Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a mnie męczy seria Condemned. Grałem kiedyś w demo i całkiem, całkiem. Teraz 1 i 2 chodzą za grosze i myśle czy nie zainwestować? Czy w dzisiejszych czasach te gry dadzą jeszcze radę, czy już sobie lepiej darowac? Pozdrawiam

 

I jeszcze czy ktoś się orientuje czy są róznice w wersjach między PS3 i 360??

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Za ktore gry o Spidermanie warto sie zabrac? 

 

Na tej generacji to raczej słabo, ale shattered dimensions był ok. Na pierwszego xboxa wyszły Spider-man 2 i Ultimate Spider-man, które dużo lepsze są. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Panowie a mnie męczy seria Condemned. Grałem kiedyś w demo i całkiem, całkiem. Teraz 1 i 2 chodzą za grosze i myśle czy nie zainwestować? Czy w dzisiejszych czasach te gry dadzą jeszcze radę, czy już sobie lepiej darowac? Pozdrawiam

 

I jeszcze czy ktoś się orientuje czy są róznice w wersjach między PS3 i 360??

 

Podstawowa różnica między tymi grami na PS3 i X360 jest taka, że Condemned: Criminal Origins nie ma na PS3 :P

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jako że w te święta dostałem prezent od mojej PS3 w postaci YLODa, mam ochotę na małą zmianę i tym razem kupię X360. Możecie polecić jeszcze jakieś obowiązkowe exclusive'y oprócz poniższych?

 

1. Gearsy

2. Forza

3. Alan Wake

4. Left for Dead 2 - czy ludzie jeszcze w to grają online?

 

 

Z góry dzięki za sugestie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Halo oczywiście. Z arcade Dust: An Elysian Tail jest bardzo fajne. Ze starszych PGR4.

 

Polecałbym na początek ograć wszystkie 3 części Gearsów (dwie pierwsze są za półdarmo obecnie), Forzę tylko najnowszą 4 i Horizon, Alana Wake i Halo 4. Całość nie powinna być droga, bo sporo pozycji występowało też w różnych bundlach, więc można przejść świetne gry małym kosztem.

Odnośnik do komentarza

Zrobiło mi się trochę zaległości, więc mam z czego wybierać :)

 

Far Cry 3, Hitman: Rozgrzeszenie, Dead Space 3, Tomb Raider, GoW: Judgment

 

Liczy się dla mnie tylko singiel. Przede wszystkim interesuje mnie porządna, wciągająca fabuła, która sprawi, że będzie się chciało grać dalej. Komentując pokrótce wątpliwości dot. poszczególnych tytułów:

 

Far Cry 3 - obawiam się rozmycia wątku głównego, bo nie lubię jak jest zbyt dużo do roboty - wolę liniowość.

 

Hitman - nie chcę, by maksowanie poszczególnych misji mnie zmuliło. Jest tam jakaś w miarę dobra historyjka?

 

Dead Space 3 - od zawsze lubiłem tę serię, tylko w opiniach pojawiają się głosy, że ta część to popłuczyny.

 

Tomb Raider - porównania do Uncharted, która to seria jest dla mnie nudziarstwem.

 

GoW - krótki, nudny, bezpłciowy singiel.

 

Co zatem kupić? Zestaw do grania w chińczyka? ;]

Odnośnik do komentarza

Wziąlbym wszystko, ale na pierwszy ogień Far Cry3 bo z tego co czytałem ma dobrą historię (ponoć podobną do nowego TR, ale lepiej napisaną) potem nowego TR bo mimo wszystko jest lepszy niż Uncharted, ale story jest raczej średnie. Hitman ma bardzo dobry singiel, tak samo jak nowe gearsy (na insane+declassfied mission) mi się mega podobalo, ale ja chyba jestem fanbojem gyrosów więc moge mieć wypaczoną ocene (napewno audiowizualnie miażdży, ale jest dość krótki). Po demie DS3 odpusciłem (może kiedyś za 50zł). 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siemanko, mam pytanko. 10 maja czyt. wypłata biorę golda i zastanawiam się którą strzelankę online.. BF2,3 czy MW 2,3 ?? i jaką wersje najlepiej wybrać by mieć najwiecej map i najdłużej sie bawić... pozdro! i dzięki za odp! Osobiście myślę nad 2.. bo najtaniej a i wydaje mi się, że będę sie za(pipi)iście bawił tylko chodzi o te mapy.. żeby nie mieć 2 i zamulać wiecie ocb ;) 

Edytowane przez dynio77
Odnośnik do komentarza

Powiem tak - Bad Company 2 wraz z dodatkiem Vietnam uważam za najlepszą strzelaninę multi tej generacji. Reszta z tej grupy nie dorata do pięt BC2, niestety jest jeden problem - gra została wydana 3 lata temu, mapy są duże i frekwencja na nich nie powala, także gra może polegać na zabawie w chowanego, a nie na tym to chyba polega :)

Odnośnik do komentarza

BC2 na Xboxie sobie odpusc, bo pelne serwery mozna znalezc dopiero kolo 21. Vietnam podobno calkiem umarl. Calkiem inaczej jest na PC, gdzie o kazdej porze dnia mozna znalezc pelny serwer. BF3 na konsolach to kastrat i tak jakby tylko demo pelnej wersji pecetowej. Jesli chcesz miec wszystkie mapy to najoplacalniej kupic Premium, czyli takiego season passa. Jesli chodzi o miod na multi to: Halo 4 = Girsy > BF3 > CoDy. Chociaz gdyby nie puste serwery, to BC2 byloby na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza

nie wierzę, że aż taka lipa jest :o no ale cóż.. przemyślę sprawę i kupię 3... albo kupię gearsy lub moją ulubioną fifkę i też będę sie dobrze bawił :D pozdro i dzięki za odp. 

Też nie wierzyłem, ale przekonałem się na własnej skórze. Kupiłem BC2 i w zasadzie przeszedłem tylko kampanie, troche na mutli pograłem, ale lipa właśnie bo tylko późniejszymi wieczorkami można znaleźć jakichkolwiek graczy...ale zastanawiający jest fakt że w BC1 można znaleźć pełny serwer o każdej porze dnia bez problemu. Może dlatego że nie ma głupiego podziału playlist na hardcory i nie hardcory

Odnośnik do komentarza

 

nie wierzę, że aż taka lipa jest :o no ale cóż.. przemyślę sprawę i kupię 3... albo kupię gearsy lub moją ulubioną fifkę i też będę sie dobrze bawił :D pozdro i dzięki za odp. 

Też nie wierzyłem, ale przekonałem się na własnej skórze. Kupiłem BC2 i w zasadzie przeszedłem tylko kampanie, troche na mutli pograłem, ale lipa właśnie bo tylko późniejszymi wieczorkami można znaleźć jakichkolwiek graczy...ale zastanawiający jest fakt że w BC1 można znaleźć pełny serwer o każdej porze dnia bez problemu. Może dlatego że nie ma głupiego podziału playlist na hardcory i nie hardcory

 

 

Kwestia trybu i mapy. Conquest na Arica Harbour i tam zawsze jest dużo ludzi, ale czy jest sens grać jedną mapke?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...