Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co dokładnie aż tak was odrzuciło? Ja się bawiłem przednio szczerze mówiąc, dobra ekipa była, gładko szło. Klimat jest, akcja jest, kooperacja jest - wszystko co miało być jest. Z minusów: zombiaków za dużo wszędzie, do tego respawnują się często nie-wiadomo-skąd, ale jestem w stanie przymrużyć na to oko, bo cała reszta jest wciągająca.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Gra jest bardziej chaotyczna niż się spodziewałem, do tego to wszystko działo się tak szybko, że obawiam się na jak długo starczy cała gra. Wiem, że to raczej tytuł na multi ale liczyłem na dużo frajdy i strachu w singlu. Jeśli zbierze się jakaś ekipa do grania to kupię w jakieś promocji.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że będą polskie napisy w grze. Zresztą w żadnym sieciowym sklepie nie ma o tym wzmianki.

A co do gry, to szybkość mi nie przeszkadza. Czuję się jeszcze bardziej osaczony. I choć w LEFT 4 DEAD kiedyś tam zagram to i tak czekam na polskie DEAD ISLAND. Tylko nie wiem czy się doczekam, bo coś ostatnio cicho o projekcie...

Odnośnik do komentarza

Przetestowałem wczoraj demko, i jestem na tak. Szybko, mocno, z jajem. Cieszy zróżnicowanie zombi, kooperacja 4 graczy, kampania we 2 na jednej konsoli (ale chyba tylko z 2 innymi kooperantami przez Live!). Z resztą już sam wstęp mnie pozytywnie nastawił do tej gry, a potem jeszcze zagrałem. Zastanawiam się nad kupnem.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowane tak dla tej gry ode mnie. Bezkompromisowa rozwałka, zombie to prawdziwe dzikusy. Twórcy nie silili się raczej na realne odwzorowanie poruszania się postaci i innych pierdół. Postać szybciutko śmiga między pomieszczeniami, błyskawicznie czyścimy ekipą kolejne miejscówki. Atmosfera jest niby jak w horrorze typu "Świt Żywych Trupów", ale jakoś lekko to jest podane. Chociaż od razu widać, że jeżeli gramy z ludźmi, to o wiele mniej przyjemności się odbierze z tej gry, jeżeli nie trafimy na kumatych ludzi.

 

Dobre to jest !

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie, położył mnie tekst Billa (weteran z Wietnamu) wypowiedziany do Louisa (afroamerykanin) pod koniec filmiku, w demie:

 

- Udało się! Tak! Udało się nam! - murzyn

- Człowieku, my tylko przeszliśmy na drugą stronę ulicy, więc wstrzymaj się z tym szampanem ... - dziadek

 

(tłumaczenie mocno dowolne, ale oddające sens wypowiedzi)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w nocy zassałem demo...dziś od rana grałem.. Moim zdaniem: gra całkiem niezła, dużo zombiaków (dobry efek jak zaczynaja atakowac całą zgraja, wtdy naprawde jest ciepło)...z takich rzeczy technicznych...wkurza mnie ten duży celownik i brak przymierzania bronią (ja wiem, że to dopiero demo i eszcze coś tam mozna zmienić)...A na koniec...kiedy chciałem ponownie (po raz 3 lub 4ty) uruchomić demko...to sie nie dał :( może to tak ma być :/ Sam pomysł z Co-op na lIve! jak najbardziej trafiony.

Odnośnik do komentarza

Mi giera naprawde sie podoba. Co prawda nie ma tu strachu, ale jatka jest jak najbardziej zabawna! Fajne teksty, fajne postacie. Co-op główny wątek tej gry. Naprawde myślałem że będzie gorzej. Podobają mi się jeszcze zombiaki, są zróżnicowane i mają różne sposoby na dokuczenie graczowi. Mam nadzieję że w kolejnych poziomach dojdzie jeszcze więcej rodzajów przeciwników i będzie GIT!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...