Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - własna muza - wszystko ok. - twardziel Seagate 250GB. Co za gra!!!! :D Właśnie na TO czekałem i TEGO się spodziewałem po nowej generacji!

BTW: Ja w opcjach widzę Voice Chat pod L1.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

ja dopiero sciagnalem ;] jutro sobie odpale - troche kurde nawal grania bedzie przez najblizsze tygodnie xD trofea w burnoucie trzeba nabic obowiazkowo xD wipeouta wymaksic do platyny tez xD do tego warhammera online grywam na pc i tez kilka godizn mu poswiecic bym chcial ;p za ten czas jak sie uwine z tym wsyzstkim to preorder fallouta przyjdzie pewnie w pazdzierniku hehehe xD

Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj gierka zaliczyła kilkusekundowego freeza po tym, jak wszedłem do XMB. Poza tym wszystko śmigało ślicznie.

 

Nigdy wcześniej Wipeout nie przypadł mi do gustu (może to kwestia tego, że nie mogłem do niego na dłużej przysiąść?), a tutaj od razu mnie wciągnęło :) Świetny tytuł, bez dwóch zdań. Żałuję tylko, że nie mam HD <_<

Odnośnik do komentarza
Ja wczoraj zgarnąłem pucharka za 99 okrążeń na anulpha pass w trybie racebox-speed lap :P

 

Nie co do Zone-trochę powyżej 30 to mój na chwilę obecną-do 50 ,a co dopiero 75 nigdy nie dojdę

 

PS.jeździ ktoś z kamery z maski??wtedy dopiero ta gra ma speeda :P zdecydowanie za szybko jak dla mnie :P

 

 

szacunek

 

ja mogę tylko znad maski, inaczej nie mogę się skupić, cały wczorajszy dzień testów na to poszedł :D

 

teraz kombinuję ze skrótami, bo w kilku miejscach trasy udało mi się już wyskoczyć i prawie wrócić 8)

Odnośnik do komentarza
Jak tam, pobił już ktoś z was rekord Zico? Mi udało sie 32.34 i nie mam pojęcia jak zejść niżej. No i poziom elite w kampanii daje mi popalić ostro ale sie nie poddaje.

Dokładnie ja mam to samo-bawiłem sie wczoraj właśnie gdy robiłem pucharek za 99 okrążeń-najwolniejsza prędkość i Piranha(kto to jest ten Zico? :P)-udało mi się wykręcić czas 33.13 i mniej więcej wiem gdzie można jeszcze trochę urwać(ok 0.5sek) ale bladego pojęcia nie mam jak można urwać na tej trasie jeszcze 2sekundy!!

Odnośnik do komentarza

ja używam kamery z first person, inaczej nie mogę się skupić na jeździe haha @_@ narazie tylko pierwsze dwa tory w zone, bo probuje je poprostu zapamiętać jak najlepiej ;p

 

EDIT:

chyba zaraz usiądę i zrobie tego trophy za 99 okrążeń, bo to wydaje się najbardziej nudne xD a lepiej teraz załatwić niż później...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, na pierwszym torze jak robie zone, to na zone 20 jedzie mi się gorzej niż na zone 25-30.....właśnie zone 20 uszkadza mi pojazd tak, że gdy dobijam do zone 35, to po paru stłuczkach, nawet mniejszych mam koniec gry :/

 

Tak swoją drogą to nie dziwię się, że gra musi chodzić w 60fps xD przy takiej jeździe to najmniejszy lag/freez = kotastrofa

Odnośnik do komentarza

Po jakim czasie powinny się rekordy pojawiać? Na Speed Lap - Moa Therma - VENOM powinienem być od 12 godzin na 3 pozycji a nadal mnie tam nie ma. Gra jest dzielona z Metalem (jeśli to ma jakieś znaczenie - OBY NIE :/)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...