Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

gow - bo to must have

pgr4 - bo na start nadaja sie lepiej niz forza i zobaczysz ladna grafike [ w forzie nie ]

bioshock -klimat

mass effect - jw

cod4 - mult

 

edit: kurde, nie zauwazylem, ze koles napisal ze nie interesuja go multiplatformy - w takim razie:

 

pgr4

forza2

blue dragon

ninja gaiden2

eternal sonata, chociaz wyjdzie na ps3

na sile halo3, chociaz wyjdzie na pc

na sile crackdown :/

 

Dzięki wszystkim za pomoc. W cod 4 gram na Ps3 do teraz, świetna gra. Forza 2 już kupiona. Jeszcze raz dzięki za propozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Takie pytanie, Lego Indiana Jones czy GRiD?

Zalezy. Jesli interesuje Cie singiel - bierz GRIDa. Jesli chcesz pograc z kims w coopie - bierz LEGO. W innym wypadku tej gry nie kupuj.

 

co polecacie z jakis shooterow/hack and slash z xp, rozwojem postaci, walka,itp? Poza Morrowindem i Mass Effektem

 

Moze Devil May Cry 4?

 

demo mi sie nie spodobalo :/

 

Co jest jeszcze jakis gierek z xp,rozwojem postaci, otwarty swiat, questy, itp itp (chce wiecej gameplayu niz sluchania gadek postaci czyli hack and slash) poza

Morrowindem

Mass Effect

 

bo ostatnio mnie naszlo na nabijanie expa ;)

Odnośnik do komentarza
I tu się mylisz, bo porównanie zawsze jakieś jest...

Zresztą sam przeczysz sobie pisząc że nie ma porównania ,a potem porównując że PGR wygląda znacznie lepiej.

Przecież pisząc "bez porównania" chciał w ten sposób właśnie podkreślić przewagę PGR nad Forzą.Wziąłeś ten zwrot zbyt dosłownie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
A bierzesz pod uwage pikseloze na samochodach w Forzie?

 

Nie wiem na jakim sprzęcie grasz ale takie określenie to gruba przesada. Samochody w obu wyglądają naprawdę dobrze.

Co do ogólnych doznań wizualnych do PGR wygrywa znacząco, ale nie zapominajcie, że to są 2 zupełnie różne gry. Każda w końcu ma inne podejście do ścigania. Jest różnica miedzy arcadowym śmiganiem po mieście (miedzy kasynami, budynkami czy pałacami) a symulacyjnym po konkretnych torach wyścigowych.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie jest, tylko walka potrafi byc troche upierdliwa . Tzn . na wyzszych poziomach trudnosci niektorym przeciwnikom trzeba zbijac oslone specjalnymi granatami i czasem jak nie zdazysz go ubic a on zarzuci znowu oslonka, to trzeba zbijac ja jeszcze raz . Troche to dziala na nerwy ;) Ale jesli nie grales w ogole w ME, to polecam jak cholera . Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych gier na iksiaka .

A i jeszcze wazna rzecz - najwyzszy poziom odblokowuje sie dopiero po przejsciu gry na najwyzszym mozliwym stopniu trudnosci obecnie dostepnym . Juz nie pamietam ile ich bylo, ale wyglada to mniej wiecej tak - easy/normal/hard/ .... .... (i dwa do odblokowania) .

By je odblokowac, musisz przejsc gre na hard, wtedy odblokuje Ci sie powiedzmy insane, a jak przejdziesz na tym insane, odblokuje Ci sie najwyzszy poziom trudnosci .

Jesli slabo pamietam, to niech koledzy mnie poprawia :)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...