Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Końcówka Digital Devil Saga 2. Szkoda tylko, że ostatni loch trochę nudnawy, a pieniędzy na te lepsze mantry brak. Do tego Devil Summoner, chwilowo odstawiony na rzecz DDS2, i czekam na przesyłkę z Lucifer's Call. Miejmy nadzieję, że jutro dotrze ;>.

 

Shin Megami Tensei > Final Fantasy ;p

Odnośnik do komentarza

PS2 ma masę fajnych gier, ale hmm w moim przypadku chciało by się fajny tv + ps3:).

 

Ja obecnie

GTA: SA - tak sobie śmigam po mieście, jak się znudzę to zrobię jakąś misję.

Resident Evil X - zawiesiłem się i nie wiem jak ruszyć dalej

NFS Carbon - 70% nadal.

Bawię się też troche Burnout 3 i Revenge mam w obu około 20%.

Przy okazji jestem w 4 misji w DMC 3!

Nie mogę także skończyć GOW2,

W Final Fantasy X denerwują mnie te przydługie filimiki

 

A i pykam sobie z 5-10 piosenek w Guitar Hero 2 - na padzie bo nie chciało się mi nieś gitary od kumpla.

Odnośnik do komentarza

Masz rację - GTA SA ma wspaniały klimat i świat. Jak ja kocham jeździć sobie autem po autostradzie San Ferro-Los Santos słuchając ulubionego radia. Mmmm ;) Szkoda tylko, że czasem gra leciutko się przycina. Ale to nie przeszkadza za bardzo w grze ;) Zwłaszcza, że ja wypalałem grę na TDK,więc oryginał pewnie działa lepiej. VCS ma świetną konwersje - działa w 100% płynnie, ale Liberty City Stories to masakra pod względem framerate- gdyby nie to, to byłoby świetnie - a tak, granie z liczbą 17-20FPS mija się z celem i zabiera grze dużo miodności. Teraz próbuję się zaopatrzyć w Vice City i GTA III na PS2, gdyż ostatnio (to przesądzi o tym, że ten post to nie OT :) zacząłem pykać we wszelkie GTA na mojej konsoli - sporadycznie, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Project Snowblind skończony - nie zawiodłem się na tej grze, jeden z lepszych fps na ps2 (według własnego, świętego zdania). Pewnie ktoś zaraz wyskoczy z Black... akurat ta gra ma u mnie baardzo niskie notowania, graficznie super, ale merytorycznie - klapa na całej linii.

 

Zabrałem się dzisiaj za Cold Fear, jestem już po kilkugodzinnej sesji. Wrażenia - wciąga, trzyma w napięciu, fabuła jak na razie wydaje się ciut oklepana, ale sama rozgrywka dostarcza wystarczających emocji, nie wiem czemu wcześniej się za to nie zabrałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...