Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Totalnie nie rozumiem opinii tutaj. Crap? Jaki crap? Owszem, na jednego gracza ta gra jest słaba, ale tryb 1P został wrzucony na odwal sie bo nie o to chodzi. Jak sie zbierze ekipa grająca na zaawan./ekspercie to sie robi za(pipi)iscie ciekawie. Ja ją chyba kupie

 

Crap to mało powiedziane to padaka, która powinna być dodawana do Pani Domu za 4 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Demko jest naprawdę miodne, ale tylko na poziomie Zaawansowany i Ekspert.

Wtedy hordy są większe, bardziej agresywne i wytrzymałe.

Podoba mi się to, że trzeba się cały czas wspierać i nie powinno się odłączać od drużyny na dalekie rajdy, bo wystarczy że złapie nas jęzor (Mistrz Minety :)) i po nas.

Bardzo zacna gra się szykuje, ale tylko pod warunkiem grania z dobrą ekipą.

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie fajne motywy jak "zombiaki" wylewają się jak woda z okien i innych "dziur".

Jak już wspominałem jestem raczej fanem tradycyjnego modelu zombie (o ile taki istnieje :D) ale jestem w stanie zaakceptować taką formę. Ogólnie biegasz skaczesz, i oczywiście strzelasz, czasami wszystko dzieje się zbyt szybko, i zanim się zorientujesz giniesz ty i twoja drużyna ;]

Chętnie zagram, ale na pewno nie kupię na premierę.

Odnośnik do komentarza

w 4 typa na expercie mieliśmy na początku kłopoty żeby w komplecie zaliczyć dwa czy trzy pomieszczenia, jest totalna rzeź, oczy w (pipi)e, mózgi na ścianie

ktokolwiek się oddalił to już praktycznie miał prze(pipi)ane a razem z nim reszta bo tu każdy człon się liczy, oczy w (pipi)e cały czas bo nigdy nie wiadomo czy zaraz nie strzeli ściana i nie zacznie się najazd hordy

baba mnie zabije bo spać jej nie dam

 

to gra tylko i wyłącznie na łupanie w coop z kumplami, jak ktoś ma jazdę na zombiaki i online to L4D ma ocenę 11/10 i pompka w odwiert każdej jęczypale

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
w 4 typa na expercie mieliśmy na początku kłopoty żeby w komplecie zaliczyć dwa czy trzy pomieszczenia, jest totalna rzeź, oczy w (pipi)e, mózgi na ścianie

ktokolwiek się oddalił to już praktycznie miał prze(pipi)ane a razem z nim reszta bo tu każdy człon się liczy, oczy w (pipi)e cały czas bo nigdy nie wiadomo czy zaraz nie strzeli ściana i nie zacznie się najazd hordy

baba mnie zabije bo spać jej nie dam

 

to gra tylko i wyłącznie na łupanie w coop z kumplami, jak ktoś ma jazdę na zombiaki i online to L4D ma ocenę 11/10 i pompka w odwiert każdej jęczypale

 

Wpis

Gierka przy dobrej ekipie i poziomie ekspert nabiera takich rumieńców że można się w niej zakochać :)

Trzeba być cały czas czujnym i wspierać się nawzajem.

Już widzę oczami wyobraźni nowe miejscówki, nowych bohaterów i nowe bronie.

Tank na ekspercie to mega rzeźnia, jeden strzał z piąchy i leżysz, Tank podbiega i klepie do momentu śmierci.

Najfajniejsze jest to, że bronie i zombiaki są rozkładane losowo, więc każda przeprawa przez daną miejscówkę wygląda nieco inaczej.

Dobre motywy są jak zombiaki pędzą hordą, jakimś wąskim przejściem (okno, drzwi) a my mamy M16 i walimy serię na wysokości głowy. Ścierwo pada jak muchy :)

Odnośnik do komentarza

Trzymać zwieracze:

 

gamerankings.com średnia 91%

 

TeamXbox 9.1/10

IGN 9/10

Game Informer 9.25/10

Official Xbox Magazine 9.5/10

GameSpy 4.5/5

Edge Magazine UK 9/10

 

Wszyscy tak psioczyli, narzekali i co? Jak widać dla recenzentów (i zdrowo myślących ludzi) nie grafiką gra stoi.

Pograłem i multi wymiata. Szybkość rozgrywki+kontenery zombie+bitewny chaos+współpraca=L4D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...