Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Na razie gram na kineskopie, czy jak podłącze tym kablem (jedna osoba co kupiła go na allegro podobno podłączyła i działa z tym monitorem co mam ja ) http://www.allegro.pl/item990000076_psp20_playstation_3_ps3_wii_kabel_vga_hd_konwerter.html mój SyncMaster 2043NW do PS# to będzie lepszy obraz niż na kineskopie i jeżeli tak to czy będzie zauważalna różnica?

Odnośnik do komentarza

Poszukaj czegoś z wejściem component żeby dało radę wyświetlać obraz w HD :) . Sam przez jakiś czas korzystałem z podobnego urządzenia i obraz był całkiem niezły.

 

Za 150-200zł można kupić całkiem niezły monitor na allegro. Wpisz w szukajce gateway i poszukaj monitorów powystawowych. Kiedyś kupiłem taki monitor za 150zł w dobrym stanie (miał tylko 2 małe ryski na ekranie które w były prawie nie widoczne). Jak masz możliwość to podjedź do takiej firmy, na pewno znajdziesz coś dla siebie w cenie takiej przelotki :thumbsup: . Obraz będziesz miał na 100% lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dźwięk podłączysz czinczami bezpośrednio do wzmacniacza.

Serio zastanów się czy nie lepiej poszukać jakiegoś monitora w dobrej cenie z obsługą hdcp. Przez taką przejściówkę obraz nie będzie tragiczny ale nie będzie też dobry- lekkie rozmycie, podwójny obraz itp to chyba norma przy takich przejściówkach.

Odnośnik do komentarza

narazie na monitor pieniedzy mieć raczej nie będe, a w necie też nie znalazłem żadnych tanich powystawowych jedynie na allegro ale w Warszawie, więc chyba będe próbowal z tym:

http://www.allegro.pl/item990000076_psp20_playstation_3_ps3_wii_kabel_vga_hd_konwerter.html (ten kabel działa z tym samym modelem monitora co mam, przynajmniej tak mi powiedzial ktoś kto ma ten

bo innych pomysłów nie znalazłem, szkoda że tylko do x360 są takie kable oryginalne a Sony o tym nie pomyślało

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Doskonale rozumiem że wielu ludziom działają na nerwy posty typu 'czy cośtam jest dobre' ale dzisiaj sam jestem zmuszony takowego posta napisać ;-D

Po kilku dniach ogarniania tematu 'PS3+ monitor' wydaje mi się że znalazłem niezły monitorek w dobrej cenie:

Jest to LG W2343T-PF --> klik

Może ktoś ma jakieś doświadczenia i mógłby napisać czy będzie to dobry wybór jeśli chodzi o współdziałanie z PS3??, opinie na które trafiłem w necie wskazują że chyba tak, ale lepiej spytać 'u źródła'

 

edit- monitor z pomocą promocji 'bezvatowej' w MM już kupiony, zobaczymy jak będzie się sprawował

Edytowane przez Tołdi
Odnośnik do komentarza

Witam,

Otoz maly kroczkami przymierzam sie do kupna PS3, ale najpierw musze zainwestowac w nowy monitor. Jaki polecacie do PS3? Najwazniejsze zeby byl niedrogi (tak do 700zł) i miał tak 22-24 cale.

 

A i jeszcze jedno, mam takie glosniki (Creative P380) Czy bede je mogl bezproblemowo podlaczyc do PS3? Jesli nie to jaki kabel albo co kupic?

 

PS. wiem ze takich pytan mnostwo pewnie juz bylo ale jestem kompletnie zielony w tym temacie.

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

co do monitora to widziałem podpiętą ps3 pod coś takiego link i muszę powiedzieć, że jakoś obrazu była w porządku. BTW monitor ten można znaleźć taniej... Wystarczy poszukać na ceneo/skąpcu itp ;]

Ps. Jedyny minus tego monitora to to, że nie ma wejścia HDMI i trzeba kupić kabelek HDMI-DVI (który w sumie można znaleźć za cenę niższą niż zwykły kabel HDMI) ;)

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...