Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

jest to 2 gra na PS3 ktora mnie wciagnela (a m.in. GTA4, Call of Duty 4, Uncharted, MGS4, Burnout Paradise; leza na polce i w sumie to ja w nie nie gram [ogladam jak brat gra])

 

pierwsza gra w jaka gralem na PS3 tak z przyjemnoscia bylo GT:P (glownie dzieki Online)

 

a teraz 8) WipeOut !!!! to gra wymiata prawdziwy SystemSeller (lepszy od wszystkich ww gier; w moim przypadku chyba tylko GT5 moze go przebic ale do premiery daleko wiec poki co... ^_^ )

 

 

tryb single jest super, ZONE to raj

 

ale tak na prawde to najwazniejszy jest Online

 

uwielbiam grac np. z samymi francuzami i pokazac im ze Polak tez potrafi :D niech wiedza :lol:

Odnośnik do komentarza

wczoraj wbiłem się do turnieju w online gdzie byli sami Włosi-łącznie było ich 5 i ja jeden Polak.Byli tak słabi,że każdy z czterech wyścigów turnieju kończyłem pierwszy z ok 5 sekundową przewagą-dla takich chwil stworzony jest online.

 

Dziś lub jutro dojdzie mi też Fifa09 i będę miał dwie wielkie gry do szaleństw online na najbliższe miesiące(sorki trzeci tytuł to jeszcze LBP)

 

BTW wczoraj kupiłem Burnouta(jakby co to jeden slot wolny-dogadamy się co do ceny) i powiem Wam,że jednak to nie to co Wipeout-niby też szybki,zajefajny ale jakoś większy fun mam z WP

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mnie sie wydaje, że gra zasługuje na 9... głównie za sprawą ceny. Jeżeli Sony wydałoby tą grę o $10 droższą to ocena leci o jedno oczko, o $20 o 2 oczka itd. Poza tym nie każdy posiada PSP i nie każdy grał w Pure i Pulse. Jasne dla osoby która zmordowała obie te gry HD będzie nudne i będzie czekał na Wipeout PS3 czyli pełnoprawną kontynuację. Poza tym ja już pisałem gdzieś, że ocena to ostatnia rzecz na którą należy zwracać uwagę w mojej recenzji (czy tam pseudo recenzji, gdyż żadnym dziennikarzem nie jestem).

 

Ktos cos pisal o system seller... Bzdura. Z tej gry moze i jest must have, ale zaden to system seller

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Chciałbym żeby w dodatkach pojawiło się więcej starych map, już nie z PSP ale z czasów PSXa. Lepsze to niż groza zrobienia mapy-niewypału.

 

 

 

Oj tak, Tak, TAK, mam nadzieję ze trasy z 3 i 2 części (w te dwie grałem najwięcej) zagoszczą w HD. Taki np Roof Tops (chyba tak się nazywała) z WO3, z zakrętami 90' to byłby czadzik. :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Ktos cos pisal o system seller... Bzdura. Z tej gry moze i jest must have, ale zaden to system seller

 

 

dla mnie jest to druga gra dla ktorej warto miec PS3 mam pare "hitow" i szczerze powiem ze nie spodziewalem sie ze WO:HD przebije je grywalnoscia;

 

 

ja patrze pod katem dla jakich gier kupilbym PS3 (aktualnie mam PS3 w domu bo brat siedzi w wojsku ale jak wyjdzie to pewnie PAPA PS3)

 

a kupilbym PS3 wlasie dla WO i dla GT (jezeli nie mialbym dostepu do Neta to padaka, nigdy nie sadzilem ze to powiem ale teraz gram tylko Online [CoD4 nawet nie uruchomilem trybu dla 1 gracza, od razu na serwery i gra z innymi]

 

to bylo moje mocno subiektywne zdanie ze WO to system seller, dla mnie jest a jak sie sprzeda to nie wiem :D ale mam nadzieje ze dobrze bo gra jest swietna :)

Odnośnik do komentarza
Polecam odwiedzić Muzykę Gracza gdzie wstawione są już wszystkie albumy z serii Wipeout, a szczególnie polecam WipEout HD custom 2CD (Lesheq & Justa compilation). Będzie jazda ;)

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...=0#entry1626651

 

Żeby zmienić nazwę albumu trzeba zmienić ID3Tag mp3 prostym programem i konsola widzi wszystkie utwory w jednym katalogu!

Tak w ogóle ten Custom Soundtrack jest za(pipi)isty! Polecam ;)

 

Ten TiVik wcale niedrogi:

http://allegro.pl/item446507409_philips_32...t_gwar_24m.html

 

Odnośnik do komentarza
Wipeout rządzi. Online masakruje. Gdzie indziej miałbym okazje zagrać z Łebim i jakimś amerykańcem o ksywce PresidentBush i wspólnie go fragować? 8)

 

Hehe biedaczek nie wiedział co go czeka. Online jest świetny, nie ma to jak postawić zaraz za szykaną bombkę i usłyszeć tuż za sobą wielki wybuch...  :D

 

 

Singiel jest z deka przegięty (ale to dobrze :)) jestem na 4 etapie i single race z przeciwnikami nawet na skilled to jest hardkor(nie mówiąc o wyzszym), przeciwnicy są perfekcyjni w używaniu powerupów. Aby przejechać metę na 1 miejscu nie dość że trzeba zdrowo zapie..alać to jeszcze mieć szczęście do dobrych broni (choć mi się wydaje że podstawa to turbo, osłona i autopilot do beznadziejnych sytuacji :) ).

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

To dziwne co gra potrafi zrobić z człowiekiem. Krwiaka już od 2 dni mam na kciuku. Teraz siedzę i słucham techniawy na słuchawkach a moja głowa jest subwooferem - Maher Al-Samkari - SineWaves a nie czyniłem tego od jakiś 8 lat. W pracy nepytk, który nie wie co się dzieje. Wyglądam jak po 3 imprezach z ostrą popijawą pod rząd. Nawet płytke z muzą od WHD zagrałem do auta i jakoś tak szybciej benzyna w baku ubywa :) Jak mnie narzeczona zobaczy to jestem trup na miejscu :D

Pozdro maniacy :D

Odnośnik do komentarza

ja mam w chwili obecnej 24% trofeów-jakoś brak czasu,obecność innych tytułów(Burnout i Fifa09) sprawiają,że powolutku zabieram się za trofea do Wipeouta(ale sukcesywnie wpadają).O calaku przestałem marzyć jeszcze przed premierą gdy w recenzji IGN napisało o trofeum za 75 zone.Rzeczywistość to potwierdziła-zdecydowanie nie zostałem obdarzony takim refleksem i growymi umiejętnościami by kiedykolwiek zaliczyć te zadanie(boję się,że nawet Zico jest za ostre dla mnie).

 

W dodatku proponuje nowe trasy,tryb eliminator oraz marzy mi się edytor własnych skórek na pojazdy(pewnie nie ma na takie coś szans).Chętnie przywitałbym też w jakimś darmowym patchu ogólny ranking online (za zwycięstwa byłyby punkty do ogólnego rankingu) bo obecnie porównywać się można tylko czasami.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...