Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

bierz całość ac revelations i ac 3 dla mnie najgorsze a 3 pierwsze łykałem bez popitki :)  Od razu zaznaczam to że gorsze w serii nie znaczy że złe :) Z antalogią będziesz miał ponad 100 h dobrej zabawy :)

Ile graczy, tyle opinii. Dla mnie te dwie są właśnie najlepsze. Revelations był miłą odmianą od wałkowanych dwa razy Włoch i miał naprawdę urokliwe lokacje, przy dopracowanym gameplayu z poprzednich części. Ale zgadzam się, że wraz z Brotherhoodem bazuje na dwójce. Trójka z kolei w końcu zupełnie zmieniła klimat, była osadzona w ciekawej epoce i pięknie pokazywała rolniczą Amerykę, a także młode miasta Wschodniego Wybrzeża. Od zupełnie zepsutych bitew znacznie lepszy był motyw budowania osady.

 

Tak ogólnie, to wszystkie AC są do siebie dość podobne i na dłuższą metę zwykle w końcu się przejadają. To na ile przypadnie do gustu dana część, w wielkiej mierze zależy od zainteresowania gracza daną epoką i miejscem.

Odnośnik do komentarza

ja myślę że u mnie nastąpiło zmęczenie materiału dlatego 2 ostatnie część mniej mi się podobały. HEh dopiero co skończyłem wczoraj ac3 po 7 miesiącach od zakupu :P A już 21 odblokowuje mi się AC Black Flag. W sumie mam na niego ochotę jak dawno na AC nie miałem. 1. grafika  bo będę grał na pc 2. bitwy wodne i abordaże 3. recenzje bardzo pozytywne

Odnośnik do komentarza

AC nie należy robić  w ciągu, bo jak już zostało wspomniane po prostu się przeje, można zaraz po jedynce zrobić dwójkę ze względu na zmiany w sequelu względem poprzednika, później jednak wrzuć jakiś inny tytuł pomiędzy kolejne części (Brotherhood, rev, itd). Czego by o grze nie mówić jest dość urokliwa i potrafi wessać. Jak najbardziej jestem za zakupem całego cyklu. 

Odnośnik do komentarza

 

Np. jaką?

 

Nowy X-Com, Deus Ex Human Revolution Director's Cut albo The Wolf Among Us na przykład.

 

Pierwszą i ostatnią mam w planach. Jednak zanim stanieją ograłbym AC jeżeli nigdy wcześniej bym nie grał.

 

Zastanawiam się co lepsze nowy COD: Ghost czy Batlefield 4? Jak wrażenia z singla i jak z multi? Która gra lepiej pod tym względem wypada, a która gorzej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Asasyna 1 można sobie darować. Ładna grafa swego czasu otwarty świat, ale nudy na pudy i samograj. Tam nie ma nic do roboty w tej grze, każda misja to powtarzanie tych samych schematów do posrania - punkty obserwacyjne, śledzenie, podsłuchiwanie i w końcu zabicie gościa. Na początku się tym jarałem ale wykonywane po raz enty - nuży w choooj. Dochodziło do tego, że robiłem tylko przygotowania niezbędne aż pokazywała się możliwość ubicia gościa. Do tego walka parodia - jeden na jednego jednym przyciskiem... Straszny samograj do tego nudny. Trzymasz jeden przycisk i asasyn śmiga po dachach jak gazela. Nic mnie irytuje tak w grach jak to, że nie muszę nic robić ani się starać a gra przełazi się sama i do tego zerowe wyzwanie. Chyba, że luubisz biegać po pustym świecie (ładnym fakt) i kolekcjonować nic nie dające pierdoły...

 

Dwójka to już bardziej gra action adventure, ale jedynka....

 

A tu masz listę exclusivów na 7 generację:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_exclusives_%28seventh_generation%29

 

Gearsy, Forzy Fable, Alan, Halosy, Bayonetta w 60 klatkach na 360 i ładniejsza, Orange Box duuużo lepszy.Do tego jest też trochę gier PC/360 only. Divinty IIDragon Knight Saga.

 

Ja odejścia od current genów bez zaliczenia Gearsów Trylogii sobie nie wyobrażam. Pozdrawiam

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo dobrze wspominam AC1. Trzeba tylko robić przerwy aby sobie jakoś urozmaicić zabawę. Zresztą każda gra jest schematyczna, tutaj jednak bardziej to widać. Mam nadzieję, że kiedyś wydadzą pierwszą część w lepszej grafie i na poziomie rozwiązań z najnowszych części. Dużo przyjemności sprawiała mi walka ze strażnikami, gdzie kilku mnie atakowało a ja miałem tylko nóż i tylko nim atakowałe poza blokami. Samo przechadzanie się po mieście było fajne na głośnikach 5.1, ten klimat.

 

 

choć może tylko dobrze mi się grę wspomina. ostatnio w nią nie grałem. teraz może inaczej bym podszedł do tematu.

 

 

 

No i nie można zapomnieć, że wtedy takiej gry nie było na rynku.

 

 

 

No i grałem najarany jak bąk.... :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...