Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Xperia U przyjechała.

Niewiele na razie mogę o niej napisać, poza tym że ma naprawdę świetny dizajn, jest przyzwoicie wykonana i jest naprawdę mała - niewiele większa od mojego wysłużonego SE Naite - co uważam za olbrzymi plus. Póki co jedzie na andku 2.3.7, ale pod koniec miesiąca ma wyjść aktualizacja do ICS, także na razie praktycznie nic z telefonem nie kombinuję, co by dwa razy tej samej roboty nie powtarzać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

tak patrzac na te wszystkie wersje kolorow SGS3 to biały jednak najbardziej pasuje. Nie wiem czy dobrze wybralem ale w poniedziałek powinna u mnie juz być Xperia T. Różnice miedzy "T" a "S" dla zwyklego śmiertelnika niezbyt wielkie a jeszcze SGS3 mi chodził po głowie lecz za wysoka cena byla :)... zobaczymy co dalej bedzie i jak BONDfon mnie zaskoczy :)

Odnośnik do komentarza

Niebieski jest naprawdę w porządku. Biały może jeszcze, ale zasada jest prosta: do AMOLED-ów MUSI być czarna ramka z przodu. Nie ma nic lepszego, jak jest jakiś czarny interfejs i człowiek nie jest w stanie powiedzieć, gdzie się kończy ramka, a zaczyna ekran. To jest najzaje,bistszy bajer tego ekranu IMO.

 

Wykonanie... no fakt, plastik fantastik. Ale wytrzymały! Ostatnio niechący zrobiłem sobie crashtest iPhone'a 4 i SGS III. Do obu mam zasr,ane etui wsuwki z jedną stroną niezabezpieczoną. No i pech chciał, że ostatniego dnia tyrki w Anglii mi się ten iCud wyślizgnął bo do góry nogami etui chwyciłem i poleciał z ponad metra na betonową ścieżkę. Skutek? Plecki potłuczone, wielkie pęknięcie na przodzie, ogólnie wyć mi się chciało. Z SGS III jeszcze lepiej, bo sytuację praktycznie powtórzyłem, ale dokładnie tego samego dnia, którego gnojka kupiłem. Myślałem, że się rozpłaczę jak zobaczyłem moje nowe cudeńko odbijające się od ziemii. Zniszczenia? Praktycznie brak. Ekran cały, oprócz dwóch czy trzech malutkich rysek nie widać po nim nic. Jedyne widoczne ślady powstały na rogu, w plastiku wyrzeźbiły się po prostu kamyczki. Brzydkie bo brzydkie, taki poharatany róg, ale ogólnie oprócz szkód wizualnych sprzętowi nie stało się NIC. Plastik fantastik, ale crashtest zniósł godnie :).

Odnośnik do komentarza

Od tygodnia Xperia S. Jako, że jestem fanbojem Sony i hejtuje touchwiza od Samsunga wybór mógł być tylko jeden. Wygląd świetny, w ciemnościach przezroczysty podświetlany pasek miażdży, plastiki na razie bez zarzutu. Ekran bardzo dobry- wiadomo rozdziałka robi swoje, jasność i widoczność w słońcu satysfakcjonująca, bateria przy umiarkowanym użytkowaniu wytrzymuje nawet 2 dni co jest dobrym wynikiem jak na smartfonowe realia(bo tak naprawdę to śmiech na sali, nie wiem co blokuje producentów przed wrzucaniem pojemniejszych akumulatorów).

Wcześniej miałem NeoV i jeśli Ska będzie sprawować się tak samo dobrze to lepszego wyboru nie mogłem podjąć :)

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj SONY XPERIA T. Czarna. Zdjęcia nawet w połowie nie oddają uroku tego sprzętu. Myślałem ze wymiarowo będzie pod SGS3 a tu troche wiekszy od Xperii S. Zapierdziela aż miło, foty robi genialne. Ogólnie bardzo zadowolony jestem aczkolwiek pewnie jakbym wybrał Xperie S to też bym był zadowolony :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie lubię customów opartych o Samsunga, bo nic ciekawego zazwyczaj nie dodają/zmieniają. Zazwyczaj "developer" wywali kilka aplikacji, wrzuci jakiś custom kernel, dowali obrzydliwy theme i nazywa to dumnie swoim imieniem. Jeśli soft od Samsunga, to IMO najlepiej stock + ewentualnie jakiś custom kernel + JKay Deluxe Settings (na SGS3 dopiero się robi, nie mogę się doczekać, bo na SGS2 to była najprzydatniejsza aplikacja).

 

A jeśli kusi Cię zmiana, to spróbuj CM10, czyli czysty Jelly Bean z tweakami pod maską, albo jedź na całego - bierz MIUI, czyli Androida o wyglądzie mocno inspirowanym urządzeniami Apple :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też mam SGS3 i jestem zadowolony. Miałem IP4 i też w sumie byłem zadowolony chociaż dla mnie był za mały. Teraz jak brać to SGS3 ale model poprawiony i9305 a nie podstawowy i9300 albo Note2 ale nie każdy lubi/chce tak ogromny telefon.

 

 

Ja siedze na stockowym i zastanawiam sie czy zmienic sobie na jakis inny (z ciekawosci) czy nie. Co ma np ten Omega czego nie ma stockowy? Serio pytam bo nie znam sie :(

 

Natomiast a propos pytań o romy to polecam Omegę albo Jelly Bean stockowy zrootowany i wywalenie pierdół firmowych samsunga żeby go troszkę odciążyć. Omega po prostu od razy jest zrootowana i można przy wrzucaniu zaznaczyć czego nie chcemy. Ja mam SGS3 z dystrybucji słowackiej więc wrzuciłem omegę bo i tak do mojej wersji telefony w tej chwli ostatnia wersja softu jest z 20 sierpnia.

 

Radzę zmienić na Jelly Bean bo jest wyczuwalna różnica w płynności działania telefonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...