Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakis dobry fon godny polecenia?
Różnica jest tylko w tym, które będzie można rootować a których nie ale jeśli piszesz, że w Desire przeszkadza Ci ilość wolnego miejsca to zakładam, że przez 2 lata użytkowania nawet nie zrobiłeś roota więc i teraz nie będziesz się tym interesował.

 

 

Zgadza się nie rootowałem telefonu bo nie chciałem się grzebać w tym a nie wiedziałem czy uda mi się wrócić do poprzedniego stanu, na pewno nie jest to o wiele gorsze niż z Sony Ericssona K750 zrobić W800 także myślę, że dałbym radę :), a wiem jeszcze dodatkowo, że gwarancja się przydaje przy tego typu urządzeniach gdzie elektronika jest tak mała i nie ma żadnego chłodzenia :). Zastanawiałem się tak jak już wspominałeś nad zakupem czegoś na podobieństwo tableta z klawiaturą ale w sumie to wolałbym swojego laptopa wymienić któremu już niedługo stukną 3 latka (DELL XPS 1530). Myślałem nad wersją bardziej portable, a mianowicie Dellem XPS 13 Ultrabook. Miał ktoś może styczność z tym urządzaniem ? A nad telefonem dalej się zastanawiam i zdaje mi się, że na obecne czasy najlepszy będzie SGS II duża rzesza ludzi go sobie chwali jeszcze chciałem, żeby raven się na ten temat coś wypowiedział jak się sprawuje jego SGS II ? i jak chcesz sprzedać swojego to lepiej się pośpiesz, bo już coraz więcej przecieków z SGS III wychodzi w sieci, ja czekam aż dzięki temu cena spadnie jeszcze bardziej :) .

Odnośnik do komentarza

HTC Desire. Problem braku pamięci na gry i programy rozwiązuje pierwszy lepszy ROM, bo większość ma już ustawione apps-to-cokolwiek, a oprócz tego ostatnio się zachwyciłem płynnością wszystkiego - wrzuciłem Runnymede i nie mam ochoty zmieniać na nic innego przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

@PrzemoX

 

Mój SGS II sprawuje się świetnie. Przez długi czas po zakupie miałem oficjalny soft od Samsunga, tylko zrootowany. Śmigał jak zły, wszystko od razu po dotknięciu ekranu, przeglądarka ultra-płynna (co jak co, ale Samsung tak zaczarował, że lepszej płynności nigdy nie widziałem), nawet fajne dodatkowe oprogramowanie i TouchWiz, który da się lubić. Od kiedy zaś wypuszczono źródła oficjalnego kernela dla ICS i dotyk na customach opartych na Androidzie 4.0 działa jak należy (wcześniej był dużo gorszy niż na oficjalnych ROMach), używałem AOKP, a teraz CM9 (oba oparte na AOSP) i spisują się wspaniale. Czysty Ice Cream Sandwich wygląda pięknie, sprawuje się świetnie i właściwie niczego mi nie brakuje.

 

Jeśli miałbym sprzedawać to fakt, teraz jest najlepszy moment. Za rogiem SGS III, który spowoduje spadek ceny poprzednika. Myślałem nawet nad zmianą na Galaxy Nexusa (słabszy, ale za to ma cudowny ekran 720p i wygląda niesamowicie), ale musiałbym dopłacić trochę, co ze względu na moją obecną sytuację finansową jest niemożliwe :). Zresztą! Dwójka nadal kosi większość rynku swoją specyfikacją, CM9 śmiga na niej idealnie (Android 5/CM10 też powinien w przyszłości) i chyba nie ma sensu zmieniać takiego killera po pół roku użytkowania. Może pod koniec roku.

 

Trochę tęsknię za to za HD2 <3. Cudowna zabawka - WM, Android i WP7 w jednym.

Odnośnik do komentarza

Szajcung Galaxy Mini z wersją Androida 2.3.6, która na tym telefonie zupełnie się nie sprawdza. System zamula mimo praktycznie zerowym zainstalowaniu dodatkowych aplikacji. Odstawia dziwne akcje w postaci zawieszania, które może odblokować jedynie wyjęcie baterii. Przycisk odpowiedzialny za blokadę ekranu służy jednocześnie do rozłączania, co skutkuje otwarciem miliarda rzeczy po zakończonej rozmowie. To mój pierwszy i zarazem ostatni Samsung.

Jedyne co w tym telefonie zdaje swój egzamoin, to PowerAMP + flac + Jays Tree.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

z ciekawosci poczytałem test, a o to mój ulubiony fragment:

 

"Ten jak dotąd najbardziej innowacyjny technologicznie smartfon z Androidem wypada raczej przeciętnie jeśli chodzi o jakość rozmowy i aparat, ale rekompensują to super-dodatki."

 

To (pipi)a fajna zabawke kupujesz



Odnośnik do komentarza

Właściwie to trafiłeś, to jest zabawka dla mnie. Nie kupuję smartfona by na nim gadać, z tym świetnie sobie radzi moja stuletnia Nokia 6020 (dodatkowo nie muszę jej ładować codziennie). A na dobry aparat w smartfonie to jeszcze trochę sobie poczekamy, nawet mając SGS II nie robiłem nim za dużo zdjęć, więc wszystko mi jedno w tej kwestii.

 

Wydałem te cztery stówy by mieć coś na Androidzie, na czym w miarę wygodnie da się przeglądać Internet, gdzie będę miał dostęp do Twittera 24h/dobę, gdzie mam GPS i darmowe mapy z POI.

Odnośnik do komentarza

HTC Desire - calkiem przyzwoity sprzet, ktory na ICS/CM9 dziala bardzo szybko. Z grami jest juz niestety gorzej, bo wiekszosc nowych produkcji 3D nie dziala, albo bardzo klatkuje. Bateria przy przegladaniu netu pada szybko, ale przy ogladaniu filmow, sluchaniu muzyki i normalnym uzywaniu wytrzymuje calkiem dlugo jak na smartfona (srednio telefon laduje co 2-3 dni). Surfowanie po necie jest o wiele przyjemniejsze niz na iPhonie 3G, przez wiekszy i o lepszej jakosci ekran (w moim przypadku AMOLED, chociaz wychodzily tez wersje z SLCD). Podsumowujac - Desire pasuje mi bardziej niz iPhone 3G (w ktorym dodatkowo padlo WiFi po aktualizacji softu), a mozliwosci konfiguracji Androida pozostawiaja daleko w tyle iOS, przez co kolejny telefon tez bedzie z Andkiem na pokladzie

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o gry, to Galaxy Ace 2 z dwoma rdzeniami sprawuje się świetnie. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko pracuje tak jak być powinno i mimo wszystko nawet nie mam ochoty zmieniać wyglądu Androida, bo bardzo mi odpowiada ten customowy. Czuję tylko, że przy ICS mogą to spierdzielić, dlatego nie czekam w ogóle na aktualizację. Klawiatura dobrze mi znana jeszcze z Bada, i wprost powiem- Android nie robi na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia. Wszystkie appsy, które mnie interesują posiadałem również na Badzie. Mimo wszystko- powtórzę się- polecam tym, którzy nie chcą mieć cegłówki z ekranem ponad 4 cali (Galaxy Ace 2 posiada 3,8').

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

HTC Desire - calkiem przyzwoity sprzet, ktory na ICS/CM9 dziala bardzo szybko. Z grami jest juz niestety gorzej, bo wiekszosc nowych produkcji 3D nie dziala, albo bardzo klatkuje. Bateria przy przegladaniu netu pada szybko, ale przy ogladaniu filmow, sluchaniu muzyki i normalnym uzywaniu wytrzymuje calkiem dlugo jak na smartfona (srednio telefon laduje co 2-3 dni). Surfowanie po necie jest o wiele przyjemniejsze niz na iPhonie 3G, przez wiekszy i o lepszej jakosci ekran (w moim przypadku AMOLED, chociaz wychodzily tez wersje z SLCD). Podsumowujac - Desire pasuje mi bardziej niz iPhone 3G (w ktorym dodatkowo padlo WiFi po aktualizacji softu), a mozliwosci konfiguracji Androida pozostawiaja daleko w tyle iOS, przez co kolejny telefon tez bedzie z Andkiem na pokladzie

Nie wiem jakim cudem bateria wytrzymuje Ci tak długo, mój HTC musi być ładowany codziennie wieczorem, żeby nie rozładował się w trakcie kolejnego dnia.

Odnośnik do komentarza

HTC Mozart, którego chętnie zamienię ;)

O ile Windows Phone jest naprawdę przejrzystym, prostym i intuicyjnym systemem dla mnie czegoś jednak brakuje.

 

Przeprosiłem telefon, po dłuższym testowaniu dostrzegam jego zalety. System świetnie chodzi, brak zwiech, świetny odtwarzacz muzyki. Co prawda do synchronizacji z telefonem wymagane jest Zune, ale tutaj też są zalety. W końcu zaczynam porządkować moją muzyczną bibliotekę (na plus bezproblemowe udostępnianie mediów PC -> X360). Aparat w telefonie jest jednym z lepszych, jakie miałem okazję testować, świetne makro, lampa ksenonowa, nagrywanie filmów w 720 p. GPS łapie fixa natychmiastowo. Przymierzam się do zmiany roma na jakiegoś customa - zawsze dojdzie kilka aplikacji, które wymagają odblokowanego systemu oraz dostęp do pełnego marketplace (bez podziału na urządzenia). Bateria trzyma średnio 2 dni, przy intensywnym użytkowaniu (3g włączone, aktywny GPS, przeglądanie internetu, granie, rozmowy, robienie zdjęć) już wieczorem trzeba nakarmić urządzenie.

Do tego wszystkiego dochodzi naprawdę solidne wykonanie, lekki minus to "chwyt" metalowej obudowy - jest po prostu za śliska. Rozwiązanie, kupno żelka na telefon (właśnie do mnie jedzie)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od kilku dni posiadam Samsung Galaxy Ace II. Jest to mój pierwszy smartphone, jestem zadowolony, telefon nie ma problemów z płynnością działania, ma spoko aparat i dobrze leży w dłoni. Jedyne, co mi na razie nie leży, to dziwne rozstawienie przycisków na klawiaturze podczas pisania smsów. Brak znaków zapytania, wykrzykników i przecinków na karcie z literkami, ale to raczej kwestia przyzwyczajenia się ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...