Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Każda jest dobra, mi osobiście najbardziej podchodzi 1 oraz 2 bo mają ciekawe miasto z typowymi streetowymi miejscówkami. 3 zaś ma kompletnie nowe miasto i jest zbyt zrobione pod skating przez co mało realistyczne i troche już przegięte (bo jaram się tym realizmem) ale za to fizyka lepsza, nowe triki doje'bane, schodzenie z deski i poruszanie sie po miescie bez niej dużo lepsze niż w 2 (1 nie ma tego kompletnie) oraz fajny edytor miejscówek, kupa zadań oraz spoko tryb multi (team deskowy). Generalnie poleciłbym Ci najpierw 1 i 2 ogarnąć (są nawet połaczone fabularnie) bo są tanie dość teraz. Ewentualnie pobierz sobie demko Skate 3 i zobacz czy Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Moim zdaniem naprawdę dużo nie straciłeś. Jeśli bardzo chcesz zagrać we wszystkie, to szukaj, ale IMO jak zaliczysz tylko dwójkę to będzie wystarczające. Jedynka była dobra swoją next-genowością swojego czasu i jeśli naprawdę nawet jednej części na oczy nie widziałeś to może będziesz się dobrze bawić (jak ja gdzieś w 2009 jak tą serię pierwszy raz ogarniałem). Dwójka ulepsza każdy aspekt, później jest Brotherhood i Revelations, które są dwójką na sterydach z dalszą częścią losów Ezio, ale czy naprawdę warto poświęcać im swój czas dzisiaj? Trójki szczerze mówiąc nie polecam, spłycona, ze słabą fabułą i tylko kilkoma przyjemnymi momentami, ale ogólnie można tracić czas na dużo ciekawsze gry. Fabuła w tych grach owszem, istnieje, ale nie jest to nic naprawdę fantastycznego, by smakować ją część po części.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mój pedantyzm by przeżył jakbym miał tylko część z numerkiem ''2'' na półce ;) taki los. W pierwszą część grałem chwilo na PC i było ok. Na razie kupię od 1 do Revelations. Potem ogarnę IV na next-genie a na koniec trzecią część jak uznam taką potrzebę. Dzięki za konkretne info. Trochę mnie zasmuciłeś bo sądziłem, że ta seria jest mocna w fabule a takie gry lubię najbardziej

Odnośnik do komentarza

Ja także proponuję zacząć od pierwszej części. Ma swoje wady i braki, które poprawiono w następnych częściach ale naprawdę dla mnie to był do czasu AC4 najlepszy Assasyn. Na PC z tego co pamiętam była trochę ulkepszona wersja - więcej zróżnicowanych zadać. AC1 po jakimś czasie robi się schematczne i może znudzić dlatego poronuję wtedy zrobić przerwę, wykonywać misje poboczne, pobiegać po mieście, pozwiedzać, popatrzeć jak się zachowuą NPC, walczyć ze strażą ot tak, albo po prostu wyłączyć konsolę ;) Warto zagrać w pierwszą część PL i zadać sobie pytanie dlaczego gra na debiucie miała pełną lokalizację, a jak okazała się hitem, na który rzuciło się tysiace graczy poprzestano tylko na lokalizacji tekstowej. AC3 można ograć w takiej kolejności o jakiejś mówiłeś, może nawet tak się powinno ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...