Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu powinien mi przyjść Ace Combat: Squadron Leader ^^
No jeden mądry przynajmniej ;>. Genialna gra, a niestety taka niedoceniona.

 

Postanowiłem ukończyć Odin Sphere. Obecnie gdzieś środek księgi Velvet. Szkoda tylko, że gra jest taka monotonna a sterowanie nie zawsze precyzyjne. Mimo to piękna pozycja.

 

Następnie będę musiał zdecydować czy dokończyć Dragon Quest VIII czy Devil Summoner. Korzystając z okazji wypada nadrobić zaległości, szczególnie tytuły odłożone w połowie.

Cóż ostatnio oglądam poszczególne serie z uniwersum Macross'a i jakoś na nowo odżyła we mnie pasja do lotnictwa, a jako, że na rynku nie ma zbyt dużo gier poświęconych lataniu to mój wybór padł na AC:SL. Zastanawiałem też się nad Belkan War ale jednak zdecydowałem się na SL. Duży wpływ na to miały też twoje pozytywne opinie o tej odsłonie, wiem, że masz dość wyrobiony gust i raczej byle crap'a byś nie polecił.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem Drakan: Ancient Gates, pierwsza część jeszcze na PC całkiem mi się podobała, niestety nie byłem w stanie przejść ze względu na kłopoty techniczne z komputerem...

A część druga? Nie jest wcale zła, ot takie wywijanie mieczem i smokiem :)

Dobre na odprężenie.

Odnośnik do komentarza

Narazie bawię się w Gran Turismo 4 jedną z najlepszych i najpopularniejszych wyścigówek a w sumie symulatorów. Pogrywam także w Tekkena 5 i oczekuje kiedy skończę Devil Within i zacznę grać wszystkimi postaciami :P . Planuję jeszcze w następnym tygodniu zakączyć Tekkena 5 w trybie: Devil Within. I przejść do nie tykanego Raymana 3 Hoodlum Havoc w którym nie miałem okazji sobie pograć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gram w Killzone, ale do Blacka to on nie ma startu. No może klimat jest fajniejszy i na hardzie jest chyba trudniejszy od Blacka.

 

Dziwnie mi sie celuje w tej grze.

Jakieś takie mało precyzyjne są te ruchy, w blacku nie było z tym problemów. Dziwne tez jest kucanie, czasami nie wiem czy kucam czy stoję wyprostowany.

Czemu nie umieścili obok paska z życiem sylwetki postaci ?

Nie podoba mi się też fakt iż leczymy się automatycznie stojąc w miejscu.

 

 

Za to sztuczna inteligencja przeciwników na hardzi jest dość niezła, to mi się podoba.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

W ostatnie dwa dłuższe wieczory/nocki skończyłem Silent Hill 2 i po skończeniu gry w sumie nie byłem w stanie zrobić więcej niżeli to co często zwykł robić bułhakowski Korowiow, czyli tępo powtarzać:"jestem zachwycony... jestem zachwycony...". naprawdę nie sądziłem że po ładnych kilkunastu latach grania w różnorakie lepsze i gorsze gry trafię na arcydzieło które "zgwałci" mój umysł w tym stopniu, i na dodatek będzie to horror (a przez całe dwudzietoparoletnie życie obejrzałem może ze 3 filmy z tego gatunku- ot, nie lubię się bać :D ), choć horror to IMO w sumie nienajlepsze słowo- dla mnie SH2 to piękny, niesamowicie smutny i przygnębiajacy moraliet, którego jak sądzę, długo nie pozbędę się z głowy...absolutne scenariuszowe i klimatyczne mistrzostwo świata i chyba spokojne wejście na podium najlepszych gier w jakie miałem przyjemność w życiu grać...Warto było poświęcić dwie nieprzespane noce i trochę zszarganych nerwów(np przy nocnych powrotach autem z pracy z reguły słucham radiowej dwójki a w moim mieście ona lubi sobie czasem znienacka potrzeszczeć :D )

 

Teraz kilka dni relaksu z Viewtiful Joe i Final fantasy X (cel- skończyć przed rokiem akadem.) a później kolejny SH...

Odnośnik do komentarza

Akutalnie gram w jakieś 10 tytułów, ale najbardziej skupiam się na:

 

Wczoraj zapodałem MGS3 i giera wciąż zaskakuje smaczkami. Taktyczne podejście do każdej planszy daje masę frajdy, a zaciukanie kilku nieświadomych wrogów granatem odłamkowym, miną, lub C4 też jest przednie, odkryłem [wczas;] patent z namierzaniem L1 kałachem. Wreszcie zamierzam gruntownie przestudiować warstwę fabularną. Teraz jestem już pewien, że MGS3 to KILER, JERZY KILER.

 

W międzyczasie pozwalam innym nabijać na mnie fragi w Battlefield 2 Modern Combat, w trybie online. Whoooa!

 

Na końcu staram się przejść świetnego MoHa Frontline. Ta gra dopiero straszy. Kroki zza ściany niewidocznych Niemców trzymają cały czas w napięciu, podczas przechadzek po wąskich korytarzach. Dobra gra ale widać że rozwiązania gampleyowe z poprzedniej epoki. ;p

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przypominam sobie Shadow of Colossus. Gram na hardzie...Kolejny raz wrażenie jest niesamowite. Atmosfera tej gry nie ma sobie równych (choć nie kryjmy, że nie jest to gra dla każdego). Prawdziwie unikatowe podejście do tematu.

 

Poza tym, ten tytuł pokazuje w jak niedobrym kierunku poszły dzisiejsze gry. Zamiast szukania nowych dróg - sztampunia! Zamiast tworzenia - na okrągło odgrzewanie tych samych formułek.

 

Jeżeli TRICO będzie utrzymane w podobnej tonacji to kupuję PS3 ;) . Póki co nie widzę potrzeby.

Edytowane przez JanzKijan
Odnośnik do komentarza

A ja, nadrabiając zaległości (PS2 od mniej więcej miesiąca) gram sobie w pierwszego God of War, oraz rekreacyjnie w Winning Eleven 9 (wszak konsolę mam hamerykańską^^) i gran turismo 3, ale to dopiero początek (zdobyłem pierwszą licencję i prawie całą drugą, ale do "złotek" to mi daleko:)). Dodam, że wcześniej z PS2 to miałem może dziesięciominutowy epizod (jest się na czasie, nie?:)). Po śmierci szaraka (pewnego niemiłego burzowego wieczoru) miałem dłuższy rozbrat z konsolami...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...