikowano 7 grudnia 200816 l 22 - 24 cele w miarę możliwości / dostępności. BENQ LCD 22" E2200HDA -- jest sens (cena z przesylką 560 zł)? Full HD - 1920 x 1080 http://www.allegro.pl/item493397291_monito...0x1080_5ms.html SAMSUNG 22" SM2233BW - Nominalna rozdzielczość: 1680 x 1050 (jaki bedzie skutek tej rozdzielczości ?) http://www.rav.pl/index.php?page=shop.prod...t&Itemid=26 SAMSUNG 22" T220 WIDE - Nominalna rozdzielczość: 1680 x 1050 (jaki bedzie skutek tej rozdzielczości ?) http://www.allegro.pl/item492458783_nowosc...0_1_2msdvi.html czy jeszcze coś innego ? Edytowane 7 grudnia 200816 l przez abradab75
Opublikowano 7 grudnia 200816 l Dołóż 2 stówy i kupuj HP w2207h , sam go mam i polecam.(22 cale) też mi pomoc.... te 2 stówy to duża kwota przy tym co już zadeklarował... BTW. Ten BenQ jest kurde ciekawy, normalne Full HD, żadnego rescalingu, ale on ma tylko D-SUBa, to musiałbyś kupić VGA BOX'a (ok. 200ZŁ) niestety Podobno ten SMT220 bardzo ładnie sprawuje się z konsolami, to możliwe, że on będzie najlepszym wyborem z tego co podałeś Edytowane 7 grudnia 200816 l przez Katana
Opublikowano 7 grudnia 200816 l druga opcja jest calkiem niezla. rozdzielczoscia sie nie przejmuj bo na takim malym ekranie nie zaowazysz roznicy.
Opublikowano 18 grudnia 200816 l Wybaczcie jesli pytanie juz sie przewalalo, ale ciezko jest sie przez wszystko przekopywac. Moj monitorek: http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...;model=NOTHING# Posiada zlacze D-SUB i DVI-D bez bodajze HDCP, przynajmniej nic w specyfikacji o tym nie ma lub nie umiem tego znalesc Co bedzie mi potrzebne, aby podlaczyc taki monitorek do ps3.Jakas przejscioweczka DVI-D -> HDMI ? Tylko, są takie co pozwola mi podlaczyc ps3 i PC jednoczesnie ? Noob ze mnie, jesli ktos ma cierpliwosc to prosze o wytlumaczenie co musze kupic/zrobic. Edytowane 18 grudnia 200816 l przez Hex
Opublikowano 18 grudnia 200816 l Jesli nie ma HDCP to PS3 do tego nie podlaczysz takim kablem. Mozesz co najwyzej kupic VGA boxa i podlaczyc przez D-SUBa. Co do konsoli i PCta - masz 2 zlacza D-SUB i DVI-D, wiec na luzie podlaczyc dwa urzadzenia. Jesli sie okaze ze twoj monitor ma HDCP, to mozesz podlaczyc kablem DVI- HDMI, poszukaj jakiegos info, moze jednak twoj monitor te hdcp ma.
Opublikowano 19 grudnia 200816 l Dziwne bo na tej stronie jest napisane, ze posiada HDCP http://sg.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...Select+a+model# Zastanawiam sie teraz nad jakoscia obrazu na monitorze 19 calowym, bedzie mi scalowalo obraz do 1024x768 tak? Edytowane 19 grudnia 200816 l przez Hex
Opublikowano 20 grudnia 200816 l Witam, Otóż pod monitor od Samsunga - T240HD mam podpiętą konsolę PS3 via HDMI. Gry wyglądają okropnie. Widać piksele itd. Siedzę ok 0,5m od monitora. Filmy ściągnięte z PSN wyglądają no cudownie, ale gry takie jak np. fifa 09 czy gta IV tragicznie. Co jest źle ?
Opublikowano 21 grudnia 200816 l Mam dokładnie ten sam monitor i jestem zachwycony jakością obrazu (posiadałem wcześniej lub korzystałem z paru innych monitorów\telewizorów hd lub nie hd więc mam porównanie) - wciąż nie mogę się nim nacieszyć głównie ze względu na podpięte pod niego ps3. Nie powiem - bardzo dużo czasu zabrało mi odpowiednie go "dostrojenie" do moich preferencji ale z efektu jestem niezwykle zadowolony. Nie znam się w wystarczającym stopniu aby opisywać tu zawiłe porady ale odradzam ustawianie 1080p w grach które nie mają natywnej takiej rozdzielczości a jedynie są skalowane. Lepiej wyglądają w 720p. Oczywiście gry w prawdziwym 1080p to poezja. Druga rzecz - odradzam raczej rozciągania obrazu na cały ekran funkcją "bez overscanu" - lepiej ustawić 16:9 - będą wtedy dwa czarne pasy ale szybko się o nich zapomina przy takim rozmiarze monitora a obraz wygląda lepiej. Również gram z podobnej odległości i jak pisałem jestem zachwycony jakością obrazu. Niestety bodajże tydzień temu w konsoli padł mi port hdmi i muszę korzystać z componenta - jakość jest widocznie słabsza. Odnośnie samego monitora krótko napiszę że to prawdziwy kombajn dla graczy. Mam jednocześnie podpięte ps3, ps2, kablówka, pc pod dvi - a zostaje jeszcze drugie hdmi, euro i d\sub. A gta 4 jako wyjątek naprawdę wygląda słabiej ale ona wygląda na każdym odbiorniku słabo - rozmazana i mniej ostra. Polecam ustawianie w tej grze raczej 720p - jest wtedy lepiej.
Opublikowano 21 grudnia 200816 l @Raptis - a blizej siasc sie nie da? 0.5m to sie siedzi przy 15", a nie 24...
Opublikowano 21 grudnia 200816 l Witam, Otóż pod monitor od Samsunga - T240HD mam podpiętą konsolę PS3 via HDMI. Gry wyglądają okropnie. Widać piksele itd. Siedzę ok 0,5m od monitora. Filmy ściągnięte z PSN wyglądają no cudownie, ale gry takie jak np. fifa 09 czy gta IV tragicznie. Co jest źle ? Bo 0,5m to się przy pc siedzi, konsole podłącza się do tv ewentualnie monitora i siedzi w odległości 2m (zależny od wielkości obrazu) tak się składa że także posiadam monitor 24 cale i gry wyglądają fantastycznie z odległości 1,5m jak podejdę bliżej to oczywiste że jest pixeloza.
Opublikowano 21 grudnia 200816 l Mam dokładnie ten sam monitor i jestem zachwycony jakością obrazu (posiadałem wcześniej lub korzystałem z paru innych monitorów\telewizorów hd lub nie hd więc mam porównanie) - wciąż nie mogę się nim nacieszyć głównie ze względu na podpięte pod niego ps3. Nie powiem - bardzo dużo czasu zabrało mi odpowiednie go "dostrojenie" do moich preferencji ale z efektu jestem niezwykle zadowolony. Nie znam się w wystarczającym stopniu aby opisywać tu zawiłe porady ale odradzam ustawianie 1080p w grach które nie mają natywnej takiej rozdzielczości a jedynie są skalowane. Lepiej wyglądają w 720p. Oczywiście gry w prawdziwym 1080p to poezja. Druga rzecz - odradzam raczej rozciągania obrazu na cały ekran funkcją "bez overscanu" - lepiej ustawić 16:9 - będą wtedy dwa czarne pasy ale szybko się o nich zapomina przy takim rozmiarze monitora a obraz wygląda lepiej. Również gram z podobnej odległości i jak pisałem jestem zachwycony jakością obrazu. Niestety bodajże tydzień temu w konsoli padł mi port hdmi i muszę korzystać z componenta - jakość jest widocznie słabsza. Odnośnie samego monitora krótko napiszę że to prawdziwy kombajn dla graczy. Mam jednocześnie podpięte ps3, ps2, kablówka, pc pod dvi - a zostaje jeszcze drugie hdmi, euro i d\sub. A gta 4 jako wyjątek naprawdę wygląda słabiej ale ona wygląda na każdym odbiorniku słabo - rozmazana i mniej ostra. Polecam ustawianie w tej grze raczej 720p - jest wtedy lepiej. Możesz napisać jakie masz ustawienia?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.